פורטינט משיקה פתרון בעל יכולות אבטחה מתקדמות לקישור והגנה עבור תשתיות קריטיות

 

הפתרון החדש FortiGate Rugged 70G עם מודם 5G כפול מספק יכולות תקשורת מאובטחת המובילות בתעשייה בתצורה קשיחה וקומפקטית, המתאימה לסביבות תעשייתיות וסביבות IoT במיקומים מרוחקים ובתנאים סביבתיים קשים

פורטינט® (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית באבטחת סייבר המניעה את האיחוד בין ביצועי תקשורת ואבטחה, השיקה התקן FW קומפקטי וקשיח, אשר נבנה במיוחד כדי לספק יכולות משודרגות של תקשורת מאובטחת וחיבור 5G לסביבות של תשתיות קריטיות (OT). הפתרון FortiGate Rugged 70G עם מודם 5G כפול, המגובה על ידי הדור ה-5 והעדכני של יחידת עיבוד האבטחה (SP5) של פורטינט, מספק ביצועי תקשורת ללא תחרות, שירותי אבטחה מבוססי-AI מבית FortiGuard וזמינות גבוהה באמצעות מודם 5G כפול כדי להתמודד עם מגוון מקרי שימוש בסביבות קשות ומרוחקות, כולל כספומטים מרוחקים בשירות מלא בתעשיית הבנקאות.

חיבור והגנה על מיקומים מרוחקים

פרסום

הרשתות מתרחבות למיקומים חדשים ומרוחקים, אשר מוכרחים לתמוך ולהגן על כמויות אדירות של תעבורה ונתונים רגישים, תוך שמירה על זמינות גבוהה. בעבר, חברות היו פורסות מספר מוצרים נקודתיים כדי להתמודד עם צרכים אינדיבידואליים של תקשורת, אבטחה וחיבור במיקומים הללו, מה שיצר מורכבות ותשתית בעלת ביצועים גרועים, אשר יקר לנהל ומאתגר לאבטח. הפתרון הוא התקן בודד אשר עונה על כל צרכי התקשורת, האבטחה והחיבור בסביבות OT מרוחקות.

תקשורת, אבטחה וחיבור 5G מתקדמים עבור סביבות OT

פתרון FortiGate Rugged 70G עם מודם 5G כפול מביא בפעם הראשונה את קישוריות ה-5G לסל מוצרי ה-NGFWs הקשיחים של פורטינט. בשל כך, ההתקן לא רק משלב הגנה מפני איומים ברמה ארגונית עם יכולות תקשורת בעלות ביצועים גבוהים כמו SD-WAN וגישת רשת Zero-Trust, אלא גם מספק את פונקציונליות ה-WAN הסלולרית המובילה בתעשייה כדי להבטיח זמינות גבוהה.

המאפיינים המרכזיים של הפתרון כוללים:

  • מודם 5G כפול המאפשר תקשורת רציפה, אמינה ומהירה ביותר כדי להבטיח זמינות גבוהה וחיבור משודרג להתקנים קריטיים.
  • ביצועי תקשורת מאובטחים ללא תחרות המופעלים באמצעות יחידת עיבוד האבטחה (SP5) העדכנית של הדור החמישי של פורטינט, כולל ביצועי התקן אבטחה של 8 Gbps וביצועי VPN של 7 Gbps IPSec.
  • תצורה נוחה עם עיצוב קשיח וללא מאוורר, אשר יכולה לעמוד בתנאים קשים כמו מזג אוויר קיצוני, לחות, זעזועים ורעידות.
  • אבטחה מבוססת-AI מובילה בתעשייה באמצעות FortiGuard AI-Powered Security Services כדי להגן על נתונים קריטיים מפני איומים מתוחכמים.

להלן סיכום של מספרי ביצועי המטרה של פתרון FortiGate Rugged 70G עם מודם 5G כפול. דירוג מחשוב האבטחה הוא קריטריון (מכפיל ביצועים) המסייע ללקוחות להבין את ביצועי היעד של FortiGate בהשוואה להתקנים דומים בשוק:

 

  • Threat protection performance is measured with firewall, IPS, application control, malware protection, and logging enabled.
  • All performance numbers are extracted from publicly available data sheets. Note that different vendors may have different test methodologies.
  • All power consumption values are taken from external data sheets and hardware system guides, using maximum power consumption.

מאפשרים את ההתפתחות הבאה בעולם הבנקאות

פרסום

מקרה שימוש מרכזי עבור פתרון ה- FortiGate Rugged 70Gעם מודם 5G כפול הוא פריסה וניהול כספומטים מרוחקים, אשר לעיתים קרובות מותקנים בסביבות מאתגרות כמו אצטדיונים, קניונים או מיקומים מרוחקים ולא נגישים. ההתקן מספק יכולות תקשורת (SD-WAN עבור חיבור דינמי, בקרת גישה לרשת וחיבור יישומים ZTNA), אבטחה מתקדמת (הצפנה מקצה-לקצה ומודיעין איומים מוטמע) וזמינות גבוהה (מודם 5G כפול) הדרושות לפריסה, אבטחה וניהול של כספומטים מרוחקים. התצורה הקשיחה של ההתקן עומדת בדרישות העמידות של כספומטים בחום או קור קיצוניים.

באמצעות התקן יחיד ועוצמתי זה, תעשיית הבנקאות יכולה לשדרג את רשתות הכספומטים המרוחקים שלה, לגדול בצורה רציפה על פני אלפי מיקומים וליצור בקלות שירותים חדשים עם השקעה מינימלית בתשתית.

ג'ון מדיסון, סמנכ"ל אסטרטגיית מוצר ומנהל שיווק ראשי בפורטינט, אמר כי, "גוברת הדרישה של ארגונים במגוון תעשיות לארכיטקטורת תקשורת מהירה, אמינה ומאובטחת במיקומים מרוחקים ובסביבות קשות. לעיתים קרובות, מסובך ויקר להביא את סוגי הרשתות הללו אונליין. באמצעות מודם 5G כפול, אבטחה מבוססת-AI ומאפייני Zero-Trust, פתרון ה-FortiGate החדש שלנו מספק את החידושים האחרונים בתחום התקשורת המאובטחת בהתקן עוצמתי אחד, הבנוי להחזיק מעמד בסביבות הקשות ביותר. לקוחות יכולים להשתמש ב- FortiGate Rugged 70G עם מודם 5G כפול כדי לממש תשתית מאובטחת ומפושטת, יעילות עסקית משופרת וחיסכון בעלויות, לצד חווית משתמש מצוינת – אפילו במיקומים המרוחקים ביותר שקשה להגיע אליהם".

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מה קרה בתקלת המחשוב העולמית הגדולה אי פעם?

21 ביולי 2024

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

עלויות ההתאוששות של 2 מגזרי תשתיות קריטיות, אנרגיה ומים, זינקו פי ארבעה ל-3...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

מה קרה בתקלת המחשוב העולמית הגדולה אי פעם?

21 ביולי 2024

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

עלויות ההתאוששות של 2 מגזרי תשתיות קריטיות, אנרגיה ומים, זינקו פי ארבעה ל-3...

18 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים