דיינבוק משיקה את משקפי המציאות הנעזרת החכמים dynaEdge AR עם תקשורת LTE, מעבדי דור 11 ו-Windows 10/11 PRO

 

  • הדור החדש של משקפי ה-AR מיועדים לעובדים ב׳חזית׳ ובעיקר בסביבות עבודה מרוחקות
  • המעבדים החדשים מדור 11 והגרסאות האחרונות של Windows PRO יתגברו ביצועים ופרודוקטיביות במסגרת התשתיות הארגוניות הקיימות
  • הdynaEdge AR פותח עבור תעשיות הנדרשות לשירות לקוחות מרוחק ולעובדי שטח מרוחקים מהמרכז, בענפי ייצור, בקרה, לוגיסטיקה, תחזוקה, שירותי חירום, בריאות וחינוך.

 7 בדצמבר, 2021  תל אביב, ישראל. Dynabook Europe (לשעבר טושיבה) הכריזה על הדור החדש של משקפי המציאות הנעזרת (AR) החכמים של החברה – dynaEdge DE200 – המצויידים במערכת ההפעלה המתקדמת Windows 10/11 Pro mobile edge. בין החידושים הנוספים: תקשורת 4G LTE, מעבדי דור 11 של אינטל ו- Edge AI – המאפשרים ניידות מלאה תוך שמירה על אבטחה קפדנית בסביבה הארגונית.  ה- dynaEdge AR פותחו עבור תעשיות הנדרשות לשירות לקוחות מרוחק ולעובדי שטח מרוחקים מהמרכז, בענפי ייצור, בקרה, לוגיסטיקה, תחזוקה, שירותי חירום, בריאות וחינוך.

 

חידושים לתגבור יעילות

פרסום
  • קישוריות מהירה יותר באמצעות 4G LTE: במקומות בהם יש רשתות 4G העובד בשטח יכול להתחבר בקלות רבה, בלי הצורך בשימשו בסמארטפון שלו או בקיום WiFi בסביבה.
  • ׳ראייה חכמה׳ באמצעות Edge AI: מנוע ה- Edge AI משפר את התמונה שרואה העובד. הוא מייצב אותה, מאזן בהירות אוטומטית ומנהל מעקב אחר אובייקטים. הוא אף מעבד את המידע הוויזואלי שנקלט ומריץ את התוכנה כ״מצלמה וירטואלית׳. הוא גם יכול להשתלב בפתרונות תוכנה מצד שלישי.
  • חיי סוללה ארוכים יותר: עד 5 שעות** – כולל הטענה באמצעות מטען Type C שניתן לחברו לסוללת גיבוי לטובת עבודה לאורכו של כל יום העבודה.
  • עיבוד עוצמתי: שימוש במעבדי דור 11 של אינטל – i3, i5 ו-i7.
  • אבטחה מקסימלית: Windows 10/11 Pro מאפשרת ביצוע אימות זהות כפול כולל PIN וטביעת אצבע. מידור מידע על המכשיר עצמו מאפשר למשתמש לקבוע איזה מידע ניתן לחלוק תוך אבטחה קפדנית על השאר.

 

הפתרון מאפשר להניע חדשנות ואימוץ דיגיטל גם בסביבות עבודה מרוחקות, דוגמת שירותי חירום, מרכזי מבקרים ופארקים לאומיים.

״ב-20 החודשים האחרונים מחשוב edge נייד ומשקפיים חכמים השתלבו אינטגרלית בתעשיות רבות״, אומר דמיאן ז'אום, נשיא GmbHDynabook Europe. ״המחקר האחרון שלנו מגלה כי 63% ממקבלי ההחלטות ב-IT מתכננים ליישם משקפיים חכמים בארגונים שלהם בשלוש השנים הקרובות, כך שהביקוש רק יגבר. הפתרון החדש שלנו הוא הוכחה לכך שאנו מבינים את צרכי הלקוחות בעולם החדש של העבודה ההיברידית״.

שוק מחשוב ה-Edge (קצה) צמח משמעותית בשנה האחרונה, כשהוא מונע על ידי התפשטות הקורונה. מחצית ממקבלי ההחלטות בתחום ה-IT (52%) העידו בסקר שוק חדש* כי פתרונות מחשוב Edge חשובים כיום הרבה יותר מהתקופה שלפני פרוץ הקורונה*. במקביל, רוב המועסקים (70%) מאמינים כי השימוש בטכנולוגיית מציאות נעזרת (AR) יכולים לסייע ביור לתעשייה שלהם* – הרבה לפני טכנולוגיות תומכות אחרות דוגמת AI, IoT והגנת סייבר (GlobalData). על פי תחזית  IDC  צפויה קפיצה של 800% במספר אפליקציות ה- edge עד 2021.

פרסום

 

אביזרי עזר: פתרון ה- dynaEdge AR כולל מספר אביזרי עזר, כולל אפשרויות חבישה של המערכת הלבישה AR100, כמו גם סוגי מארזים לנשיאה ורצועת כתף ל-DE200.

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

דוח הקיימות של פורטינט לשנת 2023: צריכת חשמל נמוכה ב-62% בממוצע של התקני הא...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

"איומי סייבר בזמני שגרה וחירום" בסינמה סיטי גלילות

2 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

דוח הקיימות של פורטינט לשנת 2023: צריכת חשמל נמוכה ב-62% בממוצע של התקני הא...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים