דאסו תעופה ודאסו סיסטמס חוברות כדי להציע עבודה שיתופית, מאובטחת וריבונית בענן, עבור הדור הבא של תכניות ההגנה

 

  • דאסו תעופה תשתמש בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס בענן כדי לפתח את הדור הבא של מטוס הקרב שלה, פרויקט מפתח במסגרת תכנית Future Combat Air System
  • פלטפורמת 3DEXPERIENCE על גבי OUTSCALE מספקת ענן הגנה ריבוני ייעודי ברמת האבטחה הגבוהה ביותר שיש, עם עדכוני תוכנה רצופים.
  • זהו צעד נוסף במסגרת שיתוף פעולה ארוך טווח בין שתי החברות, והוא מהווה נדבך חשוב בהתפתחות ענן ריבוני אירופי. להתפתחות זו פוטנציאל להשפיע באופן חיובי על סקטורים נוספים כמו בריאות ושירותים ציבוריים.

 

דאסו תעופה ודאסו סיסטמס הודיעו היום, בסלון האוירי בפריז על הצעד הבא, במסגרת שיתוף הפעולה ארוך הטווח של שתי החברות, שמטרתו להציע סביבת עבודה בענן, ברמה הגבוהה ביותר של אבטחה, ריבונות ושיתופיות עבור תכניות הגנה בהיקף רחב.

 

פרסום

דאסו תעופה תשתמש בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס בענן כדי לפתח את הדור הבא של מטוס הקרב שלה, פרויקט מפתח בשיתוף הפעולה התעשייתי Future Combat Air System שמטרתו להבטיח את עתיד האוטונומיה והריבונות האירופית בהגנה ובביטחון.

 

סביבת ענן זו תותקן מקומית במחשבי Dassault Aviation ותתופעל על ידי דאסו סיסטמס באמצעות המותג  OUTSCALE  שלה, שדירוג ה-  SecNumCloud שלו הוא דירוג האבטחה הגבוה ביותר שניתן על ידי סוכנות הסייבר הלאומית של צרפת.

Translation is too long to be saved

פלטפורמת 3DEXPERIENCE מספקת ענן הגנה ריבוני ייעודי שבו דאסו תעופה ושותפיה יכולים לפתח את מטוס הקרב במהירות ובגמישות רבה יותר בסביבה מאובטחת וסקיילבילית. המשתמשים ייהנו בקביעות מפיתוחי התוכנה של דאסו סיסטמס המספקים את היכולות העדכניות ביותר בהנדסת מערכות, ניהול תוכניות, עיצוב הנדסי, סימולציה ודיסציפלינות אחרות.

 

"צרפת ואירופה צריכות לבנות יכולת ענן ריבוני, כדי להיות מסוגלות לפתח תוכניות הגנה שיתופיות עם הפונקציונליות הטובה ביותר האפשרית. יוזמות דומות כבר קיימות מחוץ לאירופה ואנחנו צריכים להישאר במירוץ. למזלנו, יש לנו באירופה את המובילה העולמית בפתרונות דיגיטליים לפיתוח מוצרים תעשייתיים בענן. בחלק שלנו – אנחנו אדריכלים תעשייתיים, אנחנו מגנים על טכנולוגיות ריבוניות ומנוסים בהתקשרויות בהיקף גדול בתוכניות צבאיות בפרופיל גבוה, הן בצרפת והן באופרציות רב לאומיות. שותפות זו בין דאסו תעופה ודאסו סיסטמס מספקת את הפתרון ההנדסי השיתופי הראשון המותאם לתקנות הסייבר הנדרשות לתוכניות הגנה, ומתפתח במהירות הענן", אמר אריק טראפייר, יו"ר ומנכ"ל, דאסו תעופה.

 

כחלק מהטרנספורמציה הדיגיטלית המתמשכת של Dassault Aviation, דאסו סיסטמס תרחיב את תשתית זו לכל התוכניות החדשות של Dassault Aviation, כדי לספק סביבה עקבית ומאובטחת לניהול נוח של תוכניות תוך עמידה ברגולציות.

 

פרסום

"אירופה, כחברה, מתמודדת בימינו עם אתגרים משמעותיים, הדורשים תוכניות הגנה שיכולות להבטיח עתיד בטוח יותר לאזרחים. בהקשר זה, האנשים, שאמונים על חדשנות בתעשייה ועובדים עם נתונים רגישים ביותר חייבים לבצע טרנספורמציה בתכניות ובאופן שבו הם עובדים עם האקוסיסטם שלהם – כדי לאבטח כל שלב בפיתוח", אמר ברנרד שארלס, יו"ר ומנכ"ל, דאסו סיסטמס. "השותפות המתמשכת שלנו עם דאסו תעופה מסמנת היום פסגה חדשה וממצבת אותנו כשחקנים מרכזיים בהתפתחות של ענן ריבוני אירופי עם רמת האבטחה הגבוהה ביותר. כשותף ענן אסטרטגי וריבוני עבור ממשלות וחברות, את רמת האבטחה שאנחנו מעניקים לתעשיית ההגנה, נוכל להעניק לתעשיות אחרות כמו שירותי בריאות ושירותים ציבוריים".

 

Dassault Aviation תשתמש במספר פתרונות לתעשיה של דאסו סיסטמס על פלטפורמת

3DEXPERIENCE "Winning Concept", "Program Excellence", "Co-Design to Target" ו-"Ready for Rate" – חוויות אשר מפשטות ומייעלות את הפיתוח של מערכות ותוכניות מורכבות ביותר לעמידה ביעדי תקציב, לוח זמנים וביצוע.

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

עלויות ההתאוששות של 2 מגזרי תשתיות קריטיות, אנרגיה ומים, זינקו פי ארבעה ל-3...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

עלויות ההתאוששות של 2 מגזרי תשתיות קריטיות, אנרגיה ומים, זינקו פי ארבעה ל-3...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים