רשות הטבע והגנים השלימה פרויקט ליישום פלטפורמת Commvault Cloud להגנת יישומי הענן ומניעת מתקפות כופר

רשות הטבע והגנים השלימה פרויקט  להקמת מערך הגנת נתונים, גיבוי ושחזור עבור יישומי הענן הפועלים ברשות באמצעות פתרון הגיבוי בענן מטאליק של קומוולט, המהווה חלק מפלטפורמת Commvault Cloud.

את הפרויקט הטמיעה חברת הראל טכנולוגיות מידע.

רשות הטבע והגנים מעסיקה כ- 2,000 עובדים במגוון תפקידים ברחבי הארץ והיא בעיצומו של מהלך להעברת יישומים לענן. רט"ג השלימה את הקמת Office 365 בענן, המאפשר לכ- 1,200 משתמשים להפעיל יישומים כגון דוא"ל, ניהול אנשי קשר, ניהול יומנים, אחסון בענן OneDrive, SharePoint, Teams ועוד. הרשות העבירה גם את מערכת ה- Dynamics CRM לסביבת הענן.

ההבנה הייתה כי פתרון הגנת הנתונים והגיבוי הקיים ביישומי הענן הללו אינו מספק. הרשות החלה לבחון מספר פתרונות ונערכו השוואות יסודיות עם יישומים שונים. התוצאה הייתה בחירה ביישום הגיבוי בענן מטאליק, זאת לאחר בחינת כל הפרמטרים אשר הראו עדיפות ברורה על פני יישומים אחרים ביניהם: פשטות התפעול, פונקציונליות, סקלביליות, אחסון, ביצועי הגיבוי והשחזור ותקני אבטחת המידע. הרשות גם בדקה מול לקוחות אחרים המשתמשים בפתרון זה וההמלצות היו חמות וחיוביות ביותר.

פרסום

הפשטות של המוצר אף התבטאה בהתקנה שהחלה בחודש נובמבר 2023 והסתיימה באותו חודש. ההיקף הכספי לתקופה של שלוש שנים נאמד במאות אלפי שקלים.

נתי כהן, סמנכ"ל מערכות המידע של רשות הטבע והגנים אומר: "פתרון מטאליק מספק מענה לכל נושא ההגנה על הנתונים, הגיבוי השחזור והאחסון בחבילה אחת. לאחר שהתקנו אותו נוכחנו בביצועים הגבוהים שלו עם חלונות זמן גיבוי קצרים יחסית וזמן שחזור מהיר מאוד. הדוחות שמפיקה המערכת נוחים להבנה וקריאה. בנוסף לכך מדובר במערכת אמינה עם יכולות גבוהות להגנה על הנתונים מפני גניבה והצפנה כמו במקרים של מתקפות כופר".

"מערכת Commvault Cloud Metalic נוספת למערך הגיבוי מבוסס קומוולט הפועל ברשות כ- 6 שנים עבור גיבוי מערכות כמו: ERP, סביבות הפיתוח, מערכות מסחר אלקטרוני ועוד, מציין כהן. "כיום אנו מרוצים משתי המערכות של קומוולט הפועלות ברשות".

"הצוותים המשותפים של הראל טכנולוגיות מידע וקומוולט סיפקו לנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, ברמה מקצועית וניסיון רב, הוסיף כהן: "רשות הטבע והגנים מעסיקה עובדים במגוון תפקידים עם צרכים שונים ויישומים שונים המשמשים אותם. אנו מתמודדים עם גידול בשימוש במערכות שלנו, ובעיקר בשימוש במערכת המסחר האלקטרוני ולכן נזקקים לפתרון אמין ויציב גם להגנה על הנתונים במערכות הללו.  Commvault Cloud מסופק במודל SaaS התואם את האסטרטגיה שקבענו של שימוש הולך וגובר במודל זה".

פרסום

נחשון בגון, מנהל תיק לקוח, בהראל טכנולוגיות מידע אומר: "רשות הטבע והגנים נדרשה לפתרון סקלבילי עם יכולת להתאים להגנת סוגים שונים של יישומים שלא היו מוגנים מספיק. פתרון הגיבוי בענן מטאליק המהווה חלק מפלטפורמת Commvault Cloud הוכיח מאז שהשקתו לפני מספר שנים יכולות גבוהות בקלות היישום, פשטות השימוש, חלונות הגיבוי הקצרים משמעותית מפתרונות אחרים, מהירות השחזור, וכן בתמיכה בהגנה וגיבוי נתונים השמורים ביישומים של כל הספקים הגדולים בשוק".

איציק סקוברוניק, מהנדס מערכות בקומוולט ישראל אומר: "למרות הדעה הרווחת, יישומי SaaS הפועלים בענן לא מגיעים לרוב עם גיבוי ויכולות הגנה מתקדמות. Commvault Cloud הוא הפתרון המתקדם ביותר כיום להגנת נתונים וגיבוי בעידן הענן למגוון יישומים. זהו פתרון מסוג 'שגר ושכח', העובד כל הזמן ברקע, נותן תוצאות ומראה אינדיקציות לגיבויים שנעשו, כאשר יש לו ממשק פשוט ונוח מאוד והוא כולל יכולות מתקדמות וייחודיות להגנה על הנתונים ומניעת מתקפות כופר".

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים