מערכת MRI חדשנית של פיליפס הושקה היום בבית החולים Holy family בנצרת

היום, (ד' 15.02), התקיים בבית החולים ,The Holy Family

בנצרת טקס השקת מערכת MRI חדשניתIngenia Ambition 1.5T

 

המערכת המתקדמת של חברת פיליפס הותקנה בסוויטת   AMBIENT EXPERIENCE  פתרון ייחודי המאפשר חוויית בדיקה שמרגיעה מתח וחרדה, לצד תוצאות דימות איכותיות. המערכת מציגה טכנולוגיה ירוקה ופורצת דרך המפחיתה למינימום את השימוש בהליום לשמירה על איכות הסביבה ולהתמודדות, עם מחסור עולמי במשאב היקר והמידלדל.

פרסום

 

מערכת Ingenia Ambition משפרת ומטייבת את תהליכי העבודה של הצוות הרדיולוגי והרפואי בזכות טכניקות סריקה חדשניות שמסייעות לקיצור זמן הבדיקה באופן משמעותי תוך שמירה על איכות תוצאות הבדיקה ועל רמת דיוק מירבית.

בזכות המגנט המיוחד BlueSeal הזקוק רק ל 7 ליטר של הליום נוזלי (לעומת כ- 1500 ליטרים במכשירים אחרים) ניתן להתקין את המכשיר בקלות כמעט בכל רחבי בית החולים. המערכת שוקלת כ- 900 ק"ג פחות מדגמי MRI קודמים  ובכך מפחיתה משמעותית לא רק את אתגרי המיקום אלא גם את עלויות ההרכבה, התפעול והתחזוקה של המכשיר,

 

מערכת ה- MRI  החדשנית, Ingenia Ambition הותקנה בסוויטה ייחודית, פרי מחקר ופיתוח של פיליפס, המציגה קונספט בשם Ambient Experience – מדובר במגוון פתרונות משולבים המיועדים  להקל על חוויית הבדיקה של המטופל ושל הצוות המטפל. הפתרון כולל עיצוב ארכיטקטוני ייחודי של סוויטת הבדיקה, שילוב תאורה דינמית מרגיעה, הקרנת תכני וידאו ושמע לפי בחירת הנבדק, המאפשרים הסחת דעת חיובית מהליך הבדיקה אשר עלול להיות מלחיץ והקניית תחושת  שליטה רבה יותר על סביבת הבדיקה.

 

אנדריאה צ'לי, מנכ"ל אזורי, מדינות הים התיכון, פיליפס העולמית: "אנחנו גאים מאוד בשיתוף הפעולה שלנו עם בית החולים המשפחה הקדושה בנצרת, שיתוף הפעולה הזה הוא צעד נוסף בדרך אל המטרה שלנו להציל ולשפר את חייהם של 2.5 מיליארד איש

בשנה עד 2030".

 

פרסום

ליאור בונפיס נשיא פיליפס ישראל: "מדובר בהתקנה שמשמעותה שירות טוב יותר עבור ציבור המטופלים בכלל ותושבי הצפון בפרט. אנו גאים בשיתוף הפעולה עם בית החולים וביכולת שלנו להציג חדשנות שגם משפרת ומצילה חיים וגם שומרת על הסביבה".

 

אבירם סושרד, מנכ”ל פיליפס אלקטרוניקס ישראל: "התקנה של MRI היא אירוע משמעותי בכל בית חולים בישראל  ואנו גאים מאוד בשיתוף הפעולה עם בית החולים Holy family בנצרת. המכשיר החדש ירחיב את  זמינות בדיקות ה MRI בצפון תוך שמירה על הסביבה ועל איכות השירות הרפואי".

אברהים חרבג'י מנהל בית החולים Holy Family ומנכ"ל בית החולים רו"ח בשארה שוקייר מסרו: "אנו נרגשים להיות בין בתי החולים הראשונים בישראל להציע למטופלינו את היתרונות של מערכת ה MRI החדשנית. אני מברך על שיתוף הפעולה הפורה יחד עם חברת פיליפס".

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים