טכנולוגיה שמחברת בין כיתות כוננות ביישובים שונים

״מצודה נט״, רשת קשר אזרחית למקרי חירום, פועלת בעזרת טכנולוגיה חכמה של קבוצת YTCOM ומחברת בין כיתות כוננות ביישובים שונים וכן בין מנהלי האבטחה ביישובים לכוחות הבטחון וגורמים רשמיים שונים
מאז ה-7 באוקטובר, השבת השחורה, הוקמו ברחבי ישראל בין 600 ל-700 כיתות כוננות חדשות וכן מאות צוותי סיור ומשמר אזרחי,. אחד הלקחים הברורים מהשבת השחורה הוא חשיבות הקשר והתיאום בין הכוחות השונים. יוזמה חדשה מתכוונת לסייע: "מצודה נט", רשת החירום האזרחית שהוקמה עבור מנהלי אבטחה וחירום, תאפשר שיח בתוך כיתת הכוננות ובין כיתות הכוננות ביישובים סמוכים זה לזה, וכן ביניהם לבין גורמי החירום וכוחות הבטחון.

מדובר ברשת קשר מתקדמת להעברת תקשורת ומידע דו כיווני בעת שיגרה וחירום. ״מצודה נט״ נבנתה על בסיס הטכנולוגיה הקרויה voice over cellular ויישום של אפליקציית POC-Push to talk Over Cellular (המחליפה את רשת מירס). טכנולוגיה זו הפועלת תחת השם Easy Talk משווקת על ידי קבוצת YTCOM.

Easy Talk נבחרה על ידי החשב הכללי באוצר ואושרה על ידי רח"ל – רשות החירום הלאומית עבור הגורמים הממלכתיים, וביניהם משטרת ישראל, מד"א, כיבוי אש ומערכי האבטחה במשרדי הממשלה ולכן נבחרה גם עבור רשת החירום האזרחית. מנהלי כיתות כוננות ואנשי אבטחה אזרחיים יכולים להתחבר למערכת דרך מכשירי קשר שונים או באמצעות אפליקציה הניתנת להתקנה על כל מכשיר טלפון חכם. בימים אילו מוטמעת המערכת בעיר נהריה במסגרת הפרויקט הלאומי "אלומה" המתמחה בהקמת "שומרי השכונות" צוותי חירום שכונתיים.

פרסום

ניר שאול, הבעלים של קבוצת YTCOM: " שילוב חכם של הכוחות האזרחיים יחד עם גופי מערכות הביטחון, הוכח כדרך הנכונה להתמודדות מול האתגרים הביטחוניים העומדים בפני ישראל. כיתות הכוננות ביישובים סמוכים יכולות לסייע כך ליישוב מנותק, בדיוק כמו שקרה בעוטף, באותה שבת נוראית. המערכת הזאת רותמת את היתרונות שבשיתוף הפעולה, ההתנדבות האזרחית האדירה והרוח הישראלית, והיא התרומה הצנועה של YTCOM למוכנות שלנו בחירום ובשגרה".

פרסום
Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

המגזר העסקי מתגייס למען משרתי כוחות הביטחון

3 ביוני 2024

הנדסת מערכות מבוססת מודל: כלי חיוני לתעשיה הישראלית, עכשיו יותר מתמיד.

1 ביוני 2024

מה שווי השוק של תעשיית ההייטק בתל אביב ?

28 במאי 2024

אירוע השקה לאיגוד ה-Med-Tech הישראלי

23 במאי 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

המגזר העסקי מתגייס למען משרתי כוחות הביטחון

3 ביוני 2024

הנדסת מערכות מבוססת מודל: כלי חיוני לתעשיה הישראלית, עכשיו יותר מתמיד.

1 ביוני 2024

מה שווי השוק של תעשיית ההייטק בתל אביב ?

28 במאי 2024

אירוע השקה לאיגוד ה-Med-Tech הישראלי

23 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים