דאסו סיסטמס, מתמודדת עם אתגרי COVID-19 יחד עם השותפים והלקוחות שלה

דאסו סיסטמס חזרה והדגישה את ההתמקדות שלה בתמיכה בלקוחותיה, שותפותיה וקהילותיה ברחבי העולם בעת מגפת ה-COVID-19. הודעה זו מפרטת את היוזמות שסיפקו תוצאות בסין ובמדינות אחרות, ויוזמות חדשות שמתבצעות כעת. פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE שמניעה פתרונות תעשייתיים לצורך פיתוחים חדשניים, מידול, סימולציה וניתוח נתונים בתעשיות מרובות התגלתה כמסייעת מרכזית לשיתוף פעולה מכל מקום ובאמצעות כל מכשיר.

סיכום יוזמות

  • פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE בענן זמינה, על כל מרכיביה, לשימושם של עובדים ולקוחות, ומספקת להם יכולות מאובטחות לעבודה מרחוק על הפרויקט, תוך גיבוי מלא של כל הנתונים שהוזנו לאורך תהליך הפיתוח.
  • פיתוח של פלטפורמות Medidata כדי לפתור בטווח קצר אתגרים של ניסויי ביו-פארמה קליניים באמצעות תרפויטיקה ופרוטוקולים חדשים וכן על מנת לייעל פלטפורמות לוגיסטיות.
  • צוותי תמיכת לקוחות יעודיים להרחבת התקנות הלקוחות שלנו כדי לאפשר עבודה מהבית.
  • הגמשת תנאי שיתוף פעולה מקוון עבור לקוחות קיימים כדי שיוכלו לעבוד מרחוק ולהציע אפשרויות חדשות של הדרכה מקוונת.
  • 3DEXPERIENCE Education מעניקה חוויות למידה שיתופיות מקוונות כדי להעשיר את הסמכתם והשכלתם של המשתמשים שלנו במהלך התקופה הקרובה המתאפיינת בקצב עבודה מועט יותר.
  • המשכיות במתן שירותים למוסדות למידה והשכלה ברשת.
  • קהילת ה-3DEXPERIENCE Lab ברחבי העולם מאיצה מגוון רחב של חברות סטארט-אפ המפתחות חידושים רבים כדי להתמודד עם אתגרי ה-COVID-19.

"הפעולות שביצענו בתגובה ל-COVID-19 נועדו לקדם את הבטיחות של העובדים, השותפים והלקוחות שלנו באמצעות פתרונות חדשניים שיעזרו להם לעבוד מכל מקום עם מלוא העוצמה של שיתוף הפעולה ש-3DEXPERIENCE מאפשרת," אמר ברנרד צ'רלס, סגן יו"ר ומנכ"ל, דאסו סיסטמס. "היום השקנו מספר גישות חדשות להאצת חידושים במו"פ, בייצור הנדסי ובלוגיסטיקה, תוך ניצול מלא של חוויות תאומים וירטואליים באופן מקוון. העצמת מסד משתמשי ה-3D הגדול שלנו ביכולת לשתף פעולה מהבית, ממלאת תפקיד משמעותי במורל שלהם שכן הם יכולים להמשיך בפרויקטים שלהם וללמוד ביחד עם אופק חיובי."

פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE בענן זמינה, על כל מרכיביה, לשימושם של עובדים ולקוחות, ומספקת להם יכולות עבודה מאובטחות מרחוק על הפרויקט ונתוני התוכנית שלהם.

פרסום

בעקבות הצורך לשמור על מרחק חברתי וסגירת מקומות העבודה, לקוחות רבים חייבים כעת לעבוד מרחוק. פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE בענן פועלת במלואה, ומספקת להם יכולות מתקדמות לעבודה מרחוק כדי לארגן, לתכנן, לעקוב ולבצע פיתוח פרויקטים מרחוק.

ממקום בטוח בבתיהם, הלקוחות יכולים להמשיך לעבוד עם הנתונים שלהם ולשמור על המשכיות עסקית, תפעולית ודיגיטאלית על ידי הרחבת הקהילות וניהול הפרויקטים והעסק שלהם באמצעות סביבה וירטואלית בענן.

אנחנו מפתחים את פתרונות התעשייה שלנו למדעי החיים ובריאות כדי לפתור בטווח קצר אתגרים של ניסויי ביו-פארמה קליניים וכן לייעל פלטפורמות לוגיסטיות.

הפתרונות התעשייתיים של דאסו סיסטמס, המבוססים על פלטפורמות Medidata הידועות, מאפשרות לחברות ביו-פארמה, חוקרים אקדמיים וחברות סטארט-אפ לנתח ולשתף נתונים כדי לעודד חדשנות מדעית שיתופית ולייצר תוצאות ניסויים קליניים במהירות רבה יותר, כמו גם לייעל את תהליכי הייצור שלהם כדי לענות על הביקוש.

החברה פועלת לספק פתרונות חדשים לארגוני הביו-פארמה המרכזיים שמניעים את החידוש הנ"ל כדי לעזור להאיץ את עבודתם. כבר עכשיו, אפליקציית הדמיית הנוזלים SIMULIA XFlow אפשרה למתכננים של בית החולים לישנשן החדש, שנבנה בווהאן שבסין, לתכנן ולדמות את מערכות אספקת ופליטת האוויר שלו.

צוותי תמיכת לקוחות יעודיים להרחבת התקנות הלקוחות שלנו כדי לאפשר עבודה מהבית.

דאסו סיסטמס אפשרה גישה למאגר תלת-ממד מבוסס ענן כדי לאבטח אחסון של נתוני לקוחות עבור עובדיהם שעובדים מרחוק – כך ניתן להבטיח שמירה של נתונים ארגוניים קריטיים המאוכסנים בפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE  וכן שיתופי פעולה מבוססי ענן המותאמים לצרכי המשתמש עבור כל המשתמשים בתוכנות השונות של דאסו סיסטמס כולל CATIA V5, SOLIDWORKS, ו-multi CAD.

הגמשת תנאי שיתוף פעולה מקוון עבור לקוחות קיימים כדי שיוכלו לעבוד מרחוק ולהציע אפשרויות חדשות של הדרכה מקוונת.

דאסו סיסטמס ממנפת שיטות עבודה מוכחות כדי לסייע למשווקיה להבטיח המשכיות של פרויקטים ושירותים. צוותי השירות הטכני פועלים במלואם ומצוידים לצורך עבודה מרחוק, בכדי לסייע לשותפים להתקדם בפרויקטים השונים, ככל הניתן. היוזמות כוללות גמישות ברישיונות השימוש על מנת לאפשר פריסה מחדש של צוותי שטח, ועזרה בביצוע המעבר לענן.

החברה גם משיקה מערך מורחב של למידה אלקטרונית, אימונים בקצב אישי ותוכניות הסמכה מקוונות, כדי ששותפים יוכלו לשפר יכולות ומיומנויות תוך כדי עבודה מרחוק.

3DEXPERIENCE Education מעניקה חוויות למידה שיתופית מקוונות כדי להעשיר את הסמכתם והשכלתם של המשתמשים שלנו במהלך תקופה זו.

פלטפורמה זו מעניקה חוויות למידה מבוססות ענן באמצעות פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס, כדי שלקוחותיה יהיו מצוידים בכל הכלים הדרושים על מנת לעבוד מרחוק על פרויקטים חדשים וללמוד מיומנויות חדשות אשר יאפשרו להם להאיץ את קצב הפיתוח והייצור של החברה כאשר היא תחזור לייצור מלא, לאחר שהמשבר יתפוגג.

דאסו סיסטמס מספקת גישה לקטלוג מלא של חוויות למידה בתחומים כגון שיתוף פעולה, תכנון, הנדסה, סימולציה, ייצור והפקה, על מנת לאפשר ללקוחות לסגל לעצמם מיומנויות חדשות.

המשכיות במתן שירותים למוסדות למידה והשכלה ברשת.

פרסום

לקוחות פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE יכולים להמשיך בפרויקטים שלהם תוך שיתוף פעולה מקוון מלא עם התלמידים שלהם.

לקוחות שעדיין לא נמצאים בפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE יכולים להאיץ את המעבר שלהם באמצעות פיילוטים, יוזמות ממשלתיות לפריסת הפלטפורמה בקנה מידה לאומי, ואספקת יכולות מקוונות מלאות למורים.

החברה עובדת עם שותפיה המקצועיים בתחום החינוך בכדי לספק תוכניות הכשרה לאנשי מקצוע על מנת להגדיל את סיכוייהם התעסוקתיים וכדי שהם יהוו כוח מניע לשינוי לאחר המשבר.

קהילת ה-3DEXPERIENCE Lab ברחבי העולם מאיצה מגוון רחב של סטארט-אפים המפתחים חידושים פתוחים כדי להתמודד עם אתגרי ה-COVID-19.

ועדה ייעודית הוקמה בזמן שיא כדי לאשר את השתתפותן של חברות סטארט-אפ נבחרות בתוכנית האצה מהירה שתספק יישומי הנדסה שיתופיים, שירותי שוק ומנטורינג לפיתוח פתרונות, הדמיה עם מדענים רפואיים, ומימון ייצור מהיר לתמיכה בצרכי בתי החולים המקומיים.

"חדשנות פתוחה" שמה לה למטרה לפתור סוגיות כמו ייצור חלקי חילוף בהדפסה תלת-ממדית או האצת העיצוב לייצור מכונות הנשמה/אוורור בשיתוף קהילה פתוחה של מתנדבים, מהנדסים, מעצבים, יצרנים, מומחים, מדענים, מייקרים וטכנולוגיים.

"Open COVID-19 Community" בפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE אוספת משתתפים ב-3DEXPERIENCE Lab" מארה"ב, בריטניה, הודו, צרפת והולנד כדי לעבוד עם הסטארט-אפים.

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

חוק פסולת אלקטרונית עובר לשלב הבא -האיסוף והטיפול בפסולת אלקטרונית וחשמלית ...

13 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

"כ-30% ממשימות מטוסי הקרב מבוצעות כיום על ידי כטב"מים" - ועידת הכטב"מים הבי...

3 ביולי 2024

רד האט משלבת GenAI בפורטפוליו הענן ההיברידי של החברה באמצעות Red Hat Lights...

26 ביוני 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

חוק פסולת אלקטרונית עובר לשלב הבא -האיסוף והטיפול בפסולת אלקטרונית וחשמלית ...

13 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים