דאסו סיסטמס חשפה את החידושים של פתרונות הסימולציה המתקדמים ביותר בעולם עבור המהנדסים והמפתחים בישראל, ב- SIMULIA User Forum 2022

האירוע של דאסו סיסטמס ו-ADCOM הפגיש את קהילות SIMULIA הישראליות בתחומי האלקטרומכניקה החישובית, מכניקה מבנית, ומכניקת נוזלים.

 

באמצעות פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE, SIMULIA מספקת יישומי סימולציה מציאותיים המאפשרים למשתמשים לחשוף את העולם בו אנו חיים. יישומי SIMULIA מאיצים את תהליך הערכת הביצועים, האמינות, והבטיחות של חומרים ומוצרים לפני ההשקעה באבות טיפוס פיזיים.

SIMULIA User Forum 2022 נערך בהשתתפות עשרות מנהלים ומהנדסים מתחומי תעשייה שונים בישראל, לרבות מתעשיות התעופה, הרכב, המכשור הרפואי, ההייטק והסטארטאפ וכן חקר החלל ואקדמיה. באירוע נכחו מנהלים בכירים מ-SIMULIA Euromed  של דאסו סיסטמס ADCOM Consulting, מפיץ המותג SIMULIA של דאסו סיסטמס בישראל, ספקית ישראלית מובילה של Dassault Systèmes, חברת ה-3DEXPERIENCE, המספקת שירותי ניתוח אנליטי ותוכנות סימולציה מובילות.

פרסום

בין היישומים המעניינים שהוצגו באירוע, היה מודל לחיזוי ההתנהגות המרחבית של מסתם אבי העורקים והמאמצים המכניים המתפתחים בו. המודל נבנה כחלק מה-  living heart project , פרויקט שמובילה חברת dassualt עם כ 150 קבוצות מהאקדמיה, חברות מסחריות, רופאים מהקליניקה וה-FDA, במטרה לבנות וירטואלית מודל שלם לב הלב הכולל את התגובה החשמלית המכנית והזרימה דרכו.

עדי מורנו, נציג הפקולטה להנדסת מכונות באוניברסיטת תל אביב , הציג את הפרויקט שפותח במסגרת הפקולטה, שהקימה את קבוצת המחקר הראשונה בארץ שהצטרפה לפרויקט. המודל שבנתה יכול להוות פלטפורמה לחיזוי ביצועים ואופטימיזציה של מכשור רפואי ופרוצדורות רפואיות בסביבה וירטואלית שלמה של הלב.

פרסום

עדי הסביר כי המודלים הממוחשבים  של קבוצת המחקר על בסיס המוצרים של Dassault Systèmes, מהווים כלי עזר חשוב לרופאים בקבלת ההחלטות לביצוע ניתוחים ופרוצדורות רפואיות (עוד לפני שהמטופל נמצא על שולחן הניתוחים), ובנוסף מהווים פלטפורמה לניבוי הביצועים אחר כך. המודל מתייחס גם לדברים שניתן  לכמת אך ורק בסימולציות ולא בשיטות הרפואיות הסטנדרטיות, וביניהם המאמצים המתפתחים אחרי הניתוח, ההתנהגות של ה DEVICE בגוף אחרי הניתוח, הביצועים שלו וכו'.

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים