רדווין משיקה לראשונה בישראל, פתרונות תקשורת אלחוטיים לתחום התדר5.8GHz שהוקצה לשימוש אזרחי

הפתרונות החדשים מאפשרים אספקת שירותי אינטרנט מהיר מאד למנויים באיזורים מרוחקים חסרי תשתית קוית ורשתות תקשורת פרטיות. בין מגוון השימושים: לתמיכה במצלמות אבטחה, כחלק מפרוייקטים של ערים בטוחות, קישוריות בפס רחב של מבנים ציבוריים, ניהול מרחוק של תשתית קריטית בנמלים ימיים, חברות חשמל, וגופים ממשלתיים, במהירות של עד 750Mbps ולטווחים של עשרות ק״מ.

—————

 

תל אביב, ישראל 27 באוקטובר רדווין  (www.radwin.com), ספקית גלובלית של פתרונות לפריסת תשתיות אלחוטיות המספקות שירותים רחבי סרט, הודיעה היום על השקת משפחת מוצרים חדשה לתחום התדר  5.8GHz. התדר, נפתח לאחרונה לשימוש אזרחי בישראל ומאפשר פריסה מהירה של תקשורת ללא צורך ברישיון.

פרסום

משפחת המוצרים האלחוטית של רדווין, כוללת פתרונותPoint to Point (PtP)  ופתרונותPoint-to-Multi-Point (PtMP) ותומכת במהירות של עד Mbps750. הטכנולוגיה הייחודית של רדווין מבוססת על אנטנה חכמה (beamforming) המאפשרת שיפור בטווחי הפעולה לצד חסינות גבוהה להפרעות הנגרמות ממערכות אחרות.

פתרונות התקשורת של רדווין פרוסים ברשתות של מפעילי תקשורת מהמובילים בעולם כחלק מתשתית לחיבור של אינטרנט מהיר עבור מנויים עסקיים ופרטיים. המערכות, נמצאות בשימוש נרחב גם על ידי רשתות תקשורת פרטיות ליישומים כגון חיבור מצלמות אבטחה, כחלק מפרוייקטים של ערים בטוחות, קישוריות בפס רחב של מבנים ציבוריים, ניהול מרחוק של תשתית קריטית בנמלים ימיים, חברות חשמל, וגופים ממשלתיים. בישראל פרוסות המערכות של רדווין ביותר מ-100 ערים וישובים כחלק מפרוייקטים של ״עיר חכמה״

"הפתרונות האלחוטיים של רדווין בתדר 5.8GHz מספקים עד פי 8 יותר רוחב סרט מאשר ניתן היה להשיג עד היום בארץ בפריסה של פתרונות בתדר GHz2.4", אומר שרון שר, מנכ"ל חברת רדווין, "יתרה מזאת,  מיעוט ההפרעות בתחום התדר החדש, בשילוב טכנולוגיות תקשורת מתקדמות אשר מוטמעות בציוד של רדווין, מאפשרים טווח פעולה וזמינות תקשרות גבוהה מאד בהשוואה לציוד הפועל בתחום התדר GHz2.4" .

פרסום

עוד מציין שרון כי הטכנולוגיה של רדווין מספקת מענה לדרישת פס תקשורת רחב בעשרות מדינות ברחבי העולם, והרגולציה החדשה של משרד התקשורת מאפשרת כעת הטמעתה גם בישראל. ״תחום התדר של 5.8GHz  מאפשר למפעילי התקשורת בארץ לספק ללקוחותיהם גישה לאינטרנט בפס רחב באיכות גבוהה, גם במקומות בהם אין תשתית של סיבים אופטיים."

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים