ממשלת אוקראינה בחרה בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס לפרוייקט שיקום אזורים אורבניים שנפגעו בעקבות הפלישה באוקראינה.

·        ממשלת אוקראינה בחרה בEgis, דאסו סיסטמס ו-B4 כדי לרתום את הידע והמומחיות בטכנולוגיות הדמיה, בניה והנדסה כדי לבנות מחדש את האזורים שנפגעו כתוצאה מהפלישה.

·        הפרוייקט יתבצע באופן שיתופי ובשני שלבים: תחילה אמדן עלויות בנייה מחדש ולאחר מכן תכנית מתאר למחוז צר'ניהיב ולצ'רניהיב העיר.

·        טכנולוגיית התאום הוירטואלי תהיה בבסיס הפרוייקט השיתופי, לטובת אופטימיזציה של תשתיות העיר, המשאבים, הקיימות ואיכות חיי התושבים.

 

פרסום

ממשלת אוקראינה רותמת את איגוד החברות, בהובלת Egis ובהשתתפות דאסו סיסטמס ו-4B לבנייה מחדש של אזורים אורבניים במדינה. הפרוייקט נתמך על ידי ממשלת צרפת באמצעות מענק ממשרד האוצר הצרפתי, ויעמדו לרשותו פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס והידע בהנדסת בניין של אגיס ו-4B.

הפרוייקט מתוכנן להתבצע בשני שלבים. ראשית, אמדן הנזק ועלויות הבנייה מחדש במחוז צ'רניהיב, ולאחר מכן תכנית מתאר לבנייה מחדש בעיר צ'רניהיב.

 

בשלב הראשון תתבצע הערכה של הנזקים ועלות הבנייה מחדש במחוז כדי להחליט אילו תשתיות ייבנו מחדש, תחילה. פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס תאפשר לצוותים לפעול בשיתוף ותנגיש את כל המידע והאנליזות של  המומחים של אגיס ו-4B.

מידע לוייני יזהה ויסמן באופן אוטומטי אזורים שנפגעו,  וייבדק בשטח, כדי לתקף את החישובים ואת אסטרטגיית התעדוף.

 

בשלב השני ייבנה תאום וירטואלי של העיר צ'רניהיב בפלטפורמת 3DEXPERIENCE. שלב זה יתמקד באופטימיזציה של בניית העיר, כולל עיצוב מבנים, תכנון התחבורה, התשתיות ושירותים אחרים בעיר.

 

אנשי מקצוע מסקטורים שונים ישתמשו בתאום הוירטואלי כדי לבחון תסריטים שונים באופן שיתופי, כולל פרמטרים כגון סכנה לשטפון, נגישות, תחבורה, שימוש בקרקע, מיקום של נכסים עירוניים חשובים, מים, חום, ביוב ומערכות תשתיות נוספות.

גם מידע ממסמכים הקיימים ברשות המקומית יילקח בחשבון כדי להבטיח שהפרוייקט נותן מענה לצרכים והציפיות של תושבי השכונות, לחזון של נבחרי הציבור, ולאתגרים החברתיים והכלכליים הקיימים.

לאורך הפרוייקט, כל המידע שיצטבר, יוזן לתוך התאום הוירטואלי של העיר ויאפשר לכל העושים במלאכה לבנות יחד את תכנית המתאר של העיר.

 

"חברת Egis פועלת באוקראינה מ-1993 במגוון פרוייקטים פרטים וממשלתיים בסקטורים שונים, מהנדסה אזרחית, בניית דרכים וגשרים, מים, תחבורה עירונית, נמלים, נתיבי מים ואנרגיה. כרגע אנחנו מנהלים באוקראינה 23 פרוייקטים לבנייה מחדש של ערים ותשתיות. הבניה מחדש של מחוז צ'רניהיב ושל העיר צ'רניהיב מעניקה לחברה הזדמנות נוספת להביא למדינה את נסיונה הגלובאלי בשורה של תחומים, ביניהם, תכנון ערים ביוקלימטי ודל פחמן, עיר ידידותית לאופניים, תחבורה ציבורית משופרת, תשתיות נסיעה משותפת, תכנון שטחים ציבוריים בטוחים, ירוקים ומזמינים, זאת בנוסף לעקרונות תכנון חשובים אחרים ש-Egis עובדת איתם לטובת ערים חכמות וירוקות" אמר לורנט ג'רמיין, CEO בחברה Agis.

פרסום

 

"המטרה שלנו היא לעזור לרשויות המקומיות לשפר ערים באוקראינה ואת החיים בהן, באמצעות הפרוייקט המשותף הזה, שיישא פירות לטווך הארוך. פלטפורמת 3DEXPERIENCE היא כלי חשוב בבניית ערים ירוקות יותר ועמידות יותר. חוויות התאום הוירטואלי, בתוספת ידע, מומחיות ונתונים מאפשרת לנו לבחון אין סוף תסריטים, כמו גם לשפר את התסריטים המועדפים כך שיתנו את המענה הטוב ביותר לצרכי האוכלוסיה, לדרישות שינויי האקלים, לשיפור התחבורה הציבורית ולהקמת שירותים וכלים חכמים." אמרה פלורנס ורזלן, סמנכ"לית תעשייה, שיווק וקיימות, דאסו סיסטמס.

 

"למרות שהפלישה נמשכת, הרשויות באקראינה כבר מפנות מבט קדימה ומתכננות לבנות מחדש את עריה, ולשתף את הציבור בתכניותיהם. המאמצים המשותפים והידע שלנו בהנדסה ובנייה יתמכו באופן מושלם במשימה לבנות מחדש את אוקראינה במהירות האפשרית, ולהפוך את האזורים האורבניים שלה לטובים יותר משהיו לפניכן" אמר כרים בנסיאם, מנהל משותף, B4.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ועדת העבודה והרווחה של הכנסת אישרה היום את התקנות שנועדו להסדיר את שיפוי מע...

8 באפריל 2024

2 ענקיות תעשיית השבבים העולמית חשפו יחדיו חידושים פורצי דרך

3 באפריל 2024

כנס לרגל יום היוניקורן הבינלאומי

3 באפריל 2024

חוק רישוי סביבתי שמוביל המשרד להגנת הסביבה, הוא צעד משמעותי להפחתת זיהומים ...

3 באפריל 2024

זוכי אות רמון תשפ״ד

3 באפריל 2024

100 מיליון ₪ להאצת מחקר יישומי

21 במרץ 2024

ועדת העבודה והרווחה של הכנסת אישרה היום את התקנות שנועדו להסדיר את שיפוי מע...

8 באפריל 2024

2 ענקיות תעשיית השבבים העולמית חשפו יחדיו חידושים פורצי דרך

3 באפריל 2024

כנס לרגל יום היוניקורן הבינלאומי

3 באפריל 2024

חוק רישוי סביבתי שמוביל המשרד להגנת הסביבה, הוא צעד משמעותי להפחתת זיהומים ...

3 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים