טראקנט חותמת על הסכם הפצה בלעדי עם ענקית המיפוי המקווןgroup PTV – תערער לראשונה על המונופול של Google Map ו-WAZE בישראל

הפלטפורמה של טראקנט אנטרפרייז מרחיבה את שירותיה ותשלב לראשונה בישראל, את הטכנולוגיה שלה עם מערכת המיפוי הבינלאומית של PTV group, לשיווק שירותי המיפוי המתקדמים של הקבוצה, עבור גופים, אתרים ואפליקציות העושים שימוש בשירותי מיפוי מקוונים מתקדמים.

 

לראשונה בישראל תקום אלטרנטיבה לשירותי Google Map ו-WAZE שמלבד מחירים אטרקטיביים, תציע מגוון שירותי מיפוי מקצועיים, הייחודיים למערכותיה, ובהם מערכת לאופטימיזציה של נתיבי תנועה, סינכרון לוחות זמנים של תנועה, שילוח, עבודות בכבישים, וכן מערכת מיפוי וחישוב נתיבים ייעודית למשאיות ואוטובוסים.

 

פרסום
  • ל- PTV Group שני בעלי מניות מהותיים Porsche Automobil  וקרן ההשקעות הבינלאומית Bridgepoint
  • PTV Group מספקת שירותי ניהול תעבורה חכמה ובת קיימא ואופטימיזציה של תחבורה. משרדה הראשי של PTV Group הינו בגרמניה והיא מעסיקה כ-900 עובדים בלמעלה מ-120 מדינות.

 

לדברי חנן פרידמן מנכ״ל החברה ״טראקנט מרחיבה את השימוש במערכת ומתחילה למכור שירותים נוספים אשר נמצאים בבסיס הטכנולוגיה שלנו על מנת להגדיל את הכנסות החברה. מדובר בשוק המוערך בכמה מיליוני דולרים בישראל  ונשלט על יד GOOGLE MAP, הייחודיות שלנו הוא לתת פתרון מיוחד לציי רכב לרבות ציי רכב כבדים, משאיות ואוטובסים, שיוכלו להשתמש במידע המקצועי שאינו קיים בגוגל או ב-WAZE.  

ישראל 11 לינואר 2023, ישראל, (ת״א: טראנ) טראקנט מדווחת כי נחתם על ידה הסכם עם PTV Group להפצה בלעדית (Reseller) בישראל של מערכת המיפוי המתקדמת של PTV Group עבור גופים, אתרים ואפליקציות העושים שימוש בשירותי מיפויי מקוונים, לאופטימיזציה של תכנון נתיבי תנועה, סנכרון לוחות זמנים של תנועה ועבודות בכבישים, וכן מערכת מיפוי וחישוב נתיבים הייעודית למשאיות ואוטובוסים. שירותי מערכות המיפוי החכמות של PTV יוצעו על ידי החברה באמצעות שילובן בפלטפורמת טראקנט.

למיטב ידיעת החברה, PTV Group מספקת פתרונות תוכנה ושירותי ייעוץ, לרבות מיפוי מקוון, בתחומי תחבורה והלוגיסטיקה ללקוחות בלמעלה מ-120 מדינות, לניהול תעבורה חכם ואופטימיזציה של תחבורה. משרדה הראשי של PTV Group הינו בגרמניה והיא מעסיקה כ-900 עובדים ברחבי העולם.

ל- PTV Group  שני בעלי מניות מהותיים Porsche Automobil Holding SE וקרן ההשקעות הבינלאומית Bridgepoint.ההסכם הינו לתקופה ראשונית של שלוש שנים וניתן להארכה בכל פעם לשנה נוספת, אלא אם צד הודיע על סיומו בהודעה של 3 חודשים מראש. זכות ההפצה הבלעדית של החברה בישראל כפופה לעמידה ביעדי מכירות שנתיים שנקבעו בהסכם. ככל שלא תעמוד החברה ביעדים שנקבעו, יבחנו הצדדים את המשך תוקף הבלעדיות וכן את הארכת ההסכם מעבר לתקופה הראשונית של שלוש שנים.

פעילות השיווק של החברה תבוצע על חשבון החברה, בתיאום ואישור מראש של PTV Group.

 

אודות החברה:

טראקנט אנטרפרייז (Trucknet Enterprise) הנה חברת iPaaS (integration platform as a service) – פלטפורמת All In One, דיגיטלית, מבוססת ענן, המאפשרת לחברות תחבורה ולוגיסטיקה הפחתה בעלויות ההובלה וחסכון במשאבים באמצעות אופטימיזציה של משלוחים בכל סוגי התחבורה, תוך שימוש בבינה מלאכותית (AI), בינה עסקית (BI) ולמידת מכונה ML)).

הפלטפורמה – ששמה לה למטרה לייסד מערך מקצועי ייחודי בתחום התחבורה השיתופית – כוללת ממשקי ניהול המותאמים עבור הנהגים והלקוח הסופי, מערכת מכרזים חכמה, יכולת התאמה אוטומטית על בסיס מיקום בין משאיות למטענים, פתרון תשלום קל ומהיר לשוק ה-B2B, ומערכת מקוונת לחישוב פליטות CO2 של ציי רכב.

התוכנה של טראקנט, מתממשקת עם כלל מערכות סידור העבודה (TMS) ומערכות הטלמאטיקה המובילות, או מאפשרת הטמעת מערכת TMS מקורית, ובכך מאפשרת לחברות ההובלה אופטימיזציה וויזביליות מלאה בניהול ציי הרכב, תוך שימוש במסמכי שילוח דיגיטליים ((e-CMR, המקנים חיבוריות מלאה, ניטור ושקיפות.

הפתרון של טראקנט, שהנו פתרון המותאם אישית עבור צרכיו של כל לקוח (Tailor Suite), מאפשר אוטומציה ואופטימיזציה מושלמת עבור תובלה יבשתית לחברות המנהלות ציי רכב מסחריים וצרכנים של שירותי לוגיסטיקה, תוך שיפור היעילות, שיפור הניטור והמעקב אחר תהליך השילוח בזמן אמת, וכתוצאה מכך, הוזלה משמעותית בעלויות, הגדלת הרווחיות ואפשרות להוזלת מחיר השירות עבור החברות המשתמשות.

פרסום

האקוסיסטמה השיתופית המחברת בין משאיות למטענים, מקטינה את הנסועה הריקה (Empty Miles) וכפועל יוצא, את כמות המשאיות בכבישים ועל כן גם את פליטת המזהמים, הפגיעה באיכות הסביבה, ומספר תאונות הדרכים בהן מעורבות משאיות. היא עושה כן באמצעות ממשק תיעדוף אוטומטי של רכבים זמינים עם חברות אחרות בתחום התחבורה והלוגיסטיקה, על ידי ביצוע התאמה חכמה על בסיס מיקום בין משאיות ריקות לבין מטענים. נתוני המשאיות הריקות בעולם עומדים כיום על 27% באירופה, 36% בארצות הברית ו-46% באסיה.

סקר שנערך ב-2021 על ידי ה- TIAA-CREF Teachers Insurance and Annuity Association of) America – College Retirement Equities Fund) מצא כי כמחצית מהמשקיעים מחזיקים כיום ב"השקעות אחראיות" (ESG), המבקשות לקדם ערכים חברתיים וסביבתיים (Impact Investing), בהבינן כי שווי ההשקעה אינו נמדד כיום בתשואה לבדה. הפתרון שמציעה טראקנט הוא, לפיכך- WIN WIN WIN מושלם, עבור חברות המטמיעות את הפלטפורמה שלה, כמו גם עבור המשקיעים בה, וכמובן לאיכות הסביבה.

טראקנט פועלת בשוק התחבורה והלוגיסטיקה הבינלאומי ששווי מוערך בכ-19.36 טריליון דולרים, ונכון לשנת 2021 לחברה כחצי מיליון משאיות וכ-5,000 חברות רשומות מרחבי העולם.

מאז הנפקתה בבורסת תל אביב באפריל 2021, חתמה החברה על שורת הסכמים עם מפעלים, חברות וארגוני לוגיסטיקה משמעותיים ברחבי אירופה וארה"ב, ביניהם הסכמי פעילות מול: C.S PPG ROMANIA S.A, Saint Gobain, , DSV, KYNITA, HOCHLANS ,FARMEC ,CARPATINA BEVERAGES S.A.

החברה משווקת בנוסף פתרונות המשולבים בטכנולוגיה שלה לחסכון בדלק והפחתת פליטות בציי רכב גדולים, בהם: Trucknet smart catalyst,  ממיר הדלק הקטליטי שנמצא בניסוי מעבדה שערך צה"ל, כחוסך 7% מתצרוכת הדלק במנועי סולר, המתבטאת בירידה של עד 15% בפליטות המזהמות.

טראקנט היא גם המשווקת של מערכת מיפוי מקוונת מקצועית של PTV group, המיועדת לגופים, אתרים ואפליקציות העושים שימוש בשירותי מיפויי מקוונים, לאופטימיזציה של תכנון נתיבי תנועה, סנכרון לוחות זמנים של תנועה, שילוח, עבודות בכבישים, וכן מערכת מיפוי וחישוב נתיבים ייעודית למשאיות ואוטובוסים.

החברה שהוקמה בשנת 2016 על ידי מר חנן פרידמן, המכהן כמנכ״ל החברה, מעסיקה למעלה מ-40 עובדים הפרוסים במשרדים בצרפת רומניה וישראל.

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

2 ענקיות תעשיית השבבים העולמית חשפו יחדיו חידושים פורצי דרך

3 באפריל 2024

כנס לרגל יום היוניקורן הבינלאומי

3 באפריל 2024

חוק רישוי סביבתי שמוביל המשרד להגנת הסביבה, הוא צעד משמעותי להפחתת זיהומים ...

3 באפריל 2024

זוכי אות רמון תשפ״ד

3 באפריל 2024

100 מיליון ₪ להאצת מחקר יישומי

21 במרץ 2024

מהפכה: תוך 10 שנים כל הצעצועים יהיו מחומרים ממוחזרים .

18 במרץ 2024

2 ענקיות תעשיית השבבים העולמית חשפו יחדיו חידושים פורצי דרך

3 באפריל 2024

כנס לרגל יום היוניקורן הבינלאומי

3 באפריל 2024

חוק רישוי סביבתי שמוביל המשרד להגנת הסביבה, הוא צעד משמעותי להפחתת זיהומים ...

3 באפריל 2024

זוכי אות רמון תשפ״ד

3 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים