חברת Via הישראלית רוכשת את Remix האמריקאית בכ-100 מיליון דולר

הרכישה מחברת בין שתי חברות מובילות בתחומן, ותתמקד בבניית פלטפורמה טכנולוגית רחבה שתאפשר תחבורה שוויונית, נגישה, ויעילה בערים ברחבי העולם

Via, חברת הטכנולוגיה המובילה בעולם התחבורה, מודיעה על רכישתה של חברת Remix, המפתחת פלטפורמת מיפוי ותכנון תחבורתי. הרכישה תאפשר שילוב יכולות ייחודי, שיתמוך באופן מלא בצרכים של קהילת התחבורה ומשתמשיה, כולל כלי מחקר ונתוני ניידות, שירותי ייעוץ, פתרונות ניידות על פי דרישה, תזמון ואופטימיזציה לאוטובוסים, יכולות עיצוב ותכנון רחובות, ועוד.

חברת רמיקס (Remix) נוסדה בשנת 2014 בסן פרנסיסקו, במטרה לספק טכנולוגיה לתכנון תחבורה ציבורית. במהלך השנים התרחבה במהירות על מנת לסייע לערים בפיתוח מערכי תחבורה טובים יותר עבור תושביהן, וכיום, רמיקס (Remix) עובדת עם מעל ל-350 עיריות, ב-22 מדינות והינה מרכיב מרכזי במאות פרויקטים עירוניים הנוגעים ביותר מ-240 מיליון אנשים ברחבי העולם.

חברת ויה (Via) הינה מחלוצות קטגוריית ה-TransitTech בעולם ומספקת תשתית דיגיטלית למערכי תחבורה ציבוריים, אופטימיזציה של רשתות הסעה דינמיות, שירותי הסעה מונגשים לבעלי מוגבלויות, מערכות מבוסססות רכבים אוטונומיים ועוד. ויה פועלת במעל ל-200 ערים הפרוסות על פני 24 מדינות, והרכישה תאפשר יכולות משלימות שיסייעו לצוותי התכנון לענות על הדרישות המשתנות באופן שוטף. יחד החברות יוכלו לסייע לערים נוספות לנצל את המהפכה הטכנולוגית על מנת לשפר וליעל את תשתית התחבורה.

פרסום

"תמיד הערכנו מאוד את המוצר של רמיקס, ואנחנו שמחים לעבוד עם מייסדי החברה והצוות יוצא הדופן שלהם", אמרו מייסדי ויה (Via) ד"ר דניאל רמות וד"ר אורן שובל. "אנו חולקים חזון לעבוד יחד עם שותפינו ליצירת מערכת תחבורה שוויונית, נגישה, ויעילה יותר לנוסעים ולעיריות כאחד. יחד, יש לנו תכניות שאפתניות להשקיע ולהרחיב את חבילת המוצרים של רמיקס (Remix), בכדי להציע יכולות משופרות לתכנון תחבורה ציבורית."

טיפאני צ'ו, מנכ"לית ומייסדת שותפה ברמיקס (Remix) אמרה: "המשימה של רמיקס היא ליצור ערים נוחות יותר למחיה על ידי הרחבת הנגישות של תחבורה לכלל הקהילה. אנחנו שמחים לאחד כוחות עם Via, חברה המתמקדת באותו חזון על ידי שיפור אפשרויות התחבורה העומדות לרשותם והעצמת הערים באמצעות הטכנולוגיה הטובה ביותר בקבלת החלטות תחבורתיות. הרכישה מסמנת עידן חדש עבור לקוחותינו, שותפינו ולצוות העובדים."

אודות VIA:

פרסום

ויה מעצבת מחדש את האופן בו עולם התחבורה הציבורית נע: ממערכת של נתיבים ולוחות זמנים נוקשים לרשתות תחבורה דינאמיות לחלוטין. באמצעות האפליקציה שלה, Via מחברת בין מספר נוסעים לאותו כיוון ומאפשרת להם לחלוק את המסלול בצורה חלקה ויעילה. הטכנולוגיה של Via, שהושקה לראשונה בניו יורק בשנת 2013, פרושה כעת ברחבי העולם, כולל באירופה, וכיום Via משתפת פעולה עם למעלה ממאה סוכנויות תחבורה ציבורית, מפעילי תחבורה פרטיים, ציי מוניות, חברות פרטיות, הסעות בתי ספר ואוניברסיטאות בהם הטכנולוגיה של החברה משתלבת בצורה חלקה למען קידום תשתיות תחבורה ציבורית מתקדמת. למידע נוסף www.ridewithvia.com

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים