ההסתדרות הלאומית נכנסת ל "עידן הלייטנינג" – מעבר לשירותים דיגיטליים

הפרויקט המבוסס פלטפורמת Salesforce אותו הובילה CloudTech מקבוצת Yael

ישדרג את השירות למאות אלפי חברי ההסתדרות

 

הסתדרות העובדים הלאומית, ארגון העובדים השני בגודלו בישראל, עובר מהפכה דיגיטלית בפרויקט המכונה Lightning (ברק). הפרויקט, אותו מובילה חברת CloudTech מקבוצת Yael המבוסס על פלטפורמת Salesforce יאפשר לאחד את תחומי הטיפול של 16 החברות הבנות של ההסתדרות ולשדרג את השירות הניתן היום למאות אלפי חבריה. היקפו הכספי של הפרויקט אשר הסתיים בימים אלה מוערך בלמעלה ממליון שקלים.

פרסום

 

השלב הסופי של הפרויקט – שחלקיו הראשונים כללו הטמעת מערכת CRM בהסתדרות – המכונה Lightning, התמקד בשינוי בטכנולוגיה כמו גם בשינוי כל ממשקי המשתמש של הפלטפורמה: מעבר לטכנולוגיות סיילספורס מתקדמות ומעבר של כל מערך ה-UI מגרסת "קלאסיק" לגרסת ה"לייטנינג". כחלק מהפרויקט, אוחד לתוך מערכת אחת כל המידע מ- 16 חברות הבת של ההסתדרות המעניקות שירות לחברים בה בשלל תחומים – ביטוח, פיננסים, השמה, תיירות, מועדון לקוחות וכיוב'.

 

"זהו עידן חדש מבחינתנו, בו אנחנו כבר הרבה מעבר לגוף המגן על זכויות עובדים, אלא קולקטיב המעניק מעטפת של שירותים לחברים אצלנו" מסביר יאיר שלם, מנכ"ל קבוצת ההסתדרות הלאומית. "בחרנו בפלטפורמת Salesforce שהיא מובילת שוק, המסוגלת לתת מענה לכל הצרכים הללו ובקלאודטק, שהיא כוח מרכזי היום בישראל ברמת השותפות עם Salesforce. מכלול השירותים שלנו נוגע למכלול תחומי החיים של מאות אלפי בתי אב של החברים אצלנו – מפנסיה והלוואה, דרך צרכנות והשמה בתפקיד חדש וכלה בחופשה עם המשפחה. מתוקף זה, עלינו לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר על מנת לשמר אותם אצלנו ולהביא חברים חדשים, מדי שנה".

 

פרסום

"ההסתדרות היא לקוח אסטרטגי עבור קלאודטק וקבוצת יעל, אנחנו גאים להיות חלק מפרויקט CRM כל כך משמעותי ומקיף וחלק מהטרנספורמציה הדיגיטלית שהארגון עובר" מוסר טל קיסילביץ', מנכ"ל CloudTech מקבוצת Yael. "הפרויקט יאפשר להסתדרות לשלוט במידע אודות כל חבר ולהעניק לו סל שלם של שירותים באופן הכי מתקדם, באמצעות מערכת תפעולית דיגיטלית אחת אשר שמה את הלקוח במרכז ואת ההסתדרות בחזית הטכנולוגיה".

במהלך השנים הקרובות, צופה ההסתדרות הלאומית להגדיל את מספר החברים בה לכמליון בתי אב, בתמיכתן של המערכות הטכנולוגיות החדישות שהוטמעו בה.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

2 ענקיות תעשיית השבבים העולמית חשפו יחדיו חידושים פורצי דרך

3 באפריל 2024

כנס לרגל יום היוניקורן הבינלאומי

3 באפריל 2024

חוק רישוי סביבתי שמוביל המשרד להגנת הסביבה, הוא צעד משמעותי להפחתת זיהומים ...

3 באפריל 2024

זוכי אות רמון תשפ״ד

3 באפריל 2024

100 מיליון ₪ להאצת מחקר יישומי

21 במרץ 2024

מהפכה: תוך 10 שנים כל הצעצועים יהיו מחומרים ממוחזרים .

18 במרץ 2024

2 ענקיות תעשיית השבבים העולמית חשפו יחדיו חידושים פורצי דרך

3 באפריל 2024

כנס לרגל יום היוניקורן הבינלאומי

3 באפריל 2024

חוק רישוי סביבתי שמוביל המשרד להגנת הסביבה, הוא צעד משמעותי להפחתת זיהומים ...

3 באפריל 2024

זוכי אות רמון תשפ״ד

3 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים