בינה מלאכותית בכדורגל ישראלי:

האפליקציה החדשנית הושקה בטורניר "החלוץ"

האפליקציה הישראלית הראשונה מסוגה "PLAIVIEW", שפותחה על-ידי חברת הסטארט-אפ מהרצליה, הגיע היום (ראשון) לטורניר הנוער של "החלוץ – חינוך דרך ספורט" במתחם וולפסון בת"א. יודעת לקחת משחקי כדורגל – בכל גיל, מקום ולכל מטרה – לנתח אותם ולהפיק תקצירים: "כשאתה בועט מספרת לחיבורים, אתה רוצה להראות את זה לכולם"

 

מי לא חלם להראות לחבריו את השער שכבש רק לפני רגע בשכונה או להשוויץ במספרת שניצחה את הטורניר הבית-ספרי? כולנו. רק שעכשיו הדבר הזה אפשרי, בקלות ובמהירות. ילדי טורניר הנוער של "החלוץ – חינוך דרך ספורט", שנערך היום, ראשון, במתחם וולפסון בת"א זכו לחשיפה של אפליקציה ראשונה בעולם מסוגה שיודעת לקחת משחקי כדורגל – בכל גיל, מקום ולכל מטרה – לנתח אותם בעזרת בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת עמוקה ולהפיק תקצירים מהמשחק מכל האירועים שהתרחשו בו.

פרסום

מדובר באפליקציה כחול-לבן, הקרויה "PLAIVIEW", שפותחה על-ידי חברת הסטארט-אפ, בראשות אור פינס, יואב ליברמן ויונתן דובינסקי, העונה לשם זהה ואשר קמה לפני שנה וחצי בהרצליה וזמינה לכולם בחנות של אפל ובקרוב יהיה גם באנדרואיד. "השותפים ואני רצינו להנגיש את היכולות הטכנולוגיות שקיימות עבור הכדורגלנים המקצוענים לכל אחד שאוהב לשחק. אם זה בפארק, במגרש, בשכונה או בחצר", מסביר מנכ"ל "PLAIVIEW", אור פינס. "כל מה שצריך זה להוריד את האפליקציה, להירשם, לצלם את המשחק והמערכת יוצרת את התקציר אוטומטי שתוכל לשלוח או לשתף ברשתות החברתיות. זה ממכר את האנשים לראות את הגולים ולשתף עם כל המשפחה והחברים. בסוף כשאתה בועט מספרת לחיבורים, אתה רוצה לראות את זה".

הטורניר השנתי  של החלוץ הפגיש שש קבוצות משלוש ערים שונות: בתי ספר חושן (יביאו שתי קבוצות) ובית הערבה מירושלים, עמל אשדוד ושני מרכזי נוער מחיפה: בית יציב ובית רסלר. מאות ילדים הגיעו לטורניר והם אף זכו להיפגש עם צוות מיוחד של היס"מ, שהשתתף בפעילות. המטרה בסופו של דבר היא לקרב בין בני הנוער למשטרה. בסיום אף ערכו הילדים ואנשי היס"מ משחק ראווה חגיגי.

פרסום

מייסד "החלוץ – חינוך דרך ספורט", עומר ליבנת: "אנחנו גאים ונרגשים לקראת עוד טורניר שמאגד מספר בתי ספר ומפגיש ילדים מערים שונות, כשהמטרה כדרכנו היא לשלב בין כדורגל לחינוך. החידוש הגדול הוא שהפעם יוכלו כל הילדים, בעזרת שיתוף הפעולה עם PLAIVIEW, לקבל כל בעיטה ושער שלהם במהלך האירוע. אנחנו בטוחים שכל ילד וילד ייצא מהיום הזה מאושר ובעיקר אדם טוב יותר".

הפעילויות של "החלוץ", כידוע, רחבות ומגוונות וכוללת גם קבוצות ספורט שנתיות לילדים ונוער בענפי הכדורגל, כדורסל, מולטיספורט וקידספורט, סדנאות וימי ספורט ופעילות בהזמנה אישית. הדגש המרכזי של כל הפעילויות הינו הערכים וההיבט החינוכי להגינות, ספורטיביות וחברות לצד חיבור לקהילה וגיבוש הקהילה סביב הספורט. בשנה האחרונה "החלוץ" ביצע מספר פיילוטים שנמשכים גם השנה: קורס מנהיגות צעירה, שמטרתו פיתוח מנהיגות ספורטיבית בקרב בני נוער וקבלת כלים למנהיגות ועזרה לזולת בחיי היומיום. כמו כן תוכנית "קידספורט" – לילדים בגילאי 3-6 שנחשפים לתנועה בגיל הרך בקבוצות קטנות.

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים