אלסטום מארחת את "יום החדשנות הישראלית" בתחומי הניידות הדיגיטלית, אבטחת סייבר, ופתרונות טלקום

25 במארס – אלסטום אירחה היום את "יום החדשנות הישראלית" בעקבות קול קורא משותף של אלסטום ורשות החדשנות בישראל שפורסם בדצמבר 2018. האירוע התקיים במטה אלסטום בפאריז. המטרה של יום החדשנות הישראלית הוא להציג חברות וטכנולוגיות ישראליות חדשניות לבכירים באלסטום במטרה לקדם שיתופי פעולה עתידיים.

אלסטום היא מנהיגה עולמית במערכות תחבורה משולבות. אלסטום מפתחת ומשווקת מערכות, ציוד ושירותים למגזר הניידות. החברה מציעה מגוון פתרונות מלא (רכבות מהירות, רכבות תחתיות, חשמליות ואוטובוסים חשמליים), פתרונות לנוסעים, שירותים מותאמים ללקוח (תחזוקה, שדרוג), תשתיות, מערכות איתות, פתרונות איתות וניידות דיגיטלית.

"אנו שמחים מאוד לארח חברות ישראליות במטה הראשי של אלסטום. אלסטום מעוניינת בחיזוק פעילויותיה הנרחבות בישראל ומצפה בשמחה להיחשף לטכנולוגיות ופתרונות חדשניים שנוצרו באומת הסטארט-אפ", אמר דידייה פלג'ה, סמנכ"ל בכיר למזה"ת ואפריקה ודרום חבר המדינות.

הקול הקורא המשותף התפרסם במסגרת הסכם שיתוף פעולה במו"פ לתחומים של ניידות דיגיטלית, אבטחת סייבר, ופתרונות טלקום. 34 חברות הגישו הצעות לקול הקורא, מתוכן נבחרו 12 חברות על ידי צוותי המומחים של אלסטום והוזמנו ליום החדשנות הישראלית. בין החברות המשתתפות: Argus, Celeno, CipherSIP, Enroute GuarKnox, LEO Lane, NoTraffic, Radwin,  ו- Razor Labs. עד סוף 2019 עוד ניתן להגיש בקשות שעשויות להיות רלוונטיות לאלסטום ויובאו בחשבון לגבי פרויקט משותף, כחלק מקול קורא זה במסגרת תכנית שיתוף הפעולה במו"פ.

פרסום

נציגי החברות התקבלו על ידי נשיא ומנכ"ל אלסטום אנרי פופאר-לפארז', שמעו על האסטרטגיה ועל פעילויות החדשנות של חברת אלסטום והציגו את הטכנולוגיות של חברותיהם בפני מנהלים בכירים של אלסטום. לאחר מכן התקיים מפגש B2B לצורך בחינת אפשרויות לשיתופי פעולה עתידיים.

כדוגמה לשיתוף פעולה מוצלח עם חברה ישראלית, התקיימה שיחה עם בכירים מאלסטום ו-Cylus, חברת סטארט-אפ ישראלית העוסקת באבטחת סייבר לרכבות. מנכ"ל Cylus עמיר לוינטל, וסמנכ"ל אבטחת סייבר באלסטום אדי תזֶה, סיפרו על שיתוף הפעולה של Cylus ואלסטום בתחום של אבטחת מערכות איתות והציעו עצות לחברות קטנות ובינוניות ישראליות המעוניינות לעבוד עם אלסטום.

"שיתוף פעולה זה הוא עדות לתפקידה של ישראל בקדמת החדשנות, המושך תשומת לב בינלאומית בתחומים מובילים רבים. ממשלת ישראל הביעה מחויבות להרחיב את מנהיגותה של ישראל בתעשיית הניידות החכמה הגלובלית", אמר ד"ר עמירם אפלבאום, המדען הראשי במשרד הכלכלה והתעשייה ויו"ר רשות החדשנות הישראלית.

ד"ר נילי מנדלבליט, מנהלת תחום תחבורה, חלל וייצור ברשות החדשנות, הוסיפה: "מגזר הרכבות עובר מהפכה משבשת באמצעות דיגיטציה. יש צורך בחדשנות מתקדמת כדי ליצור את מערכות מסילות הרכבת של העתיד לתחבורת נוסעים ומטען. ישראל, הזוכה להכרה כמובילה גלובלית באבטחת סייבר ודיגיטציה, יכולה לסייע בהגשמת הזינוק הזה קדימה. רשות החדשנות הישראלית תומכת בהקמת שותפויות בין אלסטום לסטארט-אפים ישראלים, באמצעות שיתוף הפעולה שלה בתחומי המו"פ עם התכנית לתאגידים רב-לאומיים (MNC)".

פרסום

 

בראש פעילות החדשנות של אלסטום בישראל עומדת עדי יפת.

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

דוח הקיימות של פורטינט לשנת 2023: צריכת חשמל נמוכה ב-62% בממוצע של התקני הא...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

"איומי סייבר בזמני שגרה וחירום" בסינמה סיטי גלילות

2 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

דוח הקיימות של פורטינט לשנת 2023: צריכת חשמל נמוכה ב-62% בממוצע של התקני הא...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים