איירטאצ' סולאר בשיתוף פעולה ראשון עם ענבר אנרגיה

 

חתמו על עסקה בהיקף כ-3 מיליון שקל לאספקה ותחזוקה של רובוטים לניקוי פאנלים סולאריים בשלושה שדות סולאריים בדרום הארץ ובצפונה

 

טל לאופר, מנכ"ל קבוצת איירטאצ' סולאר: "אנו שמחים לעדכן על הסכם ראשון עם ענבר אנרגיה ורואים בהסכם זה הבעת אמון נוספת בפתרונות של איירטאצ' וביכולתנו לספק ערך מוסף ללקוחותינו. לאחרונה דיווחנו על רצף עסקאות, ואנו ממשיכים לפעול להרחבת פעילות החברה בישראל, במקביל לפעילותינו המשמעותית והמתפתחת בהודו, ולהפיכת העולם לירוק ונקי יותר".

פרסום

מוטי אילני, מנכ"ל ענבר אנרגיה סולארית: "עולם האנרגיה המתחדשת משווע לפתרונות אוטומטיים שייעלו את פוטנציאל הייצור ויקטינו את תשומות כוח האדם. כחברה שמקימה ומתחזקת מאות מערכות סולאריות מאז שנת 2008, אנחנו, בענבר אנרגיה סולארית, מאמינים שמערכת השטיפה האוטומטית של איירטאצ' תייעל באופן משמעותי את עבודת התפעול והתחזוקה של המערכות הסולארית הגדולות, עבודה שנכון לעכשיו עדיין נעשית באופן ידני ומסורבל".

חברת איירטאצ' סולאר (Airtouch Solar), המפתחת פתרונות רובוטיים לשוק האנרגיה הסולארית, ממשיכה בהרחבת פעילותה, ומעדכנת היום כי חתמה עם ענבר אנרגיה, מהחברות המובילות בארץ בתחום ההקמה וההפעלה של מערכות סולארית משולבות אגירה, על הסכמים בהיקף כולל של כ-3 מיליון שקל עבור מכירה, אספקה, התקנה, תפעול ותחזוקה של מערכות רובוטיות לניקוי יבש של פאנלים סולאריים בשלושה שדות סולאריים בדרום הארץ ובצפונה שבבעלות יזם סולארי, שהינו לקוח קיים של איירטאצ'.

בגין הסכמי המכירה נקבעה התמורה על כ-2.3 מיליון שקל, והיתרה בגין שירות ותחזוקה, לתקופה של כשלוש שנים. להערכת איירטאצ', על-פי לוחות הזמנים המתוכננים, התקנת מרבית המערכות צפויה להסתיים עד תום הרבעון השני של שנת 2024.

פרסום

החודש עדכנה איירטאצ' כי חתמה על הסכמים עם שיכון ובינוי אנרגיה בהיקף של 2.8 מיליון שקל, ועם ענקית הסולאר ההודית ReNew בהיקף של 31 מיליון שקל. בחודש שעבר חתמה איירטאצ' על הסכם בהיקף של כ-12 מיליון שקל עם Amplus Solar, מחברות האנרגיה המובילות באסיה. נכון לסוף שנת 2022, איירטאצ' התקשרה בהסכמים עם לקוחות להתקנת מוצריה על מתקנים בהספק כולל של מעל 4.4 ג'יגה-וואט, מתוכם מעל 2.8 ג'יגה-וואט כבר הותקנו.

 

חברת איירטאצ' סולאר ARTS:TASE)) היא מהחברות המובילות והחדשניות בתחום של פתרונות רובוטיים לניקוי פאנלים בשוק האנרגיה הסולארית (Autonomous Robotic Technologies). החברה, אשר החלה לפעול בשנת 2017, עוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק, תפעול ותחזוקה של פתרונות רובוטיים לניקוי יבש (ללא מים) של פאנלים פוטו-וולטאים, המשמשים את שוק האנרגיה הסולארית. החברה משלבת מתן פתרונות טכנולוגיים ייחודיים הניתנים ללקוחות על בסיס Tailor Made, יחד עם שירות אפקטיבי ומהיר, המביאים לטיוב ומקסום התפוקה האנרגטית של פאנלים סולאריים, וזאת באופן מהיר, יעיל ואוטומטי, ותוך חיסכון כספי ללקוחות. החברה השלימה במרץ 2021 הנפקה ראשונית לציבור (IPO) וגייסה כ-61 מיליון ש"ח. מטה הפעילות של החברה הינו בישראל, והחברה מפעילה שני מרכזי ייצור – בישראל ובהודו. נכון למועד זה החברה פועלת, מייצרת ומוכרת את מוצריה ושירותיה בישראל ובהודו, והיא בוחנת ומקדמת בימים אלה תהליכי כניסה לשווקי יעד חדשים, בעיקר לשוק בארה"ב ו-MENA. מנכ"ל החברה הוא טל לאופר והיא הוקמה על ידי מר יניר אלוש המכהן כיו"ר דירקטוריון החברה.

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים