Knapheide בחרה ב- EXALEAD OnePart של דאסו סיסטמס כדי להגביר שימוש חוזר בחלקי משאיות

היצרנית הגדולה בארה"ב של פתרונות למשאיות עבודה, מתכננת 600-900 חלקים ייחודיים בכל חודש, המאוחסנים בבסיס נתונים גדול מידי של 3TB. הפתרון חוסך מהמהנדסים תכנון מחדש של חלקים קיימים וכן תשתיות אחסון.
חברת הייצור Knapheide, הספקית הגדולה בארה"ב של פתרונות למשאיות עבודה, נדרשה לספק למהנדסים שלה דרך לשפר את השימוש החוזר בחלקים קיימים, כדי לקצר את הזמן לשוק של פרויקטים חדשים ולהקטין עלויות פיתוח.
החברה אימצה את אפליקציית EXALEAD OnePart של דאסו סיסטמס, כדי לחפש לרוחב מקורות המידע ההטרוגניים שלה אחר חלקים דומים ולבצע רציונליזציה של בסיס הנתונים, כך שיכיל רק חלקים עדכניים ומועדפים לשימוש חוזר. באמצעות OnePart, צוותי ההנדסה של Knapheide יכולים לאתר במהירות חלקים ולהימנע מתכנון מיותר של חלקים חדשים.
חברת Knapheide נוסדה בשנת 1848 על ידי הרמן היינריך קנפייד, אשר הביא עימו לארה"ב את יכולות המכונאות שלו מגרמניה בדרך לביתו החדש. כאשר מתיישבים חדשים נעו למערב ארה"ב החברה שלו פרחה. החברה נותרה במשך 6 דורות בבעלות משפחתית והפכה לספקית הגדולה ביותר של פתרונות של משאיות עבודה בארה"ב. משאיות Knapheide מאופיינות במבנה ברזל קשיח ושימוש חכם בחלל. לדוגמא, באמצעות תאים חיצוניים המקלים על גישה לכלים וציוד.
"כאשר אתה על הרגליים כל היום, לטפס לרכב 20 עד 30 פעמים יכול להיות דבר מעייף מאוד", מסביר כריס וייס, סגן נשיא הנדסה, Knapheide. "היכולת לגשת לכלים וציוד רב מהצד של המשאית מסייע להפוך טכנאי שטח ליעילים יותר".
ל- Knapheide יש שני קווי מוצרים – מודלים סטנדרטיים עם אפשרויות מהמדף, ומודלים מותאמים ללקוח עבור לקוחות שצריכים משהו שונה מהקיים בקטלוג החברה.
"אנו מבצעים התאמות לרכבים בין אם מדובר ביחידה אחת או 1,000", אמר ג'רמי הולט, מוביל צוות התאמת רכבים ב- Knapheide . "בשונה ממתחרים רבים שלנו שביצעו התאמות של רכבים רק עבור יחידות רבות, אנו מרגישים כי אם הלקוח רוצה רק רכב מותאם אחד, הוא צריך לקבל את מבוקשו. גישה ממוקדת לקוח זו סייעה לנו לבנות קהל נאמן באמריקה לאורך 160 שנות פעילות".
בפעילות ההתאמה האישית של משאיות, מהנדסי Knapheide משלימים בין 50 ל- 90 עיצובים ייחודיים בשבוע, דבר שמצטבר ל- 600 עד 900 חלקים חדשים ייחודיים.
"אני מעריך כי יש לנו כמעט 500,000 חלקי ייצור בבסיס הנתונים שלנו בגודל של כ- 3 טרה", אמר ויס. "פעילות ההתאמה האישית שלנו מסתמכת מאוד על שימוש חוזר בעיצובים קודמים, אך יכולות החיפוש של המערכת הקודמת שלנו הייתה מוגבלת מאוד. הדבר מנע מהמהנדסים שלנו למצוא במהירות חלקים קיימים דומים לצורך שימוש חוזר. לכן הם העדיפו לבצע תכנון מחדש. הדבר הוביל לכפילות של חלקים, דבר שהוסיף יותר ויותר נתונים לבסיס הנתונים ושעות אדם נוספות לכל הפרויקטים שלנו. הגברת השימוש החוזר הייתה הפתרון הברור".
לכן Knapheide חיפשה דרך חכמה יותר לגשת לנתוני עיצובים ב- 3D הנמצאים במקורות נתונים שונים, ולעשות בהם שימוש חוזר. בהיותה לקוחת SOLIDWORKS, אלה כללו את בסיס הנתונים SOLIDWORKS PDM. לכן, בחרה Knapheide ב- EXALEAD OnePart, אפליקציית חיפוש הנתונים של דאסו סיסטמס.
"EXALEAD OnePart בנויה עבור מה שאנו מנסים לעשות – למצוא במהירות חלקים ועיצובים אשר עומדים בצרכים שלנו ולעשות בהם שימוש חוזר בפרויקטים חדשים", מסביר וייס.
בנוסף לשימוש חוזר בחלקים, Knapheide, מתכננת לעשות שימוש ב- OnePart כדי לסמן חלקים מועדפים בהם מהנדסים צריכים להשתמש בעיצובים שלהם.
"לדוגמא, אם בסיס הנתונים מכיל עיצוב שאנו מרגישים שהאיכות שלו אינה עומדת בדרישות, אנו רוצים להיות מסוגלים לסמן אותו ולהכניסו להסגר, כך שאף אחד לא יעשה בו שימוש", אמר וייס.
OnePart לא רק מסייעת ל- Knapheide למצוא במהירות את החלקים המתאימים ואת התיעוד התואם, היא גם מייצרת הזדמנות לנקות את בסיס הנתונים הגדול מאוד של החברה.
"עם למעלה מ- 500 אלף חלקים פעילים, יש לנו בהחלט מקום לשיפור", אמר וייס. "EXALEAD OnePart תסייע לנו לחסל עיצובים כפולים או כאלה שיצאו משימוש, כך שיהיה לנו בסיס מידע אופטימלי ונקי, מלא בחלקים לשימוש חוזר. הדבר יקטין את עלויות ה- IT שלנו ויאפשר ניצול זמן טוב יותר של המהנדסים.
כיום, OnePart מחפשת לרוחב מערכת SOLIDWORKS PDM,, וכן בבסיס נתוני CAD חיצוני ותיק.
"בנוסף למאפייני מודל, לכל מספר חלק יש מאפיינים רבים נוספים המקושרים שליו, כגון נתוני ספק ומידע עסקי כגון עלויות. אינדוקס של המידע הזה ב- EXALEAD יסייע למקד את החיפוש ולהפוך את תוצאות החיפוש למדויקות יותר".

פרסום
Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים