GTS תפתח משרד בתל אביב

חברת המסחר הכמותי המובילה ממשיכה להתכונן לעתיד על ידי התחברות למרכז טכנולוגיות חשוב בישראל

ניו יורק ותל אביב, 23 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE):

GTS, עושת שוק מובילה עם משרדים בניו יורק ולונדון, הודיעה היום שתפתח משרד בתל אביב בסתיו 2019. GTS מצטרפת למספר גדל של חברות טכנולוגיות פיננסיות מובילות שמקימות נוכחות בתל אביב כדי למשוך כישרונות טכנולוגיים ברמה הכי גבוהה.

GTS היא עושת שוק אלקטרונית גלובלית מובילה של מניות, קרנות נאמנות, אג"ח של ממשלת ארה"ב, מטבעות ומכשירים אחרים, שמשתמשת בחידושים האחרונים במערכות בינה מלאכותית ומודלי תמחור מתוחכמים כדי להביא עקביות, יעילות ושקיפות לשווקים הפיננסיים. בנוסף לכך שהיא אחראית לשווי שוק של קרוב ל-12.5 טריליון דולר בהיותה עושת השוק הייעודית הגדולה ביותר בבורסה לני"ע של ניו יורק, GTS אחראית ל-3-6% מהנפח הכספי היומי של מניות בארצות הברית וסוחרת ביותר מ-10,000 מכשירים שונים בכל העולם.

ארי רובנסטין, מייסד שותף ומנהל העסקים הראשי של GTS, אמר: "GTS היא חברת טכנולוגיות פיננסיות ואנחנו צריכים נוכחות במקום המגורים של המאגר העמוק ביותר של כישרונות טכנולוגיים מהרמה העליונה. כמה מהטכנולוגים הכי חשובים של החברה שלנו, כולל המייסד השותף שפרש עמית לבנת, גדלו והוכשרו בישראל. עכשיו לדור הכישרונות הבא שלנו תהיה אפשרות להישאר בישראל כשהם עוזרים לבנות את החברה שלנו ואת שוקי ההון הגלובליים".

פרסום

המשרד החדש של GTS בתל אביב יעסיק בסופו של דבר עד 15 אנשים. ינהל את המשרד השותף ב-GTS, יליד תל אביב ובוגר אוניברסיטת תל אביב ירון כץ. תפקידו יהיה מנהל GTS ישראל, והוא יהיה אחראי לבניית התשתית וסביבת המחקר המקומיות ולגיוס כישרונות מהרמה העליונה.

"GTS הוכחה כהזדמנות מקצועית מאוד מושכת לטכנולוגים שאפתניים ואנחנו מצפים להתחבר יותר לקהילת הטכנולוגיה בישראל כדי למצוא אנשים מוכשרים שרוצים קריירה עם סיפוק", אמרה סנדי ליונטי, מנהלת משאבי האנוש הגלובלית של GTS.

לורנס שרייבר, נשיא מנהלת הנכסים מניו יורק ותל אביב קלריטי קפיטל, אמר: "חברות שירותים פיננסיים הבינו שפינטק הוא חלק מהסצנה בתל אביב ממש כמו גוגל ואינטל. אנו מקדמים בברכה את המחויבות של GTS לתל אביב".

פרסום

קובי אלטמן, מנהל הכספים הראשי של כי"ל מתל אביב, אמר: "כחברה עם רישום כפול בניו יורק ובתל אביב, אנחנו שמחים לקבל את פניה של עושת השוק הייעודית שלנו בבורסה של ניו יורק GTS בתל אביב כשהיא פותחת את המשרד שלה בישראל. GTS ממלאת תפקיד חיוני בשיפור ושימור הקשרים של כי"ל עם המשקיעים בארה"ב, שנתמך על ידי המחויבות שלה לספק טכנולוגיה מעולה לחברות הרשומות שלה, וזה רק ישתפר עוד עם התחברותה לשוק הישראלי כדי למצוא טכנולוגים מצוינים".

בבורסה של ניו יורק, GTS אחראית על המסחר של יותר מ-900 חברות ציבוריות שיש להן שווי שוק כולל של בערך 12.5 טריליון דולר. ניירות הערך הרשומים כוללים חברות עילית כמו אקסון מוביל (NYSE: XOM) ופורד (NYSE: F), חברות בינ"ל כמו עליבאבא (NYSE: BABA), חברות טכנולוגיה גלובליות מובילות כמו אורקל (NYSE: ORCL) ו AT&T (NYSE: T) וגם חברות ישראליות רשומות כמו כימיקלים לישראל (NYSE: ICL) ותרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE: TARO).

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים