Geofuture הוא מופע חוצות ענק שישודר לכל העולם, בתאריך 31 בינואר, 17:00 שעון ישראל. ההרשמה מראש ובחינם!  

Geofuture הוא מופע חוצות ענק, שמוקרן על מבנה ה- Dongdaemun Design Plazaבסיאול. המופע מדמיין את ההחיים שלנו בעתיד, בהשראת חזון העיר העתידית של דאסו סיסטמס. המופע ישודר לכל העולם, בתאריך 31 בינואר, 17:00 שעון ישראל. ההרשמה מראש ובחינם!

דאסו סיסטמס מכריזה על Urban Renaissance

מופע בטכנולוגיית 3D video mapping, המציג את העיר של המחר. המופע נוצר על ידי האמנית הקוריאנית  Yiyun Kang. 

 

       Urban Renaissance, חלק מקמפיין “The Only Progress is Human”, שמטרתו להעניק השראה לקידום חדשנות בת קיימא באמצעות שימוש ביקומים וירטואליים.

פרסום

       הפרוייקט הוא תוצאה של שיתוף פעולה יוצא דופן עם Yiyun Kang, אמנית קוריאנית מוכרת, שלאחרונה זכתה בפרס British Council Alumni לתרבות ויצירתיות לשנת 2022.

       המופע החווייתי מתקיים ב- Dongdaemun Design Plazaבסיאול ומראה כיצד ערים חכמות יכולות לשגשג יחד עם התגברות האורבניזציה.

 

דאסו סיסטמס מכריזה על Urban Renaissance, השלב הבא בקמפיין "The Only Progress is Human", שמטרתה לעצב עתיד טוב יותר לעולם.
השלב החדש משרטט באופן חדשני את חזונה של דאסו סיסטמס עבור העיר של המחר באמצעות הקרנת מיפוי בטכנולוגיית
3D video mapping. את המופע יצרה האמנית והחוקרת הקוריאנית, Yiyun Kang, והוא מוקרן על ה- Dongdaemun Design Plazaבסיאול.

 

 

 

"Geofuture" הוא מופע חוצות ענק, שמוקרן על מבנה ה- Dongdaemun Design Plazaבסיאול. המופע מדמיין את ההחיים שלנו בעתיד, בהשראת חזון העיר העתידית של דאסו סיסטמס, הנבנית באמצעות חדשנות בת-קיימא. אמרה Yiyun Kang.

 

 

"העיר של המחר צריכה להיות חכמה ובת קיימא. אנחנו זקוקים לפתרונות חדשים, שיאפשרו לתושבים להפיק ערך מהתאום הוירטואלי של העיר שלהם, על ידי בחינת הפתרונות ביקומים וירטואליים לפני היישום אותם בעולם האמיתי" אמרה ויקטורי דה מרגרי, סגנית נשיא Corporate Equity, Marketing & Communications, דאסו סיסטמס.

Urban Renaissance" יראה כיצד ערים חכמות יכולות לשגשג יחד עם התגברות תהליכי אורבניזציה. כדי להדגים, בחרנו בסיאול, שהיא עיר חיה ונושמת, וב- Yiyun Kang, אמנית מקומית מוכרת, שמצליחה לבטא את החזון שלנו לרנסאנס אורבני – חזון העיר החכמה והבריאה של המחר."

 

הפרוייקט Urban Renaissance ייחשף לראשונה באירוע, כולל אולפן חי, וישודר בלינקדאין, יוטיוב ובאתר של דאסו סיסטמס בתאריך 31 בינואר, שעה 18:00 שעון ישראל.
הצופים יחזו בעבודה יוצאת הדופן של האמנית, שתוקרן על מבנה ה-
Dongdaemun Design Plaza, ויבינו כיצד תיראה העיר של המחר, לפי החזון של דאסו סיסטמס ולפי מומחים כמו Bogdan Zaha ממשרד האדריכלים זאהה חדיד.
כדי לצפות ב"
Urban Reinassance" לחצו כאן.

 

התאום הוירטואלי של עיר משפר את איכות החיים של תושביה

גידול האוכלוסין והמספר הגדל של אתגרים אקלימיים מחייב את הערים להיות חכמות ובריאות בכל המובנים,

ובד בבד להמשיך במאמצים לשפר את איכות החיים עבור כולם. זה מתאפשר באמצעות בניינים חכמים, הנבנים באמצעות משאבי טבע מתקדמים, שיתוף התושבים בהגדרת העיר של המחר, שירותים ציבוריים נרחבים וזיהוי פתרונות חדשים בחקלאות, תחבורה ואנרגיה ירוקה.

 

דאסו סיסטמס מובילה את הדרך באמצעות הטכנולוגיה שלה, המעניקה חווייה מלאה של העיר ביקום וירטואלי באמצעות סימולציה, אנליזה, מידול, וויזואליזציה. כך ניתן לשפר את האופן שבו נבנות ערים בעולם האמיתי, לטובת איכות החיים של תושביהן.

 

חוויות התאום הוירטואלי – מודלים ויזואליים, דיגיטליים בתלת מימד, המייצגים את המציאות בדיוק מדעי נבחנות ומשתכללות בהקשר השימושי שלהן, מביאות בחשבון את סביבת העיר, התשתיות והרכש הנחוצים כדי לבנות אותה.
תושבים, עסקים ונושאי תפקידים בעירייה יכולים להשתמש ביקומים וירטואליים כדי לעבוד יחד ולדמיין עתיד ירוק יותר, בר-קיימא יותר. באמצעות סימולציה והבנה של ההשלכות החברתיות והאקולוגיות של כל החלטה תכנונית, יוכלו להגיע לפתרון האופטימלי לפני שמתחילים לבצע.

פרסום

 

Dongdaemun Design Plaza: מבנה שהוא סמל רנסאנס אורבני

ה-DDP (ראשי תיבות Dongdaemun Design Pla) הוא דוגמא מושלמת לפוטנציאל של התוכנה של דאסו סיסטמס.

הפרוייקט עוצב על ידי משרד האדריכלים זאהה חדיד, באמצעות פתרון התוכנה CATIA של דאסו סיסטמס.

מדובר באטרקציה אורבנית בולטת בסאול, בעיצוב נאו-פוטוריסטי, המאופיין בצורות מתעקלות ועוצמתיות.
המבנה הוא למעשה מרכז העיצוב, האמנות והאופנה של דרום קוריאה, ויעד פופולרי בקרב תיירים ומקומיים.

 

אודות Yiyun Kang

ד"ר Yiyun Kang קיבלה BFA מהאוניברסיטה הלאומית של סיאול, MFA UCLA’s Design & Media Arts,

ודוקטורט מה- Royal College of Art (RCA). קאנג היא כיום מרצה אורחת ב-RCA ועמיתה ב- Royal Society of Arts (FRSA).

היא ערכה תערוכות במוסדות אמנות רבים, כולל מוזיאון סיאול לאמנות, מוזיאון ויקטוריה ואלברט, והשתתפה באירועים בינלאומיים כמו הביאנלה לאדריכלות בוונציה (ונציה, איטליה) ו Shenzhen New Media Art Festival.

 קאנג עשתה את ההתמחות שלה באמנות ב-V&A, במוזיאון הלאומי של קוריאה לאמנות מודרנית ועכשווית (MMCA) ובמוזיאון סיאול לאמנות מודרנית. בשנת 2020, היא השתתפה בפרויקט האמנות העכשווית הבינ"ל CONNECT, BTS כאמנית הקוריאנית היחידה; בשנת 2017, היא קיבלה את פרס Red Dot עם Deep Surface, תערוכה שהוזמנה על ידי מקס מארה. העבודה של קאנג נרכשה על ידי V&A. קאנג מופיעה בסדרת Art+Technology של בלומברג וכתביה פורסמו ב-Leonardo Journal (MIT Press) ו- Practices of Projections, בהוצאת אוניברסיטת אוקספורד. קאנג זכתה בפרס בוגרי המועצה הבריטית לתרבות ויצירתיות בשנת 2022. היא השתתפה במספר כנסים וסימפוזיונים כולל SIGGRAPH ו-NEXUS Pavilion, שאורגן על ידי La Biennale di Venezia. קאנג מעניקה הרצאות ב- Politecnico di Milano (מילאנו), בית הספר ללימודי המזרח ואפריקה של אוניברסיטת לונדון (לונדון), ובמכון סות'ביס לאמנות (לונדון), האוניברסיטה הלאומית של סיאול (סיאול) ו-KAIST (דייג'ון). לאחרונה קאנג הציגה תערוכת יחיד "Anthropause " בגלריה PKM (סיאול), ותערוכתה הקבוצתית Cubically Imagined נודדת בין פריז להונג קונג, מוסקבה ובייג'ין

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים