Aviv Scientific הישראלית, מקימה בדובאי את המרכז הגדול בעולם לטיפול באמצעות תאי לחץ בהשקעה של כ-30 מיליון דולר

המרכז החדש בדובאי ישתרע על פני כ-7,000 מ"ר וצפוי להעסיק כ-100 אנשי צוות # הטיפול נועד לשפר את  ההידרדרות הקוגניטיבית והפיזיולוגית שמקורה בתהליך ההזדקנות ומבוסס על פרוטוקול שפיתחה החברה

בין המשקיעים ב-Aviv Scientific: שותפות  Mangrove Partners  המורכבת ממייסדי קרן הון הסיכון   Mangrove וכמה מהיזמים המובילים בארץ כמו אבישי אברהמי וניר זוהר מ-WIX ורפי סווירי מ-WALKME, וכן אנג'לים מובילים כגון אדי שלו, גיגי לוי, בני שניידר, צביקה בירן וזוהר לוי

Aviv Scientific הישראלית אשר מובילה את תחום המחקר והטיפול בתהליך ה- aging, מקימה בדובאי את המרכז הגדול בעולם  לטיפול ובאופטימיזציה של תפקודי המוח והגוף. המרכז, בהשקעה של כ-30 מיליון דולר,  משתרע על פני 7,000 מ"ר והוא המרכז השני של Aviv Clinics בעולם, לאחר שהראשון נחנך בפלורידה, ארה"ב, ב-2020.

במרכז בדובאי צפויים לעבוד כ – 100 אנשי צוות והוא כולל צוות מולטי דיסיפלנארי של רופאים, אחיות, נוירופסיכולוגיים, פיזיולוגים, דיאטנים, טכנאים היפרבאריים, אנשי דאטה וטכנולוגיה. המרכז משתרע על פני 7,000 מ"ר ויש בו 3 תאי לחץ כשבכל אחד מהם 28 מושבים – מה שהופך אותו למרכז הגדול בעולם לטיפול בתאי לחץ.

פרסום

הפרוטוקול הרפואי עליו מתבססת התכנית של Aviv Clinics, שנוסדה בשנת 2017, פותח על ידי פרופ' שי אפרתי וצוות Aviv והוכח במחקרים קליניים כפרוטוקול המשפר יכולות קוגניטיביות כגון זיכרון, קשב, יכולת קבלת החלטות, מהירות עיבוד מידע ועוד. בנוסף הפרוטוקול הוכח מחקרית כבעל יכולת להסב לאחור תהליכים ביולוגיים המתרחשים ברמה התאית וקשורים להזדקנות. על המשקיעים ב-Aviv Scientific נמנים שותפות  Mangrove Partners  המורכבת ממייסדי קרן הון הסיכון   Mangrove וכמה מהיזמים המובילים בארץ כמו אבישי אברהמי וניר זוהר מ-WIX ורפי סווירי מ-WALKME, וכן אנג'לים מובילים כגון אדי שלו, גיגי לוי, בני שניידר, צביקה בירן וזוהר לוי.

התכנית הרפואית מתחילה בסט בדיקות מעמיקות להערכת המצב הבריאותי של כל לקוח, הן בהיבט הפיזיולוגי והן בהיבט הקוגניטיבי. לאחר ניתוח הממצאים מתחילה תכנית הטיפול הכוללת טיפול יומי בתא לחץ, תכנית אימון קוגניטיבי נלווית, אימון פיזיולוגי ותכנית תזונה שהותאמו לכל לקוח בהתאם להערכה הרפואית שעבר. בתא הלחץ נושם המטופל חמצן בלחץ הגבוה יותר מהלחץ האטמוספרי. כתוצאה מכך, עולה רמת החמצן ברקמות ובדם של המטופל. בזמן הטיפול בתא לחץ, מועלית כמות החמצן המומס בדם מ-100 מ"מ כספית ל-1,100 מ"מ כספית ואף למעלה מכך במקרים מסוימים. כאשר כמות מולקולות החמצן הנמצאות באוויר הננשם עולה, יותר חמצן מגיע לראות, נספג למחזור הדם ומשם מגיע לרקמות השונות בגוף ועוזר לבנות אותן מחדש.

השקת המרכז החדשני נערכה בדובאי בנוכחות שייח' אחמד בן סעיד אל מכתום, יו"ר רשות התעופה האזרחית ומנכ"ל ה- Emirate Airlines וסולטן אחמד בן סוליים, יו"ר  רשות המסחר הבינ"ל של דובאי ויו"ר ומנכ"ל חברת DP WORLD. כמו כן השתתפו בטקס הפתיחה נציגי ממשל בכירים באיחוד האמירויות, הקונסול הכללי החדש של ישראל בדובאי, אילן שטולמן סטארוסטה ופרופ' שי אפרתי, מנהל מרכז סגול לרפואה היפרבארית ומחקר בביח שמיר (אסף הרופא) ומייקל לובל, ממייסדי  Aviv Scientific ומנהל הפעילות העסקית החברה.

יונתן פרמינגר, מנכ"ל :Aviv Scientific  "מעבר להיבט המדיני המרגש,  פתיחת הקליניקה בדובאי היא אבן דרך חשובה לחברה. המרכז החדש בדובאי הוא שלב נוסף בפריסת רשת המרכזים הגלובאלית של החברה ובהפיכתה למובילה עולמית בתחום שיפור תוחלת הבריאות האנושית. המרכז החדש בדובאי יאפשר לעוד אנשים לשפר את חייהם בזכות פירות הפיתוחים הרפואיים והטכנולוגיים של Aviv בכל הקשור למקסום יכולותיהם הקוגניטיביות והפיזיולוגיות".

פרסום

פרופ' שי אפרתי: "אנחנו עוסקים כבר שנים רבות במחקר בתחום החמצן ההיפרבארי והשפעתו על שיפור ביצועי המח. רשמנו הישגים, כמו שיפור התפקוד המוחי שנפגע בשל הגיל או בשל שבץ מוחי או חבלות ראש. ממצאי המחקר האחרון, שהתפרסמו השנה במגזין הרפואי Aging US, העידו כי הטיפולים הצליחו להסב לאחור את תהליך ההזדקנות בשני היבטים מהותיים: האחד, הטלומרים שבקצות הכרומוזומים התארכו במקום להתקצר, בשיעור שנע בין 20%-38% בסוגי התאים השונים. ההיבט השני הוא ירידה משמעותית בשיעור התאים הזקנים הלא מתפקדים, ה Senescence Cells. במילים אחרות: הגיל הביולוגי של המשתתפים במחקר הוסב לאחור לאחר הטיפול. עיכוב התקצרות הטלומרים נחשב כיום ל'גביע הקדוש' של הביולוגיה של ההזדקנות, וחוקרים בכל העולם מנסים לפתח טיפולים תרופתיים וסביבתיים שיאריכו את הטלומרים. סדרת הטיפולים שלנו הצליחה לעשות זאת, והוכיחה שאכן ניתן להפוך את תהליך ההזדקנות ברמה התאית".

סולטן אחמד בין סוליים, יו"ר הלשכה למסחר בינ"ל של דובאי ויו"ר ומנכ"ל חברת DP World אמר: "החדשנות טבועה ב-DNA של איחוד האמירויות והיא שאיפשרה לדובאי להפוך למיקום מרכזי במסחר העולמי בכל התחומים, ולמשוך אליה כמה מהפתרונות הכי חדשניים וחכמים בעולם. פתיחת Aviv Clinics, שפועל באותה גישה פורצת דרך, היא עדות לסביבה האמיצה והשאפתנית שהחזון של דובאי יצר".

הקונסול הכללי החדש של ישראל בדובאי, אילן שטולמן סטארוסטה אמר: "שיתוף הפעולה וההשקעה ההדדית בתחומי מפתח אשר כוללים מזון, ביטחון ורפואה הולכים ומתחזקים. הקליניקה החדשה של  Aviv בדובאי היא דוגמה מצוינת להצלחה ההדדית, ולחשיבות ההולכת וגדלה של חדשנות וקידמה בשירותי רפואה בשתי החברות. אנו מצפים לשיתופי פעולה רבים נוספים בעתיד בכל הענפים עם איחוד האמירויות".

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

"כ-30% ממשימות מטוסי הקרב מבוצעות כיום על ידי כטב"מים" - ועידת הכטב"מים הבי...

3 ביולי 2024

רד האט משלבת GenAI בפורטפוליו הענן ההיברידי של החברה באמצעות Red Hat Lights...

26 ביוני 2024

DEXCOM G7 המהווה פריצת דרך משמעותית בתחום ניטור וניהול הסוכרת, הגיע לישראל

26 ביוני 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

"כ-30% ממשימות מטוסי הקרב מבוצעות כיום על ידי כטב"מים" - ועידת הכטב"מים הבי...

3 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים