תערוכת CES 2024: דאסו סיסטמס תציג כיצד ההתפתחויות בטכנולוגיית התאומים הוירטואליים מאיצה חדשנות בעולם הרפואה.

 

דאסו סיסטמס תציג בתערוכת CES 2024 את החידושים האחרונים של התאומים הוירטואליים של גוף האדם, הממנפים אינטיליגנציה מלאכותית (AI), קובעים סטנדרט חדש של רפואה מדוייקת ומאיצים פיתוחים פורצי דרך במחקר הרפואי וביעילות הניסויים הקליניים. עשרות שנים של מחקר מדעי מעמיק של גוף האדם, בשילוב אינטיליגנציה מלאכותית פותחים עידן חדש של טיפול רפואי מותאם אישית, מדוייק יותר, יעיל יותר ואינדיבידואלי יותר.

 

המבקרים בדוכן 8705 של דאסו סיסטמס במרכז הכנסים של לאס וגאס (ב-North Hall), יוכלו לחוות את עתיד החדשנות הרפואית באמצעות אינטראקציות ישירות עם הטכנולוגיות והאנשים שמציבים את דאסו סיסטמס בחזית החדשנות של התאומים הוירטואלים של גוף האדם. במסגרת החוויה, הם יכנסו לעולם וירטואלי, שבו טכנולוגיה ושירותי בריאות משתלבים, ויוכלו לגלות את מוח האדם, הלב, הריאות, המעיים והעיניים, וללמוד כיצד תאום וירטואלי אישי יכול לשמש כמדריך: מה לאכול, כיצד להתאמן ועוד.
שיא החוויה בדוכן יגיע עם הדגמות מעשיות, שיחשפו את כוחם של הפרוייקטים השיתופיים "הלב החי" ו"המוח החי", את פתרונות הוירטואליזציה של דאסו סיסטמס לניסויים הקליניים של מדידאטה ואת עתיד התזונה המותאמת אישית באמצעות מוצרי צריכה ארוזים ותעשיית הקמעונאות.

פרסום

 

המבקרים  יהפכו מצופים למשתתפים, ויגלו כיצד התאומים הוירטואליים כבר כיום מעצבים את שירותי הבריאות ומחוללים מהפכה בעתיד מדעי החיים. הם ייחשפו לאימפקט של התאומים הוירטואליים על קרדיולוגיה, נוירולוגיה, אונקולוגיה, וירולוגיה ורפואת העיניים – באמצעות דה מיסטיפיקציה של גוף האדם, כאשר הניסויים המסורתיים בבעלי חיים מתחלפים ברפואה מדוייקת ומתוקפת קלינית.

בכירי התעשייה  שיבקרו בדוכן יוכלו ללמוד כיצד התאומים הוירטואליים משמשים כנבדקים בניסויים קליניים, במקום בני אדם, וכיצד פרוייקט ENRICHMENT, בשיתוף ה-FDA, שואף לקבוע סטנדרטים חדשים במחקר הקליני.

אנשי מקצוע מתחום הרפואה יוכלו לראות כיצד התאומים הוירטואליים הם מקור של תקווה להארכת תוחלת החיים באמצעות מחקרים, המציגים את התאום הוירטואלי של רץ מרתון ותזונה מותאמת אישית באמצעות המיקרוביום של המטופל.

במקביל, 3DEXPERIENCE Lab של דאסו סיסטמס – מעבדה לחדשנות פתוחה ולהאצת סטארט-אפים, תציג ב- Eureka Park 3 חברות סטארט-אפ פורצות דרך, שבראשון עומדות נשים: Dotlumen, Flexpenserו- Brainsight.AI.

פרסום

המבקרים יקבלו הצצה לעתיד עם כלבי נחיה וירטואליים, טכנולוגיות לתמיכה בנהיגת עוורים, חידושי בני קיימא המונעים בזבוז מזון ואבחון נוירולוגי מבוסס בינה מלאכותית – כל החידושים הנזכרים מואצים באמצעות התאומים הוירטואליים.

אטרקציה מיוחדת במינה צפויה למבקרים בדמותו של רובוט חברתי שיצר הסטארט-אפ Furhat Robotics

משבדיה, שמשתמש ב- SOLIDWORKSבמסגרת תכנית התמיכה 3DEXPERIENCE Works for Startups.

הרובוט יסייע לצוות מעבדת החדשנות לנהל את חוויית המבקרים.

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים