תכנית ההאצה של דאסו סיסטמס מתרחבת ומטפחת רשת פרוייקטים גלובלים לפיתוח פרוייקטים בני קיימא

  • חמישה עשר פרויקטים וחברות סטארט-אפ חדשניים חדשים מבלגיה, סין, צרפת, הודו, דרום אפריקה וארה"ב מצטרפים לתוכנית ההאצה של ה-3DEXPERIENCE Lab.
  • חברות חממה וסדנאות הרכבה דיגיטליות (fab labs) הכוללות את Centech בקנדה ו-OuiCrea בסין, יעצימו פרויקטים בשלביהם הראשוניים מתחילת דרכם.
  • מאז 2015, ה-3DEXPERIENCE Lab בחנה כמעט 500 פרויקטים והגדילה את רשת היועצים שלה ל -1,200.

דאסו סיסטמס הודיעה על ציוני דרך חדשים בתכנית ההאצה שלה ה-3DEXPERIENCE Lab. טווח הפעילות של ה-3DEXPERIENCE Lab הורחב על ידי הכללת חברות סטארט-אפ, שותפי חממה וסדנאות הרכבה דיגיטליות במערכת האקולוגית הגלובלית של דאסו סיסטמס, על מנת לקדם את המשימה שלה לטפח חידושים משבשים שמשפיעים לטובה על החברה. ההודעה נמסרה באירוע ה-3DEXPERIENCE Lab Rendez-vous שהתקיים במרכז האמנות הדיגיטלית Atelier des Lumières בפריז.

15 חברות סטארט-אפ חדשות מבלגיה, סין, צרפת, הודו, דרום אפריקה וארה"ב הצטרפו לתוכנית ההאצה של ה-3DEXPERIENCE Lab, דרכה יש להן גישה לפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE והן נהנות מייעוץ וידע מידי מומחים, כדי לפתח באופן דיגיטלי פרויקטים טרנספורמטיביים התורמים לאחת או יותר ממטרות הפיתוח בנות-קיימא של האו"ם (United Nations' Sustainable Development Goals) המכוונות להשפיע באופן חיובי על החברה. חברות הסטארט-אפ כוללות את: AgreenCulture (רובוטיקה חקלאית חכמה), DAMAE Medical (מכשיר לגילוי סרטן העור), FEops (הדמיות מותאמות-אישית למטופלים להתערבויות בלב), Gyrolift (פתרון ניידות חדש), Inali (תותבת יד במחיר סביר), PKvitality (פתרון לחולי סוכרת משוזר בביגוד), ו-SparkCharge (יחידת טעינה חשמלית ניידת ומהירה במיוחד). פרויקטים מבוססי קהילה כוללים Magic Wheelchair (ארגון ללא מטרות רווח שבונה תחפושות נרטיביות לילדים בכיסאות גלגלים) ו-Open R2 (לעצב ולתכנן את הרובוט המפורסם R2‑D2).

חברות הסטארט-אפ מהוות את התוספות האחרונות לתוכנית ההאצה שבחנה למעלה מ-500 רעיונות, שרבים מהם התקדמו משמעותית בהתפתחותם: Biomodex, שמייצרת כעת איברים מותאמים-אישית בהדפסת תלת-מימד לצורך הדמיית ניתוחים, פתחה משרד בבוסטון, וגייסה את סבב הגיוס השני שלה; EEL Energy צלחה בדיקה של הממברנה שלה במכון צרפתי; Syos מכרה עד היום יותר מ-11,000 כלי נגינה מותאמים; ו-XSun הציגו את המזל"ט הסולארי ארוך הטווח שלה בביתן משלה ב-Paris Air Show.

מאז הקמת ה-3DEXPERIENCE Lab בצרפת בשנת 2015, דאסו סיסטמס הרחיבה אותה לארצות הברית והודו, וכעת היא כוללת יותר מ-25 שותפי חממה, מאיצים, חינוכיים, יזמים, טכנולוגיים וסדנאות הרכבה דיגיטליות ברחבי העולם. כמאיץ שיתופי פתוח, היא גם התחברה לחברות רב- לאומיות בכדי להאיץ יחד פרויקטים מבטיחים בענפים ספציפיים. קהילת יועציה, בת 1,200 יועצים, ההולכת וגודלת, מספקת מומחיות בתחומים החל בתכנון וסימולציה וכלה ברגולציה ושיווק.

פרסום

השותפים החדשים שהצטרפו בשנת 2019 כוללים חממות סטארט-אפMIT Enterprise Forum CEE בפולין, Greentown Labs בארצות הברית, Centech בקנדה, OuiCrea בסין, ו-Tshimologong בדרום אפריקה; בית הספר לעסקים HEC בצרפת; ו-Communautique Fablab בקנדה.

פרסום

"ה-3DEXPERIENCE Lab היא דוגמה ליכולתם של אינטליגנציה קולקטיבית, חדשנות פתוחה ופלטפורמות ענן דיגיטליות לאפשר חידושים פורצי דרך לטובת הכלל העולים בקנה אחד עם מטרות הפיתוח בנות-קיימא של האו"ם," אמר פרידריך ואצ'ר, ראש החדשנות, דאסו סיסטמס. "דאסו סיסטמס רוצה לתמוך בהרחבת יעדים אלה באמצעות פרויקטים חדשניים בשלבים הראשוניים שלהם, על מנת לקדם פיתוחים חדשניים בתחומים שונים החל משלב פיתוח המוצר ועד להשלמתו כדי להפוך את העולם לטוב יותר."

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים