שותפות המו"פ אינפיניטי מדיקל, מנגישה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לטיפול במיגרנות בסין

מחקר: עליה דרמטית במספר הסובלים ממיגרנות בסין

שותפות המו"פ אינפיניטי מדיקל, מנגישה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לטיפול במיגרנות בסין

מחקר שנערך בשנים האחרונות ע"י GBD המכון העולמי לבחינת מחלות ברחבי העולם, חשף עליה דרמטית של 36% במספר הסובלים ממיגרנות בסין משנת 1990 ועד 2017.

כאב הראש נותר נטל בריאותי עצום בסין בשלושת העשורים האחרונים, כאשר הגידול המהותי במקרים של כאבי הראש מייצרים אתגר מתמשך לאוכלוסייה הסינית.

פרסום

שותפות המו"פ אינפיניטי מדיקל, מנגישה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לטיפול במיגרנות בסין.

אינפיניטי מדיקל הנסחרת בבורסה תחת הסימול ,IMED  חתמה הסכם השקעה עם חברת תרניקה הישראלית שפיתחה מכשור לביש לטיפול במיגרנות. במסגרת ההסכם, אינפיניטי מדיקל תשקיע 3.5 מיליון שקלים בחברת תרניקה שישמשו לפיתוח מוצרים נוספים להפחתת והעלמת כאב ושיווקם. כמו כן, תקדם את פתרונות החברה בסין למרכזים רפואיים ובתי חולים במדינה.

מיגרנה וכאבי ראש הן ההפרעות השכיחות והמכבידות ביותר בעולם ונחשבות לבעיית בריאות כלל עולמית. הן מובילות לירידה משמעותית בתפקוד של הסובלים מהן ופגיעה ניכרת באיכות החיים. בשנת 2016, מיגרנה דורגה כגורם השני ברשימת ההפרעות המגבילות, ובסין מיגרנות וכאבי ראש מהווים בעיה בריאותית נרחבת ואקוטית.

חברת תרניקה  (Theranica)פיתחה מכשור לביש המייצר גירוי חשמלי לטיפול במיגרנה, וקיבלה את אישור ה- FDA למוצר בעקבות ניסוי שנערך ב-252 מטופלים.

הפתרון של תרניקה מובא בצורת רצועה של חיישנים וגריינים אלקטרוניים אותה עונדים על הזרוע המתממשקת עם תוכנה בטלפון הנייד המזהה התקף של מיגרנה באופן אוטומטי ומיד מפעילה את הגירוי החשמלי בזרוע אשר לדברי החברה מפחית ואף מונע את עוצמת ההתקפים. בשנת 2019 גייסה חברת תרניקה 35 מיליון דולר בסבב גיוס שני בהובלת ד"ר שמעון אקהויז. מנכ"ל החברה והמייסד, אלון עירוני, הקים את החברה יחד עם רונן ישק וסלבה ברבש. תרניקה גייסה עד היום כ-40 מיליון דולר, לפני ההשקעה הנוספת של אינפינטי מדיקל.

פרסום

שותפות המו"פ אינפיניטי מדיקל מתמקדת בחברות הפועלות בתחום הרפואה הדיגיטלית העושות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לניטור, איסוף וניתוח מידע לטובת בריאות הציבור,  פיתוח טיפולים חדשניים, ותרופות חדשות ומתקדמות על בסיס ניתוחי המידע. היא פועלת עבור החברות בשוק הסיני ומנגישה עבורן משאבים, הזדמנויות, וידע מסין.

השותפות חתמה בשנה האחרונה על מזכרי הבנות עם מספר חברות גדולות ומובילות בסין בעלות מרכזי הפצה בינלאומיים, ביניהן חברת GuoJian Capital  וחברת Strait Innovation, לקידום והפצת הטכנולוגיות של החברות ישראליות בהן השותפות משקיעה, בסין.

במסגרת ההסכם, תוקם וועדת היגוי משותפת ויפתח בישראל מטה משותף שלInfinity Medical  עם נציגי החברות הסיניות שיעסוק ברישוי מגוון המוצרים, השגת מימון להעברת תקנות בסין, והקמת תשתית וצוות ייעודי להפצת המוצרים בסין. שיתוף הפעולה יתמקד בהשקעות במכשירים רפואיים, טכנולוגיות רפואיות ושירותי רפואה.

אמיר גל אור, יו"ר שותפות המו"פ אינפיניטי מדיקל, אמר: "חברת תרניקה היא חברה מרשימה שזוכה לביקורות מצוינות בקהילת הרופאים והלקוחות. בשוק הסיני יש גם ביקוש גבוה וגם הצעות עסקיות מגוונות אנחנו שמחים מאוד להשקיע בתרניקה ולעזור לה בסין, הן בשל הטכנולוגיה המתקדמת, ההון האנושי של החברה, והפוטנציאל העסקי האדיר. שיתוף הפעולה עם תרניקה הוא חלק מהאסטרטגיה הייחודית של אינפיניטי מדיקל המשלבת בין השקעה הונית, פיתוח עסקי, וקידום אקטיבי של חברות המטרה לשווקים חדשים בעיקר בסין".

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים