קבוצת ISAE ודאסו סיסטמס משתפות פעולה להאצת טרנספורמציה דיגיטלית בתעשיית התעופה

 

  • הקבוצה, המאגדת 6 מוסדות מובילים ללימודי הנדסת תעופה בצרפת, תטמיע את פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס בתוכניות הלימודים שלה עבור 7,000 תלמידים.
  • הפלטפורמה מספקת סביבת לימודים דינמית וחדשנית, שבה סטודנטים יכולים ללמוד את המיומנויות הנדרשות עבור הפרקטיקות הדיגיטליות העדכניות שבשימוש תעשיית התעופה.
  • שיתוף הפעולה מעניק לסטודנטים את הכלים הדרושים להם כדי להתמודד עם האתגרים וההזדמנויות בטרנפורמציה שעוברת התעשיה ובכך מחבר בין תכניות הלימודים הגבוהים לבין האקוסיסטם המעשי של התעשיה.

דאסו סיסטמס וקבוצת ISAE, המאגדת 6 מוסדות השכלה מובילים בתחום הנדסת התעופה בצרפת, הודיעו על שיתוף פעולה בפיתוח מיומנויות בקרב סטודנטים בפרקטיקות הדיגיטליות העדכניות ביותר בשימוש תעשיית התעופה והחלל. ISAE Group תטמיע את פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס בתוכניות הלימודים שלה עבור 7,000 תלמידים.

הסכם שיתוף הפעולה נחתם בין החברות במהלך הסלון האוירי בפריז על ידי אוליבייר לסברה, נשיא קבוצת  ISAE

ופלורנס ורזלן, סגנית נשיא לתעשיה, שווק וחדשנות בת קיימא, דאסו סיסטמס.

פרסום

 

תעשיית התעופה, שעברה דרך פריצות דרך טכנולוגיות לפי הדרישות המחמירות ביותר, עוברת שינוי עמוק: דקרבוניזציה של התחבורה האווירית, הצורך הגובר בניטור כדור הארץ, בהגנה, ביטחון ותקשורת, והפיתוח המוגבר בתחום המל"טים והחלל. בתגובה לאתגרים והזדמנויות אלה, האקוסיסטם של תעשיית התעופה כולו נדרש לעבור טרנספורמציה דיגיטלית כדי לשפר את הגמישות והיעילות של תהליכי החדשנות ושיתוף הפעולה שלו.

 

לאור שינוי זה, על מוסדות ההשכלה הגבוהה לסייע לתלמידיהם לרכוש את המיומנויות הקשורות לפרקטיקות החדשות. במסגרת שיתוף הפעולה עם דאסו סיסטמס, קבוצת ISAE תטמיע את פלטפורמת 3DEXPERIENCE והאפליקציות של דאסו סיסטמס בתכניות ההוראה שלה במטרה להשיג את יעדי ההכשרה שנקבעו על ידי בתי הספר שלה.

פלטפורמת 3DEXPERIENCE והאפליקציות שלה משמשים ליצירת תאומים וירטואליים של מוצרים ולניהול מחזור החיים שלהם. דוגמאות: ניהול פרויקטים, תכנון ממוחשב, ייצור ממוחשב, הנדסת מערכות וחישובים מבניים. כמו כן, טכנולוגיות אימרסיביות (Immersive Technologies)  סימולציית נוזלים, מערכות מורכבות, מערכות המשלבות מספר תחומים פיסיקליים (Multi-Physics) תהליכי ייצור, וכן ייצוג ותכנון של פסי ייצור ומפעלים בסטנדרט תעשיה 4.0.

 

 

ההסכם יחבר את צוות 3DEXPERIENCE Edu של דאסו סיסטמס ואת בתי הספר של קבוצת ISAE במסגרת של שיתוף פעולה הדוק בהקניית מיומנויות בכל תכניות הלימודים, פתיחת תוכניות הסמכה ויכולות חדשניות בלימוד, מחקר ותמיכה עבור הסטארט-אפים של קבוצת ISAE.

פרסום

"אנו שמחים לשתף פעולה עם דאסו סיסטמס. זוהי עדות למחויבות המשותפת שלנו לפיתוח ידע ומיומנויות שיאפשרו את הטרנספורמציה הדיגיטלית של תעשיית התעופה והחלל. על ידי הטמעת שיטות הוראה בתפיסה דיגיטלית, אנו נותנים מענה הולם לציפיות של התלמידים העתידיים שלנו ושל יצרנים בתעשיה", אמר אוליבייה לסברה.

 

ISAE" ממלאת תפקיד חשוב באקו סיסטם של ההדרכה בצרפת. השותפות שלנו איתם תאפשר לנו ליצור קשר חזק בין סביבת ההדרכה לבין היצרנים בתעשיית התעופה והחלל, תודות לפלטפורמת  "3DEXPERIENCE אמרה פלורנס ורזלן. "בכל רחבי התעשיה בוחרים להטמיע את פלטפורמת 3DEXPERIENCE  שמספקת סביבת למידה חדשנית ודינמית, שמתאימה במיוחד לקנה המידה של רשת בתי ספר, שיוכלו למנף ולשתף סיפורי הצלחה בהוראה".

 

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

"כ-30% ממשימות מטוסי הקרב מבוצעות כיום על ידי כטב"מים" - ועידת הכטב"מים הבי...

3 ביולי 2024

רד האט משלבת GenAI בפורטפוליו הענן ההיברידי של החברה באמצעות Red Hat Lights...

26 ביוני 2024

DEXCOM G7 המהווה פריצת דרך משמעותית בתחום ניטור וניהול הסוכרת, הגיע לישראל

26 ביוני 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

"כ-30% ממשימות מטוסי הקרב מבוצעות כיום על ידי כטב"מים" - ועידת הכטב"מים הבי...

3 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים