פארק ההייטק גב ים נגב משיק פלטפורמת גיוס טאלנטים למשרות טכנולוגיה

לפלטפורמה כבר הצטרפו vidia ,Taboola ,Wix.com ,Dell ,Elbit ,Rafael ,IBM, ועוד. האתר החדש של פארק גב ים נגב עושה שימוש בטכנולוגיות AI ומאפשר למועמדים ומשתמשים מכל הארץ להגיש מועמדות לכל משרות ההיי-טק הקיימות באזור הדרום ובנוסף להעלות את קורות החיים שלהם למאגר מרכזי אליו מחוברות כל חברות ההיי-טק הבינלאומיות הפועלות בפארק

 

פארק ההייטק גב-ים נגב, הפועל בשנים האחרונות לבניית אקוסיסטם ייחודי של חברות טכנולוגיה וסטארטאפים בעיר באר שבע, בשיתוף עם אוניברסיטת בן גוריון ועיריית באר שבע, רושם אבן דרך משמעותית נוספת, דווקא בעת משבר הקורונה. הפארק משיק היום את Jobox – פלטפורמה מתקדמת לסיוע באיתור תעסוקה בענף ההיי-טק באזור הדרום בתחומי פיתוח תוכנה וחומרה, דאטה סיינס, QA ועוד תחומים רבים.

 

פרסום

מדובר בפלטפורמה ייחודית לפארק. כבר עם השקתה, ה-JoBox מונגשות בו עשרות משרות פתוחות בחברות הטכנולוגיה המובילות בישראל הנמצאות בפארק ההיי-טק גב-ים נגב בבאר-שבע, עליהן נמנות חברות כמו Wix.com ,Dell ,Elbit ,Rafael ,IBM ,Nvidia ,Taboola ועוד.

 

הפלטפורמה מרכזת במקום אחד את כל המידע על חברות ההיי-טק הפועלות בפארק וממשק טכנולוגי מרכז מידי יום את המשרות החדשות שנפתחות במרכזי המחקר והפיתוח בפארק. יודגש כי כל הרישום והגשת קורות חיים מצד מועמדים היא חינמית לחלוטין, ללא כל עלות מצידם בכל תהליך הגיוס וכך תישאר.

 

JoBox מאפשרת למתעניינים מכל רחבי הארץ לצרף את קורות החיים שלהם למאגר ה-CV המרכזי של הפארק, אליו מחוברות כל מחלקות ה-HR של החברות. החברות מצידן זוכת לקורות החיים זמינים. כשתפקידים חדשים נפתחים, החברות יפנו למועמדים רלוונטיים עוד לפני פרסום המשרה במקומות אחרים.

 

בפארק עובדים כיום כ-2,500 מהנדסים, מפתחים, סטודנטים ואנשי טכנולוגיה, מכל רחבי הארץ, רובם מאזור הדרום (82%). בתקופה זו כאשר מתחדדים העבודה מרחוק וברור כי אין עוד צורך לעמוד בפקקים על מנת להגיע למשרד, מגלים עובדים רבים את היתרון בעבודה באזור הדרום בו התנועה אינה כבדה ואיכות החיים גבוה ויחס העבודה אל מול הזמן המשפחתי גבוה מאשר במרכז הארץ.

 

רועי צוובנר, מנכ"ל גב-ים נגב הסביר: "עוד לפני הקורונה הבנו כאן בפארק כי עלינו לספק לחברות הפועלות כאן יתרונות מובנים ולסייע להם באתגרים נוספים, מעבר למשרדים ברמה גבוה. התפקיד שלנו כאן בפארק הוא להניח את התשתיות כדי לאפשר לחברות במשימותיהן במיוחד ובדגש על הנגשת הון אנושי איכותי, בעזרת חדשנות ויוזמה".

 

פרסום

עוד הדגיש צוובנר: "אתה לא יכול לצפות שרק החברות שיושבות בפארק כל הזמן ישקדו על חדשנות ואנחנו נשב בחיבוק ידיים. לפני הקורונה קיימנו יחד עם החברות אירועים ממוקדים לחשיפת הפעילויות שלהן בפני מועמדים בעלי ניסיון. כעת, לאור הצורך האינסופי לחדש ולהתחדש, אנחנו משיקים פלטפורמת JoBox משודרגת ומתקדמת. החלטנו לייצר פלטפורמה שיש לה מטרה כפולה, גם להנגיש לתושבי הנגב את הזדמנויות התעסוקה בהייטק כאן ליד הבית ולא רק באזור המרכז, כאשר המטרה השנייה היא כמובן לסייע לחברות שיושבות בפארק להמשיך לגייס ולצמוח. זוהי עוד אבן דרך במודל הייחודי שאנו מפתחים כאן בהצלחה בפארק, יחד עם שותפינו ועם נציגי חברות הפארק".

 

אודות פארק ההיי-טק גב-ים נגב:

פארק ההיי-טק גב-ים נגב הינו שותפות בין המגזר הציבורי למגזר הפרטי ושותפים להקמתו אונ' בן-גוריון, עיריית ב"ש, חברת גב-ים,חברת KUD ושותפים פרטיים. הפארק נפתח לפני 7 שנים בצמידות לקמפוס אונ' בן גוריון ולתחנת הרכבת ומהווה כיום בית למעל ל-2,500 מהנדסות ומהנדסים, 82% מהם תושבי ב"ש והאזור, שעובדים במעל ל-70 חברות הייטק, החל מסטארטפים, חברות ישראליות ובינלאומיות מובילות דוגמת: Wix.com ,Dell, Elbit, Rafael ,IBM ,Oracle ,NVIDIA ,Taboola ועוד. כמו כן בשנים האחרונות הוקמה בפארק קריית הסייבר הלאומית של ממשלת ישראל בהובלת מערך הסייבר הלאומי. הפארק צפוי לגדול בשנים הקרובות בצמידות לקמפוס התקשוב החדש של צה"ל הנמצא בהקמה בימים אלו, בו ישרתו 7,000 חיילים ואנשי קבע ביחידות הטכנולוגיות המובחרות של הצבא. בסיום הפרויקט הפארק צפוי לכלול כ-15 בניינים, מעל ל-10,000 עובדים בחברות ההיי-טק המובילות בארץ ובעולם וכל זה קורה כבר היום בבאר שבע, בירת הנגב.

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים