עסקה גדולה בהודו בהיקף של כ-31 מיליון שקל לאספקה ותחזוקה של רובוטים לניקוי פאנלים סולאריים לענקית הסולאר ReNew

 

מדובר בעסקה חמישית והגדולה ביותר עד כה עם ReNew ההודית; הרובוטים שיסופקו, הינם מדגם הרובוטים המתקדם של איירטאצ', Airtouch AT 4.0

 

טל לאופר, מנכ"ל קבוצת איירטאצ' סולאר: "אנו שמחים לעדכן על הסכם נוסף עם ענקית הסולאר ההודית ReNew. אנו רואים בכך הבעת אמון גדולה מצד ReNew והשוק בהודו  בפתרונות מבוססים ניקוי רובוטי יבש של איירטאצ' וביכולתה לייצר ערך משמעותי ללקוחות וכשחקן מוביל ומשמעותי בתרומה להפיכת העולם לירוק יותר. עסקה משמעותית זו מחזקת את מעמדנו בהודו, מהשווקים הסולאריים הגדולים בעולם, ואנו ממשיכים לפעול להעמקת הפעילות מול שאר לקוחותינו וכן להרחבת בסיס לקוחותינו".

פרסום

ניק לניר בראון, סמנכ"ל שיווק, מכירות ופיתוח עסקי גלובלי, איירטאצ' סולאר: "שיתוף הפעולה עם ReNew שנבנה במשך שנים, נושא פירות להסכם חמישי במספר שהוא גם הגדול ביותר מבחינה כספית שנחתם עימה עד כה. אנו מודים לחברת ReNew על האמון לאורך השנים ומאמינים ששיתוף הפעולה הפורה והמצוין בין החברות, ימשיך ויתרחב גם מעבר לגבולות הודו".

חברת איירטאצ' סולאר (Airtouch Solar), המפתחת פתרונות רובוטיים לשוק האנרגיה הסולארית, ממשיכה בהעמקת פעילותה בהודו. החברה מעדכנת היום כי חתמה עם ענקית הסולאר ההודית ReNew על הסכמים בהיקף כולל של כ-31 מיליון שקל (כ-8.6 מיליון דולר), עבור מכירה, אספקה, התקנה, תפעול ותחזוקה של מערכות רובוטיות לניקוי יבש של פאנלים סולאריים.

חברת ReNew הנסחרת בנאסד"ק (NASDAQ:RNW) נחשבת לאחת מהחברות היזמיות הגדולות בתחום השדות הסולאריים בהודו. במסגרת ההסכמים, תעמוד התמורה לאיירטאצ' על כ-9.5 מיליון שקל בגין הסכם המכירה וההתקנה, כאשר הסכם מתן שירותי התפעול והתחזוקה שיתפרס על פני 25 שנה צפוי להניב לחברה הכנסות נוספות בסכום מצטבר כולל של כ-21.9 מיליון שקל. התקנת הרובוטים צפויה להערכת החברה להסתיים עד סוף המחצית הראשונה של שנת 2024.

בחודש יולי עדכנה איירטאצ' כי חתמה על הסכם בהיקף של כ-12 מיליון שקל עם Amplus Solar, מחברות האנרגיה המובילות באסיה, כאשר התקנת המערכות בשדות של Amplus Solar בהודו צפויה להסתיים עד סוף שנת 2023. במסגרת ההסכמים, תעמוד התמורה לאיירטאצ' על כ-3.6 מיליון שקל בגין הסכם המכירה וההתקנה, והסכם מתן שירותי התפעול והתחזוקה שיתפרס על פני 25 שנה צפוי להניב לחברה הכנסות נוספות בסכום מצטבר כולל של כ-8.4 מיליון שקל.

 

פרסום

נכון לסוף שנת 2022, איירטאצ' התקשרה בהסכמים עם לקוחות להתקנת מוצריה על מתקנים בהספק כולל של מעל 4.4 ג'יגה-וואט, מתוכם מעל 2.8 ג'יגה-וואט כבר הותקנו.

 

חברת איירטאצ' סולאר ARTS:TASE)) היא מהחברות המובילות והחדשניות בתחום של פתרונות רובוטיים לניקוי פאנלים בשוק האנרגיה הסולארית (Autonomous Robotic Technologies). החברה, אשר החלה לפעול בשנת 2017, עוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק, תפעול ותחזוקה של פתרונות רובוטיים לניקוי יבש (ללא מים) של פאנלים פוטו-וולטאים, המשמשים את שוק האנרגיה הסולארית. החברה משלבת מתן פתרונות טכנולוגיים ייחודיים הניתנים ללקוחות על בסיס Tailor Made, יחד עם שירות אפקטיבי ומהיר, המביאים לטיוב ומקסום התפוקה האנרגטית של פאנלים סולאריים, וזאת באופן מהיר, יעיל ואוטומטי, ותוך חיסכון כספי ללקוחות. החברה השלימה במרץ 2021 הנפקה ראשונית לציבור (IPO) וגייסה כ-61 מיליון ש"ח. מטה הפעילות של החברה הינו בישראל, והחברה מפעילה שני מרכזי ייצור – בישראל ובהודו. נכון למועד זה החברה פועלת, מייצרת ומוכרת את מוצריה ושירותיה בישראל ובהודו, והיא בוחנת ומקדמת בימים אלה תהליכי כניסה לשווקי יעד חדשים, בעיקר לשוק בארה"ב ו MENA. מנכ"ל החברה הוא טל לאופר והיא הוקמה על ידי מר יניר אלוש המכהן כיו"ר דירקטוריון החברה

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

"כ-30% ממשימות מטוסי הקרב מבוצעות כיום על ידי כטב"מים" - ועידת הכטב"מים הבי...

3 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים