סיסטמס חתמו הצהרת כוונות משותפת לתמוך בסטרט-אפים וביזמות בתחום החלל ברחבי אירופה.

 

 

  • סוכנות החלל המובילה באירופה וחברת הטכנולוגיה מבוססת המדע חברו לתמיכה בסטרט-אפים ויזמות בתחום החלל החדש.
  • מטרת מכתב הכוונות להרחיב את שיתוף הפעולה הקיים בין החממה הטכנולוגית של ESA בבוואריה לבין דאסו סיסטמס גרמניה – לרחבי היבשת.
  • סטרט-אפים באירופה יוכלו ליהנות מגישה לפלטפומת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס, מתכנית המנטורינג של מעבדת החדשנות 3DEXPERIENCE Lab, ומסיוע בנטוורקינג.

 

דאסו סיסטמס וסוכנות החלל האירופית חתמו על מכתב כוונות לתמוך בקהילה האירופית בחדשנות בתחום "החלל החדש" – מיסחור החלל באמצעות חברות פרטיות. ההצהרה נמסרה במהלך שבוע החלל בפריס באירוע נטוורקינג של דאסו סיסטמס בנושא החלל החדש.

פרסום

 

שני הגופים ישתפו פעולה בטיפוח וליווי סטרט-אפים חדשים בתחום החלל, במסגרת החממות העסקיות של סוכנות החלל האירופית(ESA) , על ידי סיוע בטכנולוגיה ובנטוורקינג.

ההסכם מבוסס על שיתוף פעולה קיים, שהחל בגרמניה בשנת 2022 בין דאסו סיסטסמס ל-ESA BIC  בוואריה, עם אופציה להתרחב לחממות עסקיות נוספות של סוכנות החלל.

 

דאסו סיסטמס ו-ESA רואות חשיבות בטרנספורמציה דיגיטלית להצלחה בפיתוח המצאות בתחום החלל.  בשנים האחרונות, טכנולוגיה דיגיטלית מאפשרת לסטרטאפים פורצי דרך להציג רעיונות חדשים עבור לוויינים,תחבורה בחלל ומערכות תעופה נוספות, ששינו לחלוטין את הדינמיקות המסורתיות בתעשיה.

 

דאסו סיסטמס – דרך מעבדת החדשנות הפתוחה שלה 3DEXPERIENCE Lab – ו-ESA יקדמו רמות חדשות של חדשנות בתחום. סטארט-אפים ברשת ESA BIC יקבלו גישה לפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס בענן. הפלטפורמה מציעה דרכים חדשות ליצור קונספט, לתכנן, לייצר, לבצע מבחנים, לאשר ולתחזק רכבי חלל חדשים. סטארטאפים מהתחום יוכלו ליהנות מטכנולוגיה מובילה בתעשייה כדי ליצור את הפרויקטים שלהם בסביבה וירטואלית תלת מימדית, תוך שיתוף פעולה יעיל בתוך צוותים ועם רשת של מנטורים ברחבי העולם.

 

Translation is too long to be saved

"רשת ESA BIC תמכה בלמעלה מ-1,300 סטארט-אפים. בדירקטוריון למסחור, תעשייה ורכש המטרה שלנו היא להגביר את התמיכה בחברות הללו במסע הגדילה שלהן באמצעות בניית גשרים עם שותפים תאגידיים, ומשקיעים. וכמוכן, בתוך הארגון שלנו –  באמצעות תוכניות נוספות של ESA. בנוסף, אנחנו לומדים מהחברות האלה גישה חדשה לחלל, כזו שתעצב את האקוסיסטם העתידי של  החלל", אמרה ג'רלדין נג'ה, מנהלת מסחור, תעשייה ורכש, ESA.

פרסום

 

 

"אנחנו בחזית של גל ענק של חדשנות בחלל. בעוד עשר שנים, מספר הלוויינים המקיפים את כדור הארץ  יגדל ביותר מפי 10. הפוטנציאל הגלום בדמוקרטיזציה של החלל מעורר עניין ומוליד חברות סטארט-אפ חדשות בתחום החלל באירופה. שיתוף הפעולה שלנו עם ESA יאפשר לסטארטאפים הללו להאיץ את התכנון, הייצור, הבדיקה והתפעול של טכנולוגיות פורצות דרך, שיניעו כלכלת חלל גלובלית חדשה", אמר דיוויד זיגלר, סגן נשיא לתעשיות התעופה וההגנה, דאסו סיסטמס.
ל-ESA, סוכנות החלל המובילה באירופה, יש רשת של 29 מרכזי חממה עסקית ברחבי אירופה, שמטרתם לסייע בפיתוח רעיונות, סטארט-אפים וחידושים בתחום בחלל.

 

במשך 40 שנה, דאסו סיסטמס מספקת לחברות תעופה טכנולוגיה ליצירת מגזרי תעשייה חדשים ולחולל מהפכות במגזרים קיימים באמצעות ראשוניות פורצות דרך – מהמטוס הראשון שתוכנן ופותח כולו באופן דיגיטלי ועד להתקדמות ב-eVTOLs, טיסה מונעת סולרית ובתי גידול מעגליים (closed-loop bitats), שעשויים בסופו של דבר, לאפשר חיים על כוכבי לכת אחרים.

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים