מלם תים החליפה והשביחה את רשת הנתונים בדלק מנטה לתשתית Meraki של סיסקו

מלם תים ביצעה תהליך השבחה והחלפה של רשת הנתונים בדלק מנטה, לדור חדש מבוסס ציוד של סיסקו Meraki, בפרוייקט מקצה לקצה, בעזרת הצוות המקצועי של דלק.

במסגרת הפרוייקט, נפרשה רשת נתונים Meraki של סיסקו ב- 250 מתחמי תדלוק של חברת דלק, מדן ועד אילת. כל מתחם תדלוק מהווה מתחם קמעונאי לכל דבר, הכולל חנות נוחות מנטה, תחנת תדלוק, רחיצה, קפה ג'ו ועוד, עם תנועה ערה של לקוחות, 24/7 ומיליוני טרנזקציות בחודש.

שחר אמיתי, ראש אגף טכנולוגיה וחדשנות בדלק ישראל. צילום לנס הפקות

מערכות התקשורת של סיסקו Meraki מהוות את העידן החדש של פתרונות תקשורת קווית ואלחוטית, עם דגש על רמת ביצועים גבוהה, לארגונים בכל הגדלים ומכל מקום, אנליטיקה, חוויית משתמש ואבטחת מידע.

לסיסקו Meraki תשתית בקר שליטה ייחודית, מבוססת ענן, המעניקה ניהול מרכזי ואבטחה דרך ממשק Web אינטואיטיבי ובכך ממזערת את העלויות הגבוהות והמורכבות שבתפעול מערכות תקשורת מהדור הישן. המערכת מספקת בצורה המיטבית את היתרונות שבענן לרשתות עם סניפים או מיקומים מרוחקים ומאפשרת ניהול פשוט של ציוד אלחוטי, מתגים ואבטחת מידע.

פרסום

 

שחר אמיתי, ראש אגף טכנולוגיה וחדשנות בדלק ישראל: "הפרויקט, אשר מתנהל מבחינתנו בהצלחה רבה, תומך בקידום האסטרטגיה של חברת דלק ישראל לשנת 2020, על ידי יישום תשתיות נתונים חדשניות. נכנסנו לפרויקט בשל צורך עסקי לריכוז, ניתוח וביצוע אנליזות לנתונים המתקבלים מכל מתחמי התדלוק שלנו למרכז השליטה והבקרה, לטובת תפעול יעיל יותר ורווחיות גבוהה יותר וכל זאת באמצעות רשת תקשורת אמינה, מתקדמת ומאובטחת.

הפלטפורמה של Meraki מספקת לנו מענה למספר יעדים עיקריים: אבטחת מידע וטיפול בהגנת סייבר מקצה לקצה – נושא בעל חשיבות עליונה, במיוחד כשמדובר בארגון מבוזר הכולל 250 מתחמים, שירות מנוהל 24/7 והפחתה בהוצאות השוטפות. בנוסף היא מאפשרת לנו תמיכה ביעדים העסקיים של דלק, שיפור תשתיות הנתונים של מתחמי התדלוק (תפעול, מכר, ניהול מלאי ועוד) ושרידות גבוהה, עם מספר מועט של נפילות וזמני השבתה קצרים, מהירות ויכולת בקרה טובה ביותר.

מרכז השליטה והבקרה של דלק ישראל מאובזר כיום בכל אמצעי החישה, כך שכל הנתונים שמגיעים מהשטח זמינים לאנשי המוקד: חיווי ממצלמות האבטחה, קבלת התרעות על תחנות שזקוקות לטיפול, נתונים אודות תנועת לקוחות לאורך שעות היום ועוד.

בחנו מגוון פתרונות ואינטגרטורים מובילים ובסופו של דבר בחרנו בפתרון של סיסקו Meraki ובמלם תים לצורך היישום וההתקנה. הקומבינציה של סיסקו Meraki, עם הרשת המתקדמת בענן, לצד מלם תים, עם צוות המומחים והגמישות המחשבתית, היא שהובילה לשביעות רצוננו המלאה מהצלחת הפרוייקט, אשר עמד ביעדים העסקיים שהצבנו לעצמנו".

עידן וינר, סמנכל מכירות מלם תים. צלמת ענבל מרמור

עידן וינר, סמנכ"ל המכירות במלם תים: "הפרויקט ממחיש בצורה הטובה ביותר את הצורך בדיגיטציה ובהשאת ערך ממשי ללקוחות דלק מנטה. המענה לצרכים אלו התאפשר בזכות פרישת תשתית Meraki של סיסקו במתחמי דלק מנטה, המאפשרת לנהל אותם בקלות וביעילות מכל מקום ובכל זמן, תוך שרידות מלאה ואין כמו התקופה האחרונה כדי להבין את החשיבות לכך.

הפלטפורמה של Meraki הופכת את תחנות הדלק למתחם דיגיטאלי, עם יכולת אנליטיקה ופשטות בניהול, תוך שהיא משרתת את היעדים העסקיים של קבוצת דלק ומנגישה ללקוחות הצעות מותאמות צריכה. סיסקו Meraki מעניקה למשתמש את היתרונות הרבים בתקשורת בענן, על ידי ניהול פשוט של רשת אלחוטית מאובטחת דרך ממשק Web.

יש לציין, שעל גבי מערכת Meraki ניתן לפתח פתרונות ייעודיים ורק לאחרונה השקנו במלם תים את "מצפן הבטיחות" שמתממשק לפלטפורמה ונותן אינדיקציה על מניעת התקהלויות".

פרסום

 

רומן קלנדריוב, סמנכ"ל ההנדסה בסיסקו ישראל: "פלטפורמת Meraki מהווה פתרון יעיל, חדשני וחסכוני אשר משלב מענה טכנולוגי מתקדם עם מתן תועלות עסקיות לארגון. ניהול מאובטח דרך הענן מאפשר נגישות מכל מקום, פשטות הקמה ותחזוקה של כל מרכיבי רשת ה-IT כולל קאמפוס, אלחוט, מצלמות אבטחה ומוצרי אבטחת מידע. המידע שנאסף ומעובד ממערכות Meraki מאפשר לכל ארגון לקבל החלטות נכונות בזמן אמת ובכך לשפר ולייעל תוצאות עסקיות.

לקוחות Meraki בארץ ובעולם נהנים מנראות מלאה (Visibility) על תעבורת הרשת, אפליקציות, משתמשים, תנועת אנשים וחפצים במתחם, מיכולות ניתור מתקדמות וממנגנוני אבטחת מידע מתקדמים".

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים