מחקר חדש של VMware קובע: מנהלים בעלי רקע טכנולוגי משפרים את סיכויי ההצלחה של הארגון

מנכ"לים ומנהלים בכירים בעלי רקע טכנולוגי, כמו רקע בפיתוח יישומים או תוכנה, משפרים את סיכויי ההצלחה של הארגון, כך לפי שלושה רבעים (71%) מהמנהלים הבכירים באזור EMEA. מחקר חדש תומך בכך שאנשי טכנולוגיה שמשתלבים בתפקידי ניהול הם בעלי ערך משמעותי לארגון שלהם. חצי מהמנהלים שענו על הסקר (50%) הדגישו שיש לכך השפעה על היעילות, 42% הכירו בביצועים עסקיים טובים יותר, 40% בסיכוי למנף חדשנות ויותר משליש (37%) בשירות לקוחות טוב יותר.
השינוי הדיגיטלי, באמצעותו ארגונים מחזקים תהליכים עסקיים, קיבל תוקף במחקר כמי שמסייע למנהלים ולארגונים שלהם להסתגל לדרישות שוק הולכות ומשתנות, למודלים עסקיים חדשים ולהנעה של עובדים. במהלך מגיפת הקורונה, ארגונים ברחבי EMEA הדגישו את היתרונות של יישומים מודרניים שנועדו לחזק ביצועים ועמידות. יותר מחצי מהמגיבים (57%) הדגישו את התפקיד של היישומים בעבודה מרחוק, ויותר משליש את היכולת שלהם להישאר מעודכנים בסביבה משתנה (39%).
יותר משלושה רבעים (80%) ממפתחי היישומים והמנהיגים הטכנולוגיים באזורEMEA האמינו שללא הטמעה מוצלחת של יישומים, ארגונים לא יהיו מסוגלים לספק חווית לקוחה מקסימלית. "מנהיגים לעולם לא חזו בשינוי כזה, כשברשותם ידע כזה בטכנולוגיה והבנה בדבר היכולת של היישומים לעזור להם להסתגל לתנאי השוק ולחדד את הביצועים העתידיים שלהם כדי להשיג יתרון משמעותי", אמר אד הופיט, מנהל היישומים ופלטפורמות הענן לאזור EMEA בחברת VMware. "היכולת להשיג יישומים שמספקים מידע ושירותים ללקוחות היכן ומתי שצריך היא שיוצרת הצלחה ומניעה מעורבות מול הלקוחות. מנהיגים בעלי רקע טכנולוגי עם בסיס דיגיטלי הנשען על תוכנה מהווים שילוב מנצח".
אמיר לוי, סמנכ"ל טכנולוגיות וסייבר בהראל ביטוח: "הראל היא אחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל. אנו גאים ביכולתנו להוביל את השינוי הדיגיטלי של מגזר הביטוח הישראלי. חלק גדול מהצלחתנו נובע בשל היכולת שלנו לספק יישומים ושירותים חדשים במהירות. יישומים אלו מאפשרים לנו להציע חוויות לקוח אישיות ובעלות ערך תחרותי ולהיות צעד אחד קדימה בהשוואה למתחרים שלנו. הראל שואפת להיות בחזית השינוי הדיגיטלי ולהוביל חדשנות ולאורך יותר מעשורVMware מסייעת לה בכך. אנו בהחלט רואים ב- VMware חלק מהעתיד שלנו."
אייל בן עמרם, מנמ"ר צים: "צים היא אחת מחברות השינוע המובילות בתעשיית הספנות הגלובלית. במגזר שלנו, הכול סב סביב גמישות, יעילות והשירות הטוב ביותר ללקוחות. בעזרת VMware Pivotal Labs שינינו את כללי המשחק. אנו עובדים כעת כצוות אחד, עם אינטראקציה תמידית ואספקת מוצרים מהירה, לפי הערך העסקי הגבוה ביותר. אנו מסוגלים להגיב בזמן אמת לכל שאלה עסקית. בעזרת התמקדות ביישומים נוכל לשמור על המנהיגות שלנו בתעשייה, גם בשנים הבאות".
על הסקר הגלובלי
במהלך הסקר שנעשה על ידי חברת Vanson Bourne והוזמן על ידי VMware רואיינו 2,250 מנהלים ומפתחים בEMEA בחודשים מרץ ואפריל 2020. כל המגיבים היו מארגונים שכוללים לפחות 500 עובדים, במגזר הפרטי והציבורי.

פרסום
Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים