לראשונה בהובלת רשות החדשנות- רודשואו ייצור חכם בדרום סין:

 חברות ייצור סיניות וישראליות קיימו השבוע מאות מפגשי B2B במטרה לשת"פ במו"פ מתקדם 

 

משלחת חברות ישראליות בתחום פתרונות ייצור מתקדמים לתעשייה קיימו השבוע פעילות רודשואו אשר כללה מפגשי B2B בטייפה, גואנגז׳ו והונג קונג. זהו הרודשואו הראשון לאסיה לשנת 2017 בהובלת רשות החדשנות (לשעבר המדען הראשי), ובהמשך השנה צפויות פעילויות דומות גם ביפן (ספטמבר 2017, בתחום הפינטק) ובמרכז סין (נובמבר-דצמבר 2017). אבי לובטון, מנהל דסק אסיה פסיפיק ברשות החדשנות: "רק לפני חודשיים יצא סגן רה"מ הסיני בהצהרה כי על סין להשקיע מאמצים להפוך את הייצור ליעיל ובעל יתרון תחרותי. לכן אנו מאמינים כי פוטנציאל רב טמון בסקטור זה וצופים שיתופי פעולה מעניינים כתוצאה מעשרות הפגישות באירוע"

 

פרסום

משלחת החברות כללה 8 חברות תעשייתיות מובילות, בהן: ATE – Labs Engineering, Colibri Spindles Ltd, Elbit Vision Systems Ltd, Elmo Motion Control Ltd, Frisimos Technologies Ltd, K&S Advanced Systems  LTD, LeaderMES, Precognize. החברות קיימו במהלך השבוע מאות מפגשי פנים-מול-פנים עם חברות, מפעלים ותאגידים בכל אחת מהערים. האירוע לא הסתכם במפגשי B2B, וכלל ביקור של החברות הישראליות בתאגיד הטיוואני Fair Friend Group, שהינו השלישי בגודלו בעולם לייצור מיכון תעשייתי, עם הון של 1.5 מיליארד דולר, 39 מותגים שונים ו-52 מפעלים ברחבי העולם.

מפגשים מסוג זה המתקיימים במסגרת הרודשואו מאפשרים היכרות ישירה ובלתי אמצעית עם חברות ותאגידים מקומיים, ומהווים פלטפורמה שאינה ברת תחליף ליצירת הזדמנויות בשיתופי פעולה במו"פ, בהשקעות ובקשרים מסחריים בין גופים ישראלים לסיניים ויש להם משקל רב בחשיפת החברות הישראליות לשווקים באסיה בכלל ולשוק הסיני העצום בפרט.

פעילות הרודשאו אורגנה ע"י מחלקת אסיה-פסיפיק ברשות החדשנות, בסיוע הנספחויות המסחריות של משרד הכלכלה בטייפה, גואנגז'ו והונג קונג ובשיתוף גורמי הממשל המקומיים בכל אחד משלושת הלוקיישנים. גורמי ממשל אלו שמים דגש רב על שילוב טכנולוגיות אשר נותנות מענים להגדלת פרודוקטיביות, פתרונות לשיפור יעילות אנרגטית ושדרוג תהליכי קבלת ההחלטות והפקת תובנות מעשיות בהתאם לתנאי השטח, על כן נבחר נושא הייצור החכם לפעילות זו במטרה להביא את הערך המוסף הישראלי בתחום. 8 החברות הישראליות שנבחרו להצטרף לרודשואו, הינן חברות מבוססות ומובילות אשר יכולות לספק פתרונות חדשניים ואיכותיים לחברות מקומיות בהיבטים אלו.

פרסום

ודשאו-רשות-החדשנות-בטייפה-גואנגזו-והונג-קונג
קרדיט תמונות: רשות החדשנות

אבי לובטון, מנהל פעילות אסיה-פסיפיק במערך הבינלאומי ברשות החדשנות הוסיף כי "בשנים האחרונות פועלת הרשות לא רק לחזק את שיתוף הפעולה עם מדינות אסיה פסיפיק אלא גם להרחיב את התחומים והסקטורים בהם ישראל יכולה להוות ערך מוסף ולאפשר לחברות ממגוון תחומים לקחת חלק בשיתופי הפעולה". לובטון הוסיף כי "רק לפני חודשיים יצא סגן רה"מ הסיני בהצהרה כי על סין להשקיע מאמצים להפוך את הייצור ליעיל ובעל יתרון תחרותי וקרא לרשויות הממשלתיות בפרובינציות לתת עדיפות לתחום זה. לכן אנו מאמינים כי פוטנציאל רב טמון בסקטור זה וצופים שיתופי פעולה מעניינים כתוצאה מעשרות הפגישות שתואמו מראש עבור כל חברה בכל אחד מהלוקיישנים."

 

*קרדיט תמונות: רשות החדשנות

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים