יריד תעסוקה למשרות אקדמיות ואחרות במכללה האקדמית צפת

הצלחה ליריד תעסוקה. עשרות מעסיקים פרטיים וציבוריים, ארגונים, גופים ממשלתיים וחברות כוח אדם, השתתפו ביריד תעסוקה שהתקיים במכללה האקדמית צפת. ליריד הגיעו כ-200 דורשי עבודה בהם סטודנטים, שהשתלבו בעבודה במגוון עסקים בצפון.

מטרת היריד היתה הזדמנות להפגיש בין מגוון רחב ביותר של מעסיקים לבין סטודנטים, בוגרים ותושבי צפת, כדי לגייס לשורותיהם עובדים חדשים. יריד התעסוקה התקיים בחסות מרכז קריירה במכללה ומרכז צעירים בעיריית צפת. לקראת היריד התקיים מיפויי של מסגרות תעסוקה בגליל ופעילויות הכנה נרחבות כדי להקנות לסטודנטים ידע והבנה של עולם התעסוקה, לצד מתן כלים פרקטיים להשתלבות בעבודה.

יאנה מלניקוב, מנהלת שיווק ומנהלת מרכז קריירה במכללה האקדמית צפת מסרה, כי היריד הוא שיאה של פעילויות הכנה והשמה המתקיימת בנושא כל השנה. "מעבר למגוון משרות פתוחות שהוצעו ביריד על ידי המעסיקים השונים, היו גם מגוון אנשי מקצוע שהעבירו ייעוץ אישי ובקבוצות קטנות, וקיימו – הדרכות בנושאי כתיבה ושכתוב קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה, התנהלות ושפת גוף בראיונות עבודה ועוד, ללא עלות כספית. מצב התעסוקה בגליל לא פשוט ויריד התעסוקה הוא חלק מפעילות אזורית משותפת של המכללה עם מרכז צעירים בצפת, כדי להנגיש התעסוקה הולמת לסטודנטים, בוגרים מהאקדמיה ותושבי האזור".

טלי לגזיאל, מנהלת מרכז צעירים צפת מסרה כי המרכז הפך בעשר שנות פעילותו לגורם מהימן, מקצועי וגמיש לצעירים בני צפת בתחום התעסוקה. מאות צעירים פקדו ועדיין פוקדים את משרדי מרכז צעירים לקבלת ייעוץ וליווי אישי. במהלך השנים נוצרו קשרים עם מעסיקים מצפת ומכל האזור בתחומים שונים והפניית צעירים והשמתם במקומות עבודה הפכו לדבר שבשגרה. גם השנה חבר מרכז צעירים למרכז קריירה במכללה האקדמית צפת, בכדי להרחיב את המענה".

פרסום
פרסום

צוותי מרכז קריירה במכללה ומרכז צעירים צפת עמדו לרשות באי היריד, שהתקיים ברחבת בית וואהל, במכללה האקדמית צפת.

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

הנדסת מערכות מבוססת מודל: כלי חיוני לתעשיה הישראלית, עכשיו יותר מתמיד.

1 ביוני 2024

מה שווי השוק של תעשיית ההייטק בתל אביב ?

28 במאי 2024

אירוע השקה לאיגוד ה-Med-Tech הישראלי

23 במאי 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

הנדסת מערכות מבוססת מודל: כלי חיוני לתעשיה הישראלית, עכשיו יותר מתמיד.

1 ביוני 2024

מה שווי השוק של תעשיית ההייטק בתל אביב ?

28 במאי 2024

אירוע השקה לאיגוד ה-Med-Tech הישראלי

23 במאי 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים