חברת Vertical Aerospace הבריטית מפתחת את הדור הבא של מטוסי ה- Seraph eVTOL החשמליים שלה.

  • יצרנית בריטית מתחום התעופה משתמשת בפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס בענן על מנת לייצר אבטיפוס עבור המטוס החשמלי החדש שלה.
  • הפתרונות המוצעים במסגרת תכנית ה- “Reinvent the Sky” של דאסו סיסטמס, יסייעו ל- Vertical Aerospace לשפר את שיתוף הפעולה בין צוותי התכנון ההנדסה והייצור, הלוקחים חלק בפיתוח האבטיפוס.
  • פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE בענן מאפשרת ל- Vertical Aerospace לשמור על המשכיות עסקית בזמן שצוותי הפיתוח ממשיכים לעבוד מרחוק.

 

דאסו סיסטמס הודעה כי חברת Vertical Aerospace הבריטית, הנחשבת לחברה מובילה וחדשנית בתעשיית התעופה הבריטית, משתמשת בפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE המבוססת ענן של דאסו סיסטמס, כדי לפתח מטוס  חשמלי מדור שלישי, עליו היא עובדת בימים אלו, זאת כחלק מחזון החברה  להפוך נסיעות אוויריות לאישיות, לפי דרישה וללא שימוש בפחמן.

חברת Vertical Aerospace תשתמש בפתרונות Reinvent the Sky"" של דאסו סיסטמס המבוססת על פלטפורמת ה- ,3DEXPERIENCE  כדי לנהל את הפיתוח המורכב של אב טיפוס מטוס ה- eVTOL שלה, זאת באמצעות צוות רחב המונה כ-100 מהנדסים ומומחים שונים, כאשר צוותי הפיתוח ממשיכים לעבוד מרחוק. פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE מאגדת תחומים שונים, בין אם מדובר בעיצוב, הנדסה או יצור, ומאפשרת סנכרון ועבודת צוות רציפה של  כל בעלי העניין הלוקחים חלק בפרויקט, בסביבה דיגיטלית שיתופית אחת, על מנת לענות על הצרכים השונים המתעוררים לאורך תהליך הייצור והפיתוח, החל משלב התכנון ועד לשלב המוצר המוגמר.

 

פרסום

"היה לנו מזל רב שהתחלנו להשתמש בפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE  לפני שהתחלנו לעבוד מרחוק", מספר אוון תומפסון צ'יל ,מנהל IPT  במערכות הטיסה של חברת Vertical Aerospace. "לצוותים שלנו יש את כל הכלים הדרושים על מנת לעבוד מהבית, שכן השימוש בפלטפורמת הענן של דאסו סיסטמס, אפשרה לנו לעבוד כרגיל ללא שום הבדל באיכות הביצועים. העבודה בענן מייעלת באופן משמעותי את תהליכי הפיתוח, ופלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE אפשרה לנו להמשיך לייצר באופן מהיר, רציף ובטוח ללא עיכובים ובכך לשמור על המשכיות עסקית".

 

בשנת 2019 הציגה Vertical Aerospace את מטוסי ה- eVTOL הראשונים שלה. ה- eVTOL Seraph יכול לשאת 250 ק"ג, (כלומר עד שלושה נוסעים לערך) ומסוגל לטוס במהירות מקסימלית של 80 קמ"ש. על מנת להתמודד עם המורכבות הרבה הכרוכה בייצור מטוס ה- eVTOL מהדור השלישי, יש צורך בפונקציות מתקדמות למערכות חשמל, ניהול שינויים, תקנות ותאימות, כמו גם שיתוף פעולה הדוק יותר בין הצוותים הלוקחים חלק בתהליך הפיתוח. לאחר בדיקה של מספר חברות נוספות, Vertical Aerospace החליטה לבחור בפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE בענן של דאסו סיסטמס, על מנת לממש את החזון שלה ולייצר חוויית טיסה בת קיימא המגובה בטכנולוגיה מוכחת, המשמשת חברות רבות בתעשיות התעופה, האנרגיה והרכב.

פרסום

"חברות חדשניות כמו Vertical Aerospace משתמשות בפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE בענן כדי לקדם את החזון שלהם ולייצר ניידות בת קיימא", אומר דייויד זיגלר- סגן נשיא תעשיית החלל והתעופה בדאסו סיסטמס. "בימים אלו, כאשר עסקים ויצרנים רבים נדרשים לחשב מחדש את האופן בו הם מפתחים ומייצרים, פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE  בענן, מציעה את פורטפוליו היישומים הרחב ביותר לעיצוב והנדסת מוצרים מכל מקום, ומאפשרת רמת ביצועים גבוהה ואיכותית וגישה מאובטחת ויעילה לנתונים".

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים