חברת הסייבר Perimeter 81 נבחרה ע"י חברת המחקר Forrester לאחת מחמשת החברות המובילות בעולם

בתחום ה-Zero Trust Network Access  

לשנת 2021 לצד ענקיות כמו Palo Alto ו- Zscaler

המחקר בוצע על ידי חברתForrester  , אחת מחברות המחקר המובילות בעולם בתחום הטכנולוגיה, במסגרת המחקר זוהו 15 חברות מובילות בתחום, בעוד Perimeter81 נבחרה בקבוצת ה"עילית" אשר כללה רק 5 חברות מתוך כל החברות שנבחנו במחקר

***

פרסום

זוהי הפעם הראשונה ש- Forresterמתייחסת בדו"ח לתחום ה-ZTNA, שנחשב לאחד התחומים הצומחים באבטחת המידע והסייבר

***

Perimeter81 היא חברת הסטארט אפ היחידה בין חמשת חברות ההייטק המובילות ואחת משתי חברות ישראליות יחידות שנכללו בדירוג

 

Perimeter 81, חברת ההייטק המובילה את תחום ה-ZTNA (Zero Trust Network Access)  וה-SASE (Service as service edge), נבחרה על-ידי חברת המחקר Forrester לאחת מחמש החברות המובילות בעולם בתחום ה-ZTNA. זאת במסגרת הדו"ח השנתי שלה הסוקר את התחומים המובילים באבטחת מידע וממפה את החברות הבולטות בשוק ואסטרטגיית המוצרים. זוהי הפעם הראשונה ש-Forrester מתייחסת לתחום ה-ZTNA, שנחשב לאחד התחומים הצומחים בענף אבטחת המידע והסייבר ומחליף את ה-VPN המסורתיים מבוססי החומר למודל אבטחה חדשני מבוסס ענן. צמיחת התחום הואצה בעקבות משבר הקורונה ולאור מעבר של ארגונים רבים למודל עבודה מרחוק. כיום שוק זה מגלגל כ-19.6 מיליארד דולר והוא צפוי לצמוח בקצב צמיחה שנתי של 17.4% ל-51.6 מיליארד דולר בשנת 2026הדירוג של פורסטר כולל 15 חברות שנבחרו מתוך 34 חברות שפורסטר בחנה.

 

Perimeter 81, דורגה מעל ולצד חברות הייטק מובילות הנסחרות בנאסד"ק בעשרות מיליארדי דולרים. לצידה ב-TOP5: Palo Alto, Appgate, Zscaler ו-VMware. החברה דורגה במקומות הגבוהים ביותר בדירוג של שביעות רצון לקוחות, אסטרטגיית חברה חזקה, נוחות ופשטות שימוש במוצר, וחזון משמעותי לטווח הארוך.

בניגוד לדו"חות הרגילים של חברת המחקר, הדו"ח New Wave של Forrester שם דגש על המוצרים המובילים בשוק הטכנולוגי המתפתח ובוחן את יכולות הליבה והאסטרטגיות של מוצרים אלה. עבור דו"ח  Zero Trust Network Access  נבדקו תחילה 34 חברות ברחבי העולם ולבסוף נבחרו 15 הספקים המשמעותיים ביותר בקטגוריה זו לפי 10 קריטריונים שונים. הדירוג הסופי מבוסס גם על סקר שביעות רצון לקוחות.

הדו"ח מצא כי ניהול ה-ZTNA שלPerimeter 81   מספק מענה אינטואיטיבי ומודרני, והדגיש ששירותי החברה מתאימים ביותר לחברות – מארגונים קטנים ועד Enterprise, הזקוקים לשירותי ZTNA מהירים ואיכותיים. "המערכת הידידותית לשימוש עצמי מסייעת לארגונים קטנים להירשם במהירות, ומאפשרת להם להעלות עשרות יישומים תוך פחות מחודש" נכתב בדו"ח, כמו כן, צוין שלקוחות החברה הם המרוצים ביותר מקרב חברות ההייטק השונות – בזכות "יחסים, קלות השימוש, תמיכה ומסירות לשדרוג המוצר ולפתרון בעיות".

פרסום

Perimeter81 פיתחה פתרון אבטחת סייבר מתקדם שנועד לפשט את הגישה לרשת מאובטחת עבור עסקים הפועלים במודל עבודה היברידי. הפתרון של החברה מחליף טכנולוגיות אבטחת רשת מיושנות ומבוססות חומרה ומספק פלטפורמת ענן נגישה וקלה לשימוש, שמאפשרת למשתמשים טכנולוגיים ולא טכנולוגיים כאחד להפיק את המיטב מהשימוש ברשת.

עמית ברקת, מייסד-שותף ומנכ"ל Perimeter81: "אנו נרגשים מכך ש- Forrester בחרה בנו כחברה מובילה בתחום ה-Zero Trust Network. בימינו, האינטרנט הוא המשאב המרכזי שאיתו ארגונים עובדים, ועל כן הם צריכים לספק לעובדים שלהם גישה נוחה אליו עבור כל צורך – וללא כל קשר למיקום שלהם.  זהו צעד נוסף בדרך לרשת נגישה ומאובטחת, שתאפשר עבודה מכל מקום, והבחירה בנו מהווה נקודת ציון משמעותית בתוכנית האסטרטגית שלנו".

שגיא גידלי, מייסד-שותף וסמנכ"ל מוצר, Perimeter 81 : "החיסרון המרכזי במודל עבודה היברידי הוא החשש הגובר ממתקפות סייבר, והגל האחרון של מתקפות הכופרה הוכיח שגישה מאובטחת היא פתרון הכרחי עבור כל עסק, קטן כגדול. כחברה צעירה שצומחת במהירות, אנחנו גאים בהכרה של התעשייה הבינלאומית בנו ונרגשים ממידת שביעות הרצון של לקוחותינו. נמשיך לספק אבטחת סייבר ברמה הגבוהה ביותר, תוך מחויבות גדולה להצלחתם של הלקוחות שלנו".

Perimeter81 הוקמה על ידי עמית ברקת ושגיא גידלי בשנת 2018 ומספקת כיום פתרונות לכ-1,800 לקוחות עסקיים וחברות בעולם, ובכלל זה חברות Fortune 500. משקיעת ה-Seed  בחברה הינה חברת ההשקעות ספרינג ונצר'ס של אביב רפואה, הנסחרת בבורסה בתל אביב אשר השקיעה בחברה עוד בתחילת שנת 2019. בסוף שנת 2019 גייסה החברה השקעה של 10 מיליון דולר מחברת סוניק וול האמריקאית, שבשליטת קרן פרנסיסקו פרטנרס, לפי שווי של 50 מיליון דולר לחברה. במאי 2020 קפץ השווי שלה ל-100 מיליון דולר בסיבוב השקעה נוסף וכעבור שלושה חודשים ביצעה גיוס הון נוסף בהובלת קרן אינסייט האמריקאית ובהשתתפות גורמים נוספים לפי שווי של 160 מיליון דולר. בהמשך, עסקת סקנדרי בה אינסייט וגורמים נוספים רכשו החזקות של בעלי מניות קיימים במרץ 2021 כבר העמידה את שווי החברה על 330 מיליון דולר. לאחרונה, קרנות השקעה אמריקאיות בתחום הטכנולוגיה, התקשרו בעסקאות לרכישת המניות לפי שווי חברה של 520 מיליון דולר.

החברה הציגה בשנה האחרונה גידול של מעל 400% בכמות הלקוחות ובהכנסות השנתיות. Perimeter81 זכתה בפרסים רבים, בהם Deloitte’s Technology Fast 500, Gartner Cool Vendor recognition the Red Herring Top 100, CRN Emerging Vendor  ועוד. החברה מעסיקה 180 עובדים במשרדיה, הממוקמים בתל אביב ובארצות הברית.

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

דוח הקיימות של פורטינט לשנת 2023: צריכת חשמל נמוכה ב-62% בממוצע של התקני הא...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

"איומי סייבר בזמני שגרה וחירום" בסינמה סיטי גלילות

2 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

דוח הקיימות של פורטינט לשנת 2023: צריכת חשמל נמוכה ב-62% בממוצע של התקני הא...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים