זיווד – ייצור אריזה משוכללת

מה המשותף לתעשיית ההייטק, לצבא, לחברה לפיתוח ציוד חקלאי, ולממציאים? כולם מייצרים, או לכל הפחות, לוקחים חלק פעיל משמעותי בייצור מוצרים אלקטרוניים שונים, לצורך עבודתם השוטפת; ומה המשותף לכל המוצרים האלקטרוניים הללו, שיכולים להיות מתוחכמים ביותר, או דווקא בסיסיים ופשוטים? כל המוצרים הללו זקוקים למעטפת מיוחדת שתגן עליהם מפני פגיעה, ותיתן להם תוך כדי כך מראה נאה ככל האפשר, ולא פחות חשוב – תאפשר להם לבצע את תפקידם ביעילות. המעטפת הזו נקראת זיווד, ובמאמר זה נרחיב על מונח מעניין זה.

מהו זיווד

המילה זיווד נגזרת מהמילה מזוודה. הכוונה איננה למזוודה שבה אורזים בגדים בשביל טיול לחוץ לארץ, או מסמכים חשובים שנדרשים לישיבה חשובה במשרד. המזוודה שאנו מדברים עליה מתוחכמת הרבה יותר. היא יכולה להגיע במגוון גדול של צורות וגדלים, והיא משמשת בתור בית, או אריזה, למכשירים אלקטרונים מסוגים שונים. זיווד נדרש לחברות שפועלות בתחומים רבים ומגוונים, כמו תקשורת, חברות לציוד רפואי, הייטק, יצרנים ומפתחים של מערכות צבאיות ועוד. במילים אחרות, אפשר לומר שזיווד איכותי נדרש למוצרים מגוונים, הן בתחום ההייטק והן בתחום של טכנולוגיות וותיקות בכל ענפי התעשייה.

בכדי לתת מענה מתאים לכל אחת מהחברות שזקוקות לזיווד, הרי שהאריזות האלקטרוניות המתוחכמות הללו, מיוצרות ממגוון גדול מאוד של חומרים, שהמשותף לכולם הוא איכות גבוהה ויכולת עמידות. חברה המתמחה בתכנון וייצור של זיווד ברמה גבוהה, תוכל לספק אריזות עשויות מתכת כגון אלומיניום או פח, לצד אריזות פלסטיק קשיחות.

פרסום

איך מייצרים זיווד

אי אפשר לדבר על תהליך הייצור של זיווד בלי להזכיר את המונח תכנון מכני, או Mechanical Design. תכנון מכני הוא בעצם שם כולל לתהליכים רבים של מחקר, עיצוב, ייצור ותחזוקה. בתהליך של תכנון מכני נעשה שימוש בטכנולוגיות עיליות והוא גמיש, כלומר, חייב להתאים את עצמו למגוון תהליכי ייצור מתקדמים, הנדרשים במהלך ייצור של זיווד לתעשיות השונות. תהליכי תכנון מכני המקובלים כיום, עושים שימוש במחשוב מתקדם. ללא מחשוב כזה, לא ניתן להתמודד עם ההתפתחויות הטכנולוגיות שלהן חייב הזיווד המודרני לספק פתרונות. שימוש במחשוב ובתוכנות ייעודיות מתקדמות מאפשר ליצרן הזיווד להשיג דיוק רב, לצד קיצור משמעותי של שלבי העבודה, המעורבים בייצור הזיווד על מגוון צורותיו.

פרסום
Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

הרכבות אלקטרומכנית - מה הם כוללות ומה השלבים
אריזות למוצרי אלקטרוניקה - מה חשוב לדעת
ביולוגי? מתכלה? או שזה בכלל לא משנה?
פולימרטל ו-BigRep מניעים את גלגלי מהפכת ההדפסה בתלת מימד בתעשייה: ייצרו תחל...
הדור החדש של החסנה יבשה: שימור והגנה לטווח אמד נגד קורוזיה בטכנולוגיית ™INT...
חדש מ"אדוויס" – ארונות תקשורת מוגנים מפני רעידות אדמה.
הרכבות אלקטרומכנית - מה הם כוללות ומה השלבים
אריזות למוצרי אלקטרוניקה - מה חשוב לדעת
ביולוגי? מתכלה? או שזה בכלל לא משנה?
פולימרטל ו-BigRep מניעים את גלגלי מהפכת ההדפסה בתלת מימד בתעשייה: ייצרו תחל...
תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים