וואן טכנולוגיות השלימה הטמעת מערכת  SAPב-OPC אנרגיה בהיקף של כ-20 מיליון שקלים

 

תשתית המערכת הוקמה על ענן AWS

 

חטיבות  XacTech ו- CloudBuzz מקבוצת וואן טכנולוגיות (One) סיימו בימים אלה הטמעת מערכת ERP אסטרטגית של SAP בחברת  OPC אנרגיה. במסגרת הפרויקט החליפה חטיבת XacTech את מערכות ה- ERP הקיימות בארגון,ב-SAP S/4HANA וחטיבת CloudBuzz ביצעה את הקמת התשתית על גבי ענן  AWS.

פרסום

יישום המערכת, שהחל ביולי 2021, נותן מענה לכלל הפעילות העסקית של הארגון, ובוצע בשיתוף מחלקות הכספים, משאבי אנוש, תפעול ומסחר ב-OPC ובליווי חיצוני של חברת EY. היקפו הכספי של הפרויקט הנו כ- 20 מיליון שקלים.

 

 OPCאנרגיה, חברת האנרגיה הפרטית הראשונה בישראל, מייצרת ומספקת חשמל ללקוחות פרטיים, על ידי תחנות כוח ומתקנים לייצור אנרגיה באמצעות גז טבעי. החברה חווה צמיחה משמעותית בשנים האחרונות ואף התרחבה  לתחומים נוספים, פורצי דרך, בתחום הייצור ואספקת האנרגיה. מהלכים אלו הצריכו יישום של מערכת מידע מתקדמת אשר תתמוך  בתהליכים עסקיים ובצמיחה.

SAP S/4 HANA הנו פתרון ERP מתקדם, זריז וקל לשימוש המאפשר ניתוח נתונים עסקיים וקבלת החלטות בזמן אמת על בסיס מידע שמגיע ממחלקות שונות בארגון ומרוכז במקום אחד. הוא נותן מענה לפעילות החברה בתחנות הכוח בחדרה, רותם וצומת, ובמטה בתל אביב, כולל חטיבות הכספים, הבקרה התקציבית, רכש, משאבי אנוש, וכן תהליכי מלאי ואחזקה.

פלטפורמת AWS עליה הוקמה המערכת, משלבת מגוון טכנולוגיות כמו WAF, DRS, AWS Network Firewall, ומאפשרת גמישות, אבטחת מידע ושרידות גבוהים ביותר, במודל תשלום לפי צריכה.

 

איתי אורן, מנהל מערכות המידע,  OPCאנרגיה: "כמענה להתרחבות המואצת בחרנו

ב- SAP S/4HANA  כמערכת המידע המרכזית שתנהל את כלל הפעילות העסקית של החברה.

הבחירה ב-XacTech ו-CloudBuzz מקבוצת ONE כשותפות עסקיות להטמעת המערכת, התבססה  על הניסיון העשיר בניהול פרויקטי הטמעת SAP ותהליכי מיגרציה לענן AWS . צוות היישום היה מקצועי ומסור והוכיח עצמו בעלייה לאוויר שקטה ומוצלחת, תוך עמידה בלוחות זמנים ובתקציב. אנו אמנם בצעדינו הראשונים, אך כבר רואים את הערך הרב במערכת אינטגרטיבית מתקדמת המספקת תהליכי עבודה ותהליכים עסקיים מובנים, שקיפות, איכות ואמינות מידע ונתונים. אנו בטוחים שנמשיך ליהנות מפירות המערכת ולפתח פתרונות מתקדמים יחד עם ONE, עם כניסתנו לעולמות הדאטה והדיגיטל."

 

פרסום

אנה גוזמן, סמנכ״לית תפעול, XacTech מקבוצת :ONE "מדובר בפרויקט משמעותי עבור OPC אנרגיה שנמצאת בצמיחה מואצת ונדרשת לשינויים והרחבות תכופות בתשתית. שיתוף הפעולה בין כל הגורמים המעורבים וההירתמות המלאה של  המחלקות השונות בחברה, תרמה רבות להצלחת הפרויקט. OPC אנרגיה נהנית כעת מייעול מרבי של תהליכי עבודה חוצי-ארגון, מחיבור בין היחידות העסקיות השונות המבוצע בצורה שקופה ומאפשרת קבלת החלטות המבוססת על מידע בזמן אמת. יישום המערכת בתהליכי התחזוקה של תחנות הכוח, משפר את היעילות התפעולית ואת התחרותיות של החברה בשוק."

 

אוהד פרקש, סמנכ"ל העסקים של SAP ישראל: "SAP S/4HANA הוא פתרון ה-ERP המתקדם מבית SAP בענן, אשר יאפשר ל-OPC אנרגיה לייעל את ניהול הנתונים שלהם בצורה משמעותית ולקבל תובנות עסקיות בעלות ערך. ארגונים אשר רוצים לקחת את מסע הטרנספורמציה שלהם צעד אחד קדימה, בוחרים בפתרון SAP S/4HANA ואנו שמחים לקחת חלק בתהליך הצמיחה של OPC אנרגיה".  

 

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים