השקעה נוספת בחברה ישראלית בפחות מחודשיים

זרוע ההשקעות של קוואלקום בישראל מובילה השקעה בסך 18 מיליון דולר בחברת CyberX הישראלית

הבוקר (25.3.19) נודע כי קוואלקום ונצ'רס, זרוע ההשקעות של ענקית השבבים העולמית, בשיתוף קרן ההשקעות Inven Capital, מובילות השקעה בסך 18 מיליון דולר בחברת ה-IIoT ואבטחת מערכות הבקרה התעשייתיות CyberX. מדובר בהשקעה שנייה בתוך פחות מחודשיים שמובילה זרוע ההשקעות הישראלית של קוואלקום, כאשר רק בחודש שעבר נודע כי השקיעה גם בחברת CoreTigo. דירקטור קוואלקום ונצ'רס ישראל, בועז פאר: "אנו מאמינים שהצוות והטכנולוגיה של CyberX יאפשרו לה להמשיך לצמוח באופן משמעותי בשוק פתרונות האבטחה לעולם התעשייתי". 

קוואלקום ונצ'רס וקרן ההשקעות Inven Capital הכריזו הבוקר (25.3.19) על השקעתם בחברת CyberX הישראלית במסגרתסיבוב  ההשקעה האסטרטגי של החברה. ההשקעה, בסך 18 מיליון דולר, מצטרפת ל-30 מיליון הדולרים שכבר הושקעו בחברה, עוד מיומה הראשון, על ידי NVP  גלילות,Flint , OurCrowd  ועוד.

CyberX נוסדה בשנת 2013 על ידי ניר גילר ועומר שניידר – יוצאי יחידת מצו"ב של אגף התקשוב בצה״ל. החברה מספקת הגנה לאינטרנט-של-הדברים התעשייתי (Industrial IoT IIoT -)  ולמערכות בקרה תעשייתיות, באמצעות ניתוח מלא של הסביבה וזיהוי אנומליות. CyberX מאפשרת ללקוחותיה לקבל התראות מהירות על מתקפות סייבר ותקלות תפעוליות, ולמנוע או לקצר השבתות של הפעילות. לחברה לקוחות גלובאליים מתחום האנרגיה, המים, פארמה, כימיקלים, תעשיות גז, מפעלי ייצור ועוד.

פרסום

CyberX” היא חברת טכנולוגיה ייחודית המציעה את הפתרון המתקדם בעולמות התעשייה וה- IoT. המייסדים שלה, בוגרי יחידת הגנת הסייבר בצה"ל, בעלי רקורד מוכח ואנו מאמינים שהצוות והטכנולוגיה של CyberX יאפשרו לה להמשיך לצמוח באופן משמעותי בשוק פתרונות האבטחה לעולם התעשייתי", אמר בועז פאר, דירקטור בקוואלקום ונצ'רס ישראל.

עומר שניידר, מנכ"ל ומייסד שותף של CyberX: "ההשקעה בנו מהווה לא רק גיבוי משמעותי וולידציה של צרכי השוק במוצרים של CyberX, אלא גם מביעה אמון ביכולותיה של החברה לספק את הצרכים הללו באופן מיטבי  ללקוחות ברחבי העולם. אנו נרגשים וגאים באמון שנותנות בנו קוואלקום ונצ'רס וקרן Inven, המצטרפות כשותפות לצמיחתה של החברה בעולם".

הפלטפורמה שלנו אומצה על ידי החברות הגדולות והמתקדמות ביותר בעולם", אומר ניר גילר, מנהל הטכנולוגיות ומייסד שותף ב- CyberX. "הטכנולוגיה הייחודית שלנו, שפותחה ע"ב הרבה כישרון ומחשבה יצירתית, מהווה את תשתית אבטחת הסייבר החזקה בתחומה, עליה מסתמכות החברות המשמעותיות ביותר בכלכלה העולמית כיום".

אודות Qualcomm ונצ'רס

פרסום

Qualcomm ונצ'רס ישראל הינה השלוחה הישראלית של קרן ההשקעות הגלובלית של קוואלקום. הקרן מתמקדת בהשקעות אסטרטגיות בחברות טכנולוגיה, כאשר מאז פעילותה בישראל משנת 2010 השקיעה הקרן ב27 סטרטאפים והפורטפוליו כיום כולל חברות דוגמת Magisto, Tabtale, ,Prospera, Wiliot, Scylla DB, Weka.IO ,Mantis Vision  Excellero, וCoretigo. הקרן בישראל מצליחה להראות נתוני השקעה מרשימים ו-8 מהחברות בהן השקיעה קוואלקום ונצ'רס בישראל דוגמת Waze, Ravello, Wilocity  ו Tapingo  נרכשו בסכום כולל של כ-2 מיליארד דולר.

אודות Inven Capital

INVEN Capital היא קרן ההון סיכון של קבוצת CEZ, הנתמכת על ידי הבנק האירופי להשקעות – EIB. הקרן משקעיה בחברות אנרגיה חדשניות וצומחות, בשלב המאוחר, כשהיא מתמקדת בהזדמנויות הצמיחה של החברות תוך שאיפה ליצור ערך משמעותי לחברות בטווח הארוך באמצעות שיתוף פעולה פעיל איתן. הקרן היא חברה מלאה בקרן ההון סיכון האירופאית- Invest Europe ו- CVCA – צ'כיה פרייבט אקוויטי וקרן הון סיכון.

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים