השקה של שלוחה של בית הספר להייטק בשדרות

בית הספר להייטק של Google ואוניברסיטת רייכמן, בשיתוף עם אמדוקס ישראל ועיריית שדרות, השיקו השבוע שלוחה של בית הספר להייטק בשדרות

שלוחה של בית הספר להייטק של Google ואוניברסיטת רייכמן הושקה השבוע בשדרות, בשיתוף עם ״אמדוקס״ ישראל ועיריית שדרות. שיתוף הפעולה נועד לספק הזדמנות אמיתית ושווה לתושבי העוטף לממש את הפוטנציאל שלהם בתעשיית ההייטק, תוך פיתוח עתיד תעסוקתי וכלכלי וחיזוק תעשיית ההייטק בדרום.

במסגרת בית הספר יוענקו מלגות שכר לימוד וקיום לאוכלוסיות המוגדרות בייצוג חסר בתעשייה (נשים, נציגי החברה החרדית, נציגי החברה הערבית, דרוזים, בני העדה האתיופית, פריפריה גיאו-חברתית ונסיבות סוציו אקונומיות ועוד), בהן יכללו גם תושבים שפונו מביתם.

בחודש מאי יחלו לפעול שתי הכשרות טכנולוגיות ייחודיות: תוכניות ההכשרה הינן בתחומי ה System Analyst ו-Software Testing & Automation, אשר יקנו ידע מקצועי בתחום ה-AI וליווי להשתלבות מוצלחת בתעשייה. המחזור הראשון יכלול כ-70 מועמדים, אשר יתקבלו לאחר תהליך מיון. לכל אורך ההכשרה ילווה מרכז החוסן בשדרות את המשתתפים בתוכנית.


צילום: דוברות עיריית שדרות

פרסום

התוכניות יועברו במתכונת "משולבת" (פרונטאלית ומקוונת), כאשר ימי הלימוד הפרונטאליים יתקיימו במשרדי ״אמדוקס״ שדרות. תוכניות ההכשרה יונחו על ידי סגל המרצים והמרצות, המגיעים מלב ליבה של האקדמיה והתעשייה, ויכללו גם לימודי אנגלית, Power Skills, הקניית מיומנויות וכלים להצלחה וליווי להשתלבות מיטבית בתעשייה.

מנכ"ל Google ישראל, ברק רגב: "פיתוח הפריפריה, חיזוק תעשיית ההייטק ומתן הזדמנויות שוות להשתלבות בענף הן הסיבות שחברנו לאוניברסיטת רייכמן כדי להקים את בית הספר להייטק. אנחנו מאמינים שמשימה זו בעלת חשיבות עליונה ומברכים על פתיחת השלוחה בשדרות".

פרסום

הנשיא המייסד ויו"ר דירקטוריון אוניברסיטת רייכמן, פרופ` אוריאל רייכמן: "מטרת התוכנית היא חיזוק תעשיית ההייטק בדרום ומתן הזדמנות אמיתית ושווה לתושבי העוטף לממש את הפוטנציאל שלהם, ולפתח עתיד תעסוקתי וכלכלי בתעשיית ההייטק. השקת התוכנית בעת הזאת מסמלת הלכה למעשה את `החזרה הביתה` של תושבי העוטף לביתם, לחיזוק משפחתם וחזרה למציאות של חיים ושגרה".

מנכ"ל אמדוקס ישראל, הראל גבעון: "אמדוקס ישראל היא המעסיקה הגדולה בתעשיית ההייטק בנגב המערבי ובעוטף עזה. בימים אלו אנו נערכים להחזרת והרחבת הפעילות במשרדנו בשדרות תוך העמקת מעורבותנו בשדרות ובחיי הקהילה בעיר ובעוטף. כמי שרואה לנגד עיניה את חשיבות חיזוק ההכשרה הטכנולוגית ופועלת בנושא במגוון דרכים, אנחנו גאים להוביל את התוכנית החינוכית הזו ביחד עם אוניברסיטת רייכמן וגוגל, ומאמינים שיש ביכולתה לאפשר הנגשה של כישורים למגוון רחב של אוכלוסיות".

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

"כ-30% ממשימות מטוסי הקרב מבוצעות כיום על ידי כטב"מים" - ועידת הכטב"מים הבי...

3 ביולי 2024

רד האט משלבת GenAI בפורטפוליו הענן ההיברידי של החברה באמצעות Red Hat Lights...

26 ביוני 2024

DEXCOM G7 המהווה פריצת דרך משמעותית בתחום ניטור וניהול הסוכרת, הגיע לישראל

26 ביוני 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

"כ-30% ממשימות מטוסי הקרב מבוצעות כיום על ידי כטב"מים" - ועידת הכטב"מים הבי...

3 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים