המפעל נפתח מחדש והחברה העסיקה מחדש כ- 700 איש מכוח האדם המקורי של אתר הייצור.

פתיחת מפעל ייצור רכבים ישן באיטליה, שלמעשה נסגר כבר בשנת 2011 נפתח לאחרונה מחדש והחברה העסיקה מחדש כ- 700 איש מכוח האדם המקורי של אתר הייצור.

לעובדים נתנה הכשרה על תוכנות מחשב חדשות ומעבודה במפעל יצור מסורתי הם יעברו לעבוד על ייצור מכוניות במהדורה מוגבלת וסדרות ייחודיות של רכבים מתקדמים – היברידים ואלקטרוניים לתעשיית הרכב הבינלאומית.

 מה שמעניין שגם לנו בישראל יש את האפשרות הטכנולוגית לעשות את זה. שבאמצעות התוכנות האלו, גם מפעלים ישראליים יוכלו להיפתח מחדש ועובדים יוכלו לעשות הסבה לעבודה על טכנולוגיות מתקדמות יותר.
באופן זה התעשייה המסורתית שלנו תוכל ״להתרומם״ מעט או לפחות למנוע שקיעה מוחלטת וסגירת מפעלים.

ספקית הרכבת האיטלקית Blutec בחרה בפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס לפרוייקט הרכב התעשייתי

פרסום

אתר חדשני לרכבים היברידיים ואלקטרוניים יפתח מחדש בסיציליה.

דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE הודעה היום שפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE שלה נבחרה לתמוך בפרוייקט הרכב התעשייתי של ממשלת איטליה. מדובר בפרויקט בהיקף של כ- 300 מיליון יורו של חברת Blutec Srl, בשיתוף Invitalia, הזרוע לפיתוח עסקי והשקעות של משרד הכלכלה האיטלקי.

במסגרת הפרוייקט Blutec תפיח רוח חיים חדשה באתר ייצור רכבים ישן באזור סיצילה, שלמעשה נסגר כבר בשנת 2011 ותסב אותו למרכז לייצור רכבים מתקדמים – היברידים ואלקטרוניים לתעשיית הרכב הבינלאומית. כמו כן תעסיק החברה מחדש כ- 700 איש מכוח האדם המקורי של אתר הייצור.

Blutec תיישם את פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטםס כדי להכשיר את העובדים לתחום החדשנות התעשייתית בת-הקיימא ותשתמש ב- ״Electro Mobility Accelerator״ – חווית פתרונות לתעשייה המסייע לדמיין, לעצב, לדמות ולספק רעיונות חדשים לתחום לרכב. הפרויקט צפוי להיות מיושם במלואו כבר בשנת 2018.

פרסום

״המשימה של Blutec היא לייצר רכיבים וסדרות חדשניות של כלי רכב ידידותיים לסביבה עבור יצרני הרכב היוקרתיים ביותר ולהביא הטבות חברתיות וכלכליות לאזור״ אמר קואזימו די קורסי, מנכ״ל Blutec. ״כאשר ההצעה שלנו להחיות את אזור התעשייה החשוב הזה נבחרה מבין 22 מועמדים אחרים על ידי Invitalia, ההשקעה הראשונה שלנו הייתה בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס. כחברה המתמחה בהנדסה וייצור של רכבים, מבחינתנו טכנולוגיה זו היא נקודת מוצא עקרונית וחשובה ביותר לתכנון, יצירה ומכירה של מוצר טכנולוגי מתקדם הדורש פעילויות מחקר ופיתוח אינטנסיביות״.

פתרון ה- Electro Mobility Accelerator  של דאסו סיסטמס יספק ל- Blutec סביבה דיגיטלית שיתופית, שתגדיר, תעריך ותאמת את הביצועים של הרכיבים והתוצרים המיוצרים באתר. מעבר לכך, הפתרון יספק גם סיבה דיגיטאלית שיתופית עבור ייצור מכוניות במהדורה מוגבלת וסדרות ייחודיות של מכוניות היברידיות וחשמליות, המבוססות מודלים קיימים, שיאופיינו בשינויים ידידותיים לסביבה על מנת להוריד את הפליטה המזהמת של הרכבים.

״פרוייקט החדשנות של Blutec מכוון לבנייתו של האב יצירתי ליצרני הרכב, שיתרום לפריחה מחודשת של תעשיית תחבורה ברת- קיימא כמו גם לשוק הניידות כולו״, אמר אוליבייה סאפין, סמנכ״ל תעשיית ניידות ותחבורה בדאסו סיסטמס. ״פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE מציעה יכולות דיגיטליות רב-תחומיות החיוניות לדור הבא של המחקר והפיתוח של הרכב החשמלי, אשר יתמכו ברמת המיקוד של Blutec כחברה חדשנית ומנהיגה תעשייתית״ מוסיף סאפין.

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים