הטרנספורמציה הדיגיטלית מגיעה לרכש הממשלתי

 

  • חברת משיק זכתה במכרז של מינהל הרכש הממשלתי במשרד האוצר לאספקת מערכת לניהול מכרזים ותיחורים דינמיים מתפתחים
  • המערכת צפויה לחסוך לממשלה עשרות מיליוני שקלים מדי שנה

 

 

חברת משיק זכתה במכרז שפרסם מינהל הרכש הממשלתי במשרד האוצר למערכת לניהול מכרזים ותיחורים דינמיים (מקוונים).  מינהל הרכש הממשלתי מקדם בשנים האחרונות תכנית לחדשנות וטרנספורמציה דיגיטלית של תהליכי הרכש בממשלה, במסגרתה הוא מפתח ורוכש מערכות דיגיטליות, ובין היתר מערכת לביצוע תיחורים דינמיים. המערכת שנבחרה במכרז הינה בעלת טכנולוגיה חדשנית ותשמש את כלל משרדי הממשלה ויחידות הסמך.

פרסום

 

משרדי הממשלה מוציאים מידי שנה עשרות מיליארדי שקלים על רכישת שירותים וטובין לעשרות אלפי ספקים בתחומים שונים, ובהם ספקי מחשבים, ריהוט, ציוד משרדי, בינוי ושירותים שונים. מערכת מסוג זה תאפשר לייעל את התוצאות הכלכליות של המכרזים באמצעות הנגשת האפשרות לקיום הליך תיחור דינמי מתפתח, הליך שעד כה היה נגיש במכרזים ספורים בלבד. כתוצאה מכך, צפוי חיסכון שנתי של מיליוני שקלים ברכש הממשלתי, וכן גיוון גדול יותר של הספקים המתמודדים במכרזים, כאשר כל משתמש יוכל לבנות מכרז ולנהל תיחור בין הספקים וכך לייצר תהליך תחרותי מתקדם ושקוף.

 

פרסום

"שימוש במערכת לניהול הליך תיחור דינמי מתפתח מוריד את עלויות הטובין והשירותים שהמדינה תקנה      ב 10-20% בממוצע, כאשר בציוד מחשוב זה מוזיל עד לכדי כ25%", אומר אריה בן שמואלי, מנכ"ל משיק. "מערכת זו כבר נמצאת בשימוש נרחב על ידי 100 לקוחות ישראלים וכ-25,000 ספקים שמחוברים אליה. המערכת אמורה להפוך למבצעית ברבעון הראשון של שנת 2022".

אריה בן שמואלי מנכל משיק. קרדיט צילום-משיק

משיק הינה מחברות הייעוץ והטכנולוגיות המובילות בארץ בתחומי רכש, לוגיסטיקה ושרשרת אספקה. החברה מפתחת מערכות טכנולוגיות על ידי בית התוכנה Mashik-tech שבבעלותה. המערכות הטכנולוגיות שפיתחה, מותקנות כיום במאות חברות וארגונים מהגדולים במגזר הציבורי והפרטי – בנקים, חברות ממשלתיות, חברות פרטיות, עיריות וכיו"ב. בין 150 הלקוחות הישראלים שלה ניתן למנות את בנק ישראל, חברת החשמל, רפאל, אלביט מערכות, קבוצת קוקה קולה, בנק הפועלים, בנק לאומי, סולאראדג', אינטל, מקורות, ועוד. לחברה פריסה בינלאומית עם משרדים בישראל, בארה"ב ובאירופה והיא עובדת בשיתוף פעולה עם חברת הייעוץ הבינלאומי Kearny.

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים