הזוכים הגדולים בתחרות ארגון הרכש המצטיין ל 2021 : רפא"ל מערכות לחימה וחברת החשמל לישראל

התחרות התקיימה במסגרת כנס בכירי הרכש השנתי של חברת משיק בשיתוף הפורום הישראלי לתפעול ולניהול שרשרת האספקה

 

במסגרת כנס בכירי הרכש השנתי שהתקיים בשבוע שעבר (15/6) במתחם הכנסים אווניו קרית שדה התעופה, בהובלת חברת הייעוץ הבינלאומית משיק והפורום הישראלי לתפעול ולניהול שרשרת האספקה, בהשתתפות מאות בכירי רכש מענפי המשק השונים, הוכרזו הזוכים הגדולים בתחרות ארגון הרכש המצטיין לשנת 2021. מתוך עשרות ארגוני רכש מובילים שעלו לגמר, ארגון הרכש של חברת רפא"ל מערכות לחימה וארגון הרכש של חברת החשמל לישראל זכו במקום הראשון על הישגים יוצאי דופן ברכש. את תעודת הזכייה מטעם רפא"ל מערכות לחימה מתקדמות, קיבל יואב שגב, סגן מנהל הרכש, מהנדס מכונות ובעל תואר שני במנהל עסקים. מטעם חברת החשמל, קיבל את התעודה היוקרתית מנהל אגף הרכש ליאור ששון, אשר כיהן במגוון תפקידים בחברה ובין היתר ניהל את קרן ההשתלמות של חברת החשמל בהיקף של 800 מיליון ₪. במקום השני והמכובד זכה ארגון הרכש של מפעל מלט טכנולוגיות, חטיבת כלי טייס צבאיים התעשייה האווירית. את התעודה קיבל אלי שמש, סגן מנהל שרשרת אספקה בחטיבת כלי טיס צבאיים.

אריה בן שמואלי מנכ"ל משיק: "מטרת התחרות השנתית בראש וראשונה לקדם ולעודד את ארגוני הרכש בישראל. בשנה שעברה זכו בתחרות מחלקות הרכש של משרד הביטחון והתעשייה האווירית. השנה הגישו מועמדות לתחרות עשרות חברות מובילות במשק, ששמו דגש על התמודדות יצירתית בתקופה לא שגרתית מבחינת אתגרי הרכש בשוק הגלובאלי. אל קו הגמר הגיעו ארגונים שהצטיינו ביצירתיות, אימוץ טכנולוגיות מתקדמות וחשיבה מחוץ לקופסה, כאשר החברות הזוכות לקחו את נושא הרכש צעד גדול קדימה".

פרסום

סיגל ג'ורג'ביץ' מנכ"לית SCM הפורום הישראלי לתפעול וניהול שרשרת האספקה: "היצירתיות שהפגינו מחלקות הרכש בארגונים היא שסייעה להם להיחלץ ממשברים בשרשרת האספקה, לשמר את החוסן שלהם, להפוך את הקשיים להזדמנויות ולאפשר את פעילותם השוטפת נוכח האתגרים הרבים. האירוע השנתי שם זרקור על הישגי מחלקות הרכש באימוץ ארגז כלים חדשני ומוכוון טכנולוגיה, התורם למינוף העסקי של הארגון כולו".

פרסום

לצורך דירוג הארגונים המתחרים, בחנה הוועדה את היקפי הרכש ומורכבותו, אימוץ טכנולוגיות חדשניות ברכש, מדדי ביצוע מרכזיים, המבנה הארגוני ותהליכי הרכש, ולבסוף התמקדה בפרויקטים משמעותיים שביצע הארגון ברכש בשנה החולפת. וועדת השיפוט כללה, בין השאר, את אוליביה מלכה מנהלת הרכש של קב' שטראוס, פטריסיה ישראל מנהלת אגף הרכש בקונצרן תנובה, שלומי גרוסמן ראש אגף הרכש בשירותי בריאות כללית, שרון רפאלי מנהל רכש אלביט מערכות, ד"ר דוד בן-טולילה ראש התכנית ללוגיסטיקה ושרשרת אספקה במרכז האקדמי רופין ובכירי רכש נוספים מנטפים, נמל חיפה, נייס, סנו, קוקה- קולה ועוד.

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים