הבינה המלאכותית מגיעה לממירים הסולאריים

יעיל, חסכוני וחכם הרבה יותר: חברת RCS SOLAR אימצה את הכוח של בינה מלאכותית ושל טכנולוגיות תקשורת והעברת הנתונים כדי להציע יכולות ניתוח נתונים בזמן אמת. כתוצאה מכך, חקלאים ובעלי חברות שונות יוכלו לקבל את תפוקת האנרגיה המקסימלית מהפאנלים הסולאריים שלהם. המוצר החדשני יוצג בתערוכת "אגרומשוב 2023" בין ה-5-6.9 בספטמבר בגני התערוכה בתל אביב

 

תחום האנרגיה המתחדשת מתפתח במהירות, מה שהופך את ניתוח הנתונים לנתון משמעותי ומכריע במערכות הסולאריות, במיוחד בתפעול ואופטימיזציה של ממירים סולאריים. Solis, ספקית מובילה של ממירים סולאריים באירופה, אימצה את הכוח של בינה מלאכותית (AI) ושל טכנולוגיות תקשורת והעברת הנתונים (IoT), כדי להציע יכולות ניתוח נתונים בזמן אמת. RCS SOLAR, המפיצה הבלעדית בישראל של מוצריה, תציג את הממירים החדישים עם הבינה המלאכותית לראשונה בתערוכת "אגרומשוב", שתיערך בין ה-5-6.9 בספטמבר בגני התערוכה בתל אביב ותעמוד בסימן חדשנות.

התערוכה המרכזית בעולם החקלאות השנה תתמקד גם בחיבורים בין האנשים במטרה להגדיל רווחיות וכדאיות באמצעות חדשנות טכנולוגית וסטרטאפים חקלאיים, כמו למשל בממירים הסולאריים המיוחדים. תפעול יעיל ואופטימיזציה של מערכות אנרגיה סולארית מסתמכים על ניתוח נתונים מדויק ובזמן, על אף קצב השינויים המהיר והתכוף המתרחש במערכות אלה. ניתוח נתונים בזמן אמת, כמו עם זו של הבינה המלאכותית, מאפשר לבעלי ומפעילי מערכות לנטר את הביצועים של הממירים הסולאריים שלהם באופן רציף, באופן המאפשר את הפקת היעילות המירבית מהמערכת.

פרסום

עם ניתוח נתונים בזמן אמת, ממירים סולאריים של Solis מאפשרים אופטימיזציה של ביצועים. על ידי ניטור רציף של פרמטרים שונים, כולל קרינת השמש, טמפרטורת הסביבה ויעילות הפאנל, אלגוריתמי AI יכולים לבצע התאמות דינמיות כדי למקסם את ייצור האנרגיה. התאמות אלו עשויות לכלול אופטימיזציה של כניסת הממיר לפעולה, התאמת גורם ההספק או ניהול זרימת הספק תגובתי. כתוצאה מכך, חקלאים יכולים להפיק את תפוקת האנרגיה המקסימלית מהפאנלים הסולאריים שלהם.

פרסום

יש לציין כי ממירים סולאריים חכמים של Solis מספקים הרבה מעבר להמרת אנרגיה בסיסית. הם יכולים לתקשר עם מכשירים חכמים אחרים, כגון מערכות אחסון אנרגיה או מכשירי חשמל ביתיים חכמים, כדי לייעל את צריכת האנרגיה והאחסון. על ידי ניתוח נתונים על ייצור אנרגיה, דפוסי ביקוש ותמחור, הממיר יכול לקבל החלטות חכמות לגבי שימוש באנרגיה, העברת עומס ואינטראקציה ברשת. אינטגרציה זו מאפשרת לבעלי מערכות סולאריות ולחקלאים להשיג יעילות אנרגיה רבה יותר וחיסכון בעלויות.

תערוכת החקלאות אגרומשוב 2023 תתקיים בגני התערוכה בתל אביב ב-5-6.9.2022. במסגרת התערוכה, יוצגו מגוון טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות לעולם החקלאות ולחקלאי ויתקיימו כנסים מקצועיים. תערוכת אגרומשוב תתקיים זו השנה ה-32, מדובר בתערוכה המובילה והגדולה בישראל לחקלאות, עם מאות מציגים ואלפי חקלאים ויזמים בתחום החקלאות. התערוכה שמתקיימת בחללים ממוזגים כאשר מציגים ויזמים גם מעבר לים ישתתפו באירוע.

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים