דאסו סיסטמס משיקה סט חוויותData Science שיתופיות בפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE

דאסו סיסטמס רכשה את Proxem, חברה צרפתית שמתמחה בתוכנות ושירותי עיבוד סמנטיים מבוססי AI, שהופכים נתוני טקסט לתוכן ותובנות שניתנים לעיבוד.

  • ה- Data Science השיתופיים והמשופרים יאפשרו לתעשייה למנף בסיסי נתונים.
  • שילוב AI עם מידול וסימולציה מניע שיטות למידה חדשות ומינוף של ידע.

דאסו סיסטמס הודיעה היום על שיפור יכולות ה- data science השיתופיים בפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE. לקוחות דאסו סיסטמס יכולים למנף את בסיסי הנתונים שלהם על ידי שימוש בחוויות תאום וירטואלי (virtual twin) חדשות, בהן ידע חשוב שנמצא בנתוני טקסט לא מובנים הופך לתוכן ותובנות שניתנים לעיבוד. זאת בעקבות רכישת Proxem, חברה בבעלות פרטית הממוקמת בצרפת, שמתמחה בתוכנות ושירותי עיבוד סמנטיים מבוססי AI, ומספקת פתרונות ניתוח חווית לקוח.

השילוב של AI עם יישומי מידול וסימולציה יאפשר למשתמשי פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE בכל ענף למנף ולהציג את הנתונים שלהם בצורה פרודוקטיבית. הם יכולים לפרש ידע הכלול בדרישות, תקנות, משובי איכות ולקוחות, חוזים, כמו גם בפרסומים מדעיים, דוחות מחקר או תוצאות של ניסויים קליניים, ולהפוך אותו, באופן אוטומטי, לחוויה וירטואלית מושלמת, תאומה לעולם האמיתי. מהלך זה מניע הזדמנויות לשיתופי פעולה חסרי תקדים לפיתוח חדשנות, תוך קידום תכנון וביצוע רוחבי בכל הארגון. כמו כן, הוא גם יביא לפיתוח של הצעות חדשות מבית דאסו סיסטמס כגון פירוש דרישות, פיתוח תרופות ופירוש חוזים.

"על מנת להיות גמישים ובעלי יכולות שחזור,  AIתלויה בקיומו של מודל ייצוג חזק ויציב," אמרה פלורנס הו-אוביני, סמנכ"ל מחקר ופיתוח, דאסו סיסטמס. "יכולות הפרשנות האוטומטיות של נתונים סמנטיים של Proxem מציעות הזדמנויות חדשות ללקוחות פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE. הם מניעים קשר הדוק עם צרכנים, מטופלים ואזרחים, לוכדים תובנות לגבי חוויות וציפיות, ומעצימים חדשנות עסקית באמצעות ידע מעשי שנצבר. חוויות וירטואליות בפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE התואמות לעולם האמיתי (Virtual twin experiences  ) מעבירות כעת את ה-AI לשלב הבא, חושפות תוכן ויוצרות מנופים חזקים בתחומים חדשים. באופן זה חברות יכולות למנף את העיצוב והאיכות של המוצר שלהן על מנת להפוך לתחרותיות יותר."

פרסום

דאסו סיסטמס שילבה את התוכנה הראשית של Proxem, Proxem Studio, בפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE כהשלמה ליישומי אינטליגנציית המידע של NETVIBES EXALEAD. דבר זה מאיץ את היצע דגמי ה-AI הזמינים, תוך הפיכת כל התוכן הציבורי והנגיש לתרשים ידע לשימוש חוזר בתעשייה. Proxem Studio מספקת הבנה שפה טבעית מבוססת כללים, עיבוד שפה טבעית, וטכנולוגיות ML המשמשות חברות כגון Air Liquide כדי להבין טוב יותר רשתות אספקה, ציפיות לקוחות, מגמות שוק והיבטים אחרים בעסק שלהם.

"שמונים אחוזים מכלל המידע הינו בלתי-מובנה, לא ניתן לעיבוד ונעול מבחינת הטקסט. יחד עם דאסו סיסטמס, נבנה את גרף הידע הרב-פנים של התעשייה," אמר פרנסאי-ריג'יס צ'ומארטין, מייסד Proxem.

 

 

מדיה חברתית:

שתפו בטוויטר  .@Dassault3DS acquires Proxem to deliver new collaborative data science experiences on the #3DEXPERIENCE platform #AI #NETVIBES #EXALEAD

 

התחברו עם דאסו סיסטמס ב- Twitter Facebook LinkedIn YouTube

 

למידע נוסף:

פרסום

פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE, 3D design software, 3D Digital Mock Up, ו-Product Lifecycle Management (PLM) solutions: 

 http://www.3ds.com

 

אודות דאסו סיסטמס:   

דאסוסיסטמס, חברת ה-3DEXPERIENCE, מספקת לאנשים ולעסקים יקומים ווירטואליים על מנת  לאפשר חידושים בני קיימא. הפתרונות המובילים של דאסוסיסטמס משנים את האופן בו מוצרים מתוכננים ומיוצרים. הפתרונות השיתופיים של דאסוסיסטמס מעודדים חדשנות חברתית ומרחיבים את האפשרויות הטמונות בעולם הווירטואלי לצורך שיפור העולם האמיתי. החברה מביאה ערך ליותר מ-250,000 לקוחות בתעשיות השונות במעל ל-140 מדינות. למידע נוסף בקרו ב- www.3ds.com

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים