דאסו סיסטמס משיקה את SOLIDWORKS 2019

  • הגרסה החדשה לתכנון והנדסה בתלת-ממד מסייעת ליזמים להעביר מוצרים לשלב הייצור במהירות רבה יותר
  • סביבת העיצוב של SOLIDWORKS מסייעת ומשפרת את ביצועי העיצוב, מעניקה תשומת לב רבה יותר לפרטים ופותרת בעיות תכנון ועיצוב מורכבות.
  • פונקציות ויכולות חדשות כוללות שיפורים ב-Large Design Review לגמישות רבה יותר בשלב העיצוב ו- SOLIDWORKS Extended Reality לחווית עיצובים ב-VR, AR

דאסו סיסטמס הודיעה על השקת SOLIDWORKS 2019, הגרסה העדכנית ביותר של פתרון התכנון וההנדסה בתלת-ממד של החברה. SOLIDWORKS 2019 מספקת שיפורים ויכולות חדשות המסייעות למיליוני יזמים לשפר את תהליך פיתוח המוצר כדי להעביר מוצרים לשלב הייצור מהר יותר וכדי ליצור קטגוריות חדשות של חוויות עבור סוגים חדשים של לקוחות במהפכה התעשייתית הנוכחית.

SOLIDWORKS 2019, המבוססת על פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס, תומכת בתהליך פיתוח המוצר, משלב העיצוב ועד לייצור באמצעות יכולות דיגיטליות מתקדמות הדרושות לפתרון אתגרי תכנון וביצוע עבודות ההנדסה מורכבים. פונקציות חדשות מאפשרות לצוותי פיתוח מוצר לנהל טוב יותר כמויות גדולות של נתונים ולבנות ייצוג דיגיטלי שלם יותר של עיצוב. SOLIDWORKS 2019 מציעה גם טכנולוגיות חדשות ותהליכי ביצוע מובנים אשר משפרים את שיתוף הפעולה בין משתמשי התוכנה ומאפשרים חוויות אינטראקטיביות מוטמעות במהלך התכנון והנדסה.

"SOLIDWORKS מאפשרת לנו לתמוך ביישומו של ה- Maunakea Spectroscopic Explorer, טלסקופ בתחום ה-10 Meter Class, אשר יפתח בפנינו אפשרויות חדשות לגילויים מדעיים", אומר גרג גרין, מעצב מכני ממתקן הטלסקופ של קנדה, צרפת והוואי. "תהליכי התכנון שלנו יוצרים מערך נתונים הולך וגדל. גרסת הייצור הסופי של הטלסקופ תכיל מעל ל-100,000 חלקים. היינו זקוקים לטכנולוגיה שיכולה להתמודד עם פרויקטי עיצוב גדולים, ו- SOLIDWORKS מספקת את הסחורה."

בין הפונקציות החדשות שלה, SOLIDWORKS 2019 מספקת גם גמישות עיצובית רבה יותר כדי לחקור או לבצע שינוי במודל במהירות, הודות ליכולות משופרות ב-Large Design Review. הגרסה החדשה משפרת באופן דרמטי עיבוד תצוגה באיכויות גבוהות יותר ככל שהחומרה הגרפית חזקה יותר. בנוסף, SOLIDWORKS 2019 מאפשרת לצוותים לתקשר מחוץ לקהילת התכנון על ידי הוספת סימונים לחלקים והרכבים ישירות באמצעות התקן מגע, לאחסן אותם בצמוד למודל ולייצא אותם כקובץ PDF.

פרסום

יכולת מרכזית נוספת ב- SOLIDWORKS 2019 היא SOLIDWORKS Extended Reality (XR), יישום חדש לפרסום CAD scene data  שנוצרו ב- SOLIDWORKS – הכולל תאורה, מצלמות, חומרים, מדבקות, ואנימציות של ניתוחי תנועה – ואפשרות לחוות אותם בסביבות VR, AR ובאינטרנט. ככל שהתקנים חווייתיים, בעלויות הולכות וקטנות, תורמים יותר ויותר לסביבה הטכנולוגית ולחוויות האינטראקטיביות, מעצבים ומהנדסים יכולים להשתמש ב- SOLIDWORKS XR כדי לשפר את שיתופי הפעולה בביקורות פנימיות וחיצוניות של תכנון ועיצוב, למכור עיצובים בצורה יעילה יותר, להכשיר משתמשים להרכבה ועבודה עם המוצרים שלהם בצורה אינטראקטיבית ולהגדיל את הביטחון באיכות העיצובים לאורך כל תהליך פיתוח המוצר.

פרסום

"הגרסה החדשה של SOLIDWORKS עמוסה בשיפורים וחידושים שנבנו על בסיס תובנות ותגובות שהתקבלו מקהילת SOLIDWORKS. אנו ממשיכים לקדם את המוצרים שלנו במונחים של נוחות שימוש, איכות ופרודוקטיביות כאשר SOLIDWORKS 2019 מספקת סביבת תכנון ועיצוב שלמה," אמר ג'יאן פאולו באסי, מנכ"ל SOLIDWORKS בדאסו סיסטמס. "מעצבים ומהנדסים שמייחסים חשיבות עליונה לביצועי תכנון, תשומת לב לפרטים וחדשנות וכמו כן מחפשים לספר את סיפור המוצר שלהם באמצעות VR ו-AR, יכולים לחוות את סדנת אב הטיפוס של העתיד, שבה נתוני עיצוב דיגיטליים מאפשרים לחוות חלקים בתלת-ממד ביתר קלות ומשפרים את תרגומם של עיצובים מהעולם הווירטואלי למציאות."

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

המגזר העסקי מתגייס למען משרתי כוחות הביטחון

3 ביוני 2024

הנדסת מערכות מבוססת מודל: כלי חיוני לתעשיה הישראלית, עכשיו יותר מתמיד.

1 ביוני 2024

מה שווי השוק של תעשיית ההייטק בתל אביב ?

28 במאי 2024

אירוע השקה לאיגוד ה-Med-Tech הישראלי

23 במאי 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

המגזר העסקי מתגייס למען משרתי כוחות הביטחון

3 ביוני 2024

הנדסת מערכות מבוססת מודל: כלי חיוני לתעשיה הישראלית, עכשיו יותר מתמיד.

1 ביוני 2024

מה שווי השוק של תעשיית ההייטק בתל אביב ?

28 במאי 2024

אירוע השקה לאיגוד ה-Med-Tech הישראלי

23 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים