דאסו סיסטמס זכתה בחוזה הנדסה דיגיטלית רב-שנתי עם Ball Aerospace

פלטפורמת 3DEXPERIENCE מציעה פתרון משולב יחיד לתמיכה במשימות החברה

  • הפלטפורמה מאיצה את לוחות הזמנים ומעצימה את המהפך הדיגיטלי של התעשייה האווירית והביטחונית

דאסו סיסטמס נבחרה על ידי Ball Aerospace כספקית שתפרוס את פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE  שלה כפתרון ההנדסה הדיגיטלית הנבחר עבורה. באמצעות שיתוף פעולה זה, Ball Aerospace תמנף את הפלטפורמה המשולבת של דאסו סיסטמס עם מודל נתונים מרוכז וחוויית משתמש אחידה, כדי להשלים את המהפך הדיגיטלי של החברה, ולקדם המשך פיתוח דיגיטלי על ידי שימוש בתאום הווירטואלי בכלל מוצרי ההגנה והחלל שלה. Accenture נקשרה גם היא בשיתוף פעולה עם Ball Aerospace ונבחרה להטמיע בחברה את פלטפורמת 3DEXPERIENCE.

"פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס תתמוך בכלל יעדי ההנדסה הדיגיטלית של Ball Aerospace ותסייע לה להקים פתרון יחיד ומשולב", אמר דייוויד זיגלר, סמנכ"ל תעופה וחלל וביטחון  ב-דאסו סיסטמס. "Ball Aerospace מצטרפת ללקוחות התעשייה הרבים שמשתמשים בפלטפורמה על מנת לקצר את לוחות הזמנים ולייעל תהליכים בארגון."

"הנדסה דיגיטלית היא כלי קריטי לתמיכה בהתפתחות התעשייה האווירית והביטחונית – ובסופו של דבר מקצרת את זמני הפיתוח משלב בניית הקונספט על ידי הלקוח ועד למסירת התוכניות", אמר מייק גזאריק, סמנכ"ל הנדסה ב-Ball Aerospace. "שילוב פלטפורמה דיגיטלית יאפשר ל-Ball Aerospace לעמוד במחויבותה לצרכי לקוחותינו ומספק לנו יכולות חיוניות למשימות עתידיות."

פרסום

התגליות החלוציות של Ball Aerospace, המובלת על ידי צוות דבק במשימה ובעל סקרנות שאינה יודעת שובע, מאפשרות ללקוחותיה לקבוע גבולות חדשים במדדי הביצועים שלהם ולהגן על המשאבים החשובים ביותר שלהם. Ball Aerospace יוצרת פתרונות חלל חדשניים, מאפשרת תחזיות מזג אוויר מדויקות יותר, מניעה אבחנות חדשות ומלאות השראה אודות הפלנטה שלנו, מספקת נתונים ומודיעין המניעים לפעולה ומבטיחה כי אלו הנלחמים על חרותנו יוכלו לצאת למשימה באומץ ולחזור הביתה בשלום.

Ball Aerospace – About Ball Aerospace

###

 

פרסום

אודות Dassault Systèmes

דאסו סיסטמס, חברת ה-3DEXPERIENCE, מספקת לאנשים ולעסקים יקומים ווירטואליים על מנת  לאפשר חידושים בני קיימא. הפתרונות המובילים של דאסו סיסטמס משנים את האופן בו מוצרים מתוכננים ומיוצרים. הפתרונות השיתופיים של דאסו סיסטמס מעודדים חדשנות חברתית ומרחיבים את האפשרויות הטמונות בעולם הווירטואלי לצורך שיפור העולם האמיתי. החברה מביאה ערך ליותר מ-250,000 לקוחות בתעשיות השונות במעל ל-140 מדינות. למידע נוסף בקרו ב- www.3ds.com

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים