דאסו סיסטמס הודיעה על שינויים בוועד המנהל

  • דאסו סיסטמס מתכוננת לעתידה באמצעות המשכיות מנהיגותית ועל ידי שילוב כישרונות בין דורי
  • פסקל דלוז יתמקד במשימתו כמנהל התפעול הראשי, תפקיד שהוא ממלא מאז 2020
  • רובן ברגמן מונה כסגן נשיא בכיר, מנהל כספים ראשי

דאסו סיסטמס הודיעה על שינויים במבנה הניהולי הנוכחי שלה כדי להתאים באופן מלא את הניהול ואת הביצועים התפעוליים של החברה עם האסטרטגיה ארוכת הטווח שלה.

פסקל דלוז יתמקד באופן מלא במשימתו כמנהל התפעול הראשי. הוא מוביל את הוועד המנהל התפעולי, מבנה ארגוני התומך בשאיפה של החברה להניע חדשנות במגזרי מדעי החיים והבריאות, תעשיות הייצור, ותשתיות וערים. הוא מנהל את התפעול עבור כל הפונקציות האסטרטגיות בחברה ברחבי העולם כולל פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE, מותגים, תעשיות, משאבי אנוש, ומנהלה.

רובן ברגמן מונה לסגן נשיא בכיר, וסמנכ"ל כספים, והוא ידווח לפסקל דלוז. הינו בעל מקצוע ללא רבב בעניינים פיננסיים הקשורים לתוכנה ולענן, והוא מילא תפקיד חשוב באינטגרציה של MEDIDATA לאחר רכישתה על ידי דאסו סיסטמס. הוא היה בעבר COO מדעי החיים של דאסו סיסטמס, ופיקח על הפעילות של MEDIDATA. הוא הצטרף ל-Medidata Solutions, חברה נסחרת בנאסד"ק שבסיסה בניו יורק, ב-2015 כ-CFO. מ-2015 ועד לרכישתו, העסק צמח מ-300 מיליון דולר ליותר מ-700 מיליון דולר. לפני שהצטרף ל-Medidata, ברגמן היה CFO של SAP North America, חברת תוכנה עם פעילות של מיליארדי דולרים. ברגמן הוא בעל תואר שני בהנדסת מכונות ומינהל עסקים מהאוניברסיטה הטכנית של קייזרסלאוטרן בגרמניה, ותואר Ph.D. בכלכלה ומימון מאוניברסיטת מינכן. רובן יושב בפריז.

ברנרד שרלס, סגן היו"ר והמנכ"ל דאסו סיסטמס הגיב:

פרסום

"זהו רגע מתגמל עבורנו, החושף כישרונות ייחודיים – מנהיגים חזקים ששותפים במטרה, בערכים, ובהתלהבות שלנו לעבוד יחד כדי לממש את השאיפות שלנו. פסקל הוכיח יכולת חסרת תקדים להגדיל את הצמיחה של החברה ולספק ערך גבוה יותר ללקוחות. כעת הוא יתמקד באופן מלא במשימתו כמנהל התפעול הראשי כדי להעלות ולהרחיב את הערך שלנו, להעצים דור חדש של מנהיגות ולתמוך בכיוון האסטרטגי שלנו. הוא האדם הנכון לעזור לי ליישם את החזון של דאסו סיסטמס של שינוי תעשיות, שווקים, וחוויות לקוחות באמצעות פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE, להבטיח את ביצוע האסטרטגיה ההוליסטית, ממוקדת הצמיחה, של החברה, ולנהל את הפעילות שלה.

פרסום

מאז 2019, רובן היה מנהל התפעול הראשי של MEDIDATA, לאחר שבעבר כיהן בתפקיד ה-CFO. לפני כן, הוא רכש ניסיון ניהולי ופיננסי, בעיקר ב-SAP. הוא יבטיח המשכיות בפעולות הפיננסיות, יגדיל את המנויים ויהפוך את פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE למערכת הניהול שלנו. רובן מביא איתו הבנה קפדנית של מניעים עסקיים מרכזיים בשילוב עם מיומנויות פיננסיות ומיומנויות אסטרטגיות כדי להיות שותף מהימן בניהול העניינים הפיננסיים של הקבוצה. אנו מאד שמחים לצרף אותו לוועד המנהל.

יש לדאסו סיסטמס את השילוב הנכון של כישרונות כדי לעמוד במשימתה, ולספק לעסקים ולאנשים יקומי 3DEXPERIENCE כדי לדמיין חידושים ברי קיימא המסוגלים ליצור הרמוניה בין המוצר, הטבע והחיים."

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

המגזר העסקי מתגייס למען משרתי כוחות הביטחון

3 ביוני 2024

הנדסת מערכות מבוססת מודל: כלי חיוני לתעשיה הישראלית, עכשיו יותר מתמיד.

1 ביוני 2024

מה שווי השוק של תעשיית ההייטק בתל אביב ?

28 במאי 2024

אירוע השקה לאיגוד ה-Med-Tech הישראלי

23 במאי 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

המגזר העסקי מתגייס למען משרתי כוחות הביטחון

3 ביוני 2024

הנדסת מערכות מבוססת מודל: כלי חיוני לתעשיה הישראלית, עכשיו יותר מתמיד.

1 ביוני 2024

מה שווי השוק של תעשיית ההייטק בתל אביב ?

28 במאי 2024

אירוע השקה לאיגוד ה-Med-Tech הישראלי

23 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים