ב-24-27 בפברואר ישראל תארח את שבוע החדשנות התעשייתית הגדול בעולם

 

Honda, Schneider, Siemens: ABB, Rockwell Automation, ABInBev, Dow,

נציגי חברות התעשייה הגדולות בעולם יגיעו לישראל על מנת להשתתף בוועידה השנתית של SNC, "II4.0", שתיערך בסוף פברואר בתל אביב

ב-24-27 בפברואר ישראל תארח את שבוע החדשנות התעשייתית הגדול בעולם, וועידת "II4.0" – בהובלת "SNC" (Start-Up Nation Central), קרן הון הסיכון של Grove וחברת הייעוץ הבינלאומית Deloitte. בוועידה ידונו בנושאי תקשורת בין מכונות, אבטחת קווי ייצור והדפסות תלת ממד וייערכו הרצאות, פורומים ופאנלים מקצועיים שיובלו על ידי בכירי התעשייה.  בוועידה צפויות חברות בינלאומיות משמעותיות להכריז על פעילויות חדשות שיקיימו בישראל, כמו גם על שיתופי פעולה חדשים עם חברות וסטארט-אפים ישראליים. יריב לוטן, מנהל פיתוח הסקטורים של SNC: "הוועידה מוכיחה שוב כי ישראל ממשיכה לבסס את מעמדה כאומת סטרטאפ גם בתחום החדשנות התעשייתית". מנכ"ל חטיבת החדשנות בשניידר אלקטריק: "בישראל יש את הריכוז הגבוה ביותר של ידע וטכנולוגיות בתחום תעשיית ה-4.0 בעולם".

פרסום

יום וועידת החדשנות התעשייתית II4.0"" ייערך ב-25 פברואר, במתחם Expo בתל אביב ותפגיש בין תעשיית ה-4.0 הישראלית לבין ענקיות תעשייה מהעולם דוגמתRockwell Automation, Siemens, Schneider Electric, AB InBev, Honda Engineering, Dow Chemicals, ABB ועוד. בנוסף לתאגידי הענק שיופיעו בוועידה, במהלך כל השבוע ייחשפו באי הוועידה למעלה מ-250 סטארט-אפים ישראליים המובילים בתחום תעשיית ה- 4.0 בישראל.

כידוע, המושג "תעשייה 4.0" מתייחס למהפכה התעשייתית הרביעית שמתחוללת בימים אלה ברחבי העולם, המבוססת על תפיסה ארגונית חדשה לניהול מפעלים חכמים, כאשר מכונות תעשייתיות כבדות ברצפת הייצור מתקשרות ביניהן על גבי רשת האינטרנט (IIOT – Industrial internet of things). בישראל בלבד הענף מציג גידול של 70% בשנים האחרונות, כאשר בשנת 2014 פעלו בישראל 146 חברות הזנק בלבד בתחום תעשיית ה-4.0, וכיום יש כ- 260 חברות פעילות. בנוסף, בשנים אלה נרשם גידול של לא פחות מ-480% בגיוס כספים, מ-112 מיליון דולר בשנה ל-650 מיליון דולר. נכון לשנת 2019, 6% מהמימון הגלובלי של קרנות VC הושקע בחברות תעשיית 4.0.

הועידה, המתקיימת בשיתוף פעולה בין "SNC" (Start-Up Nation Central) לקרן הון הסיכון של Grove וחברת הייעוץ הבינלאומית Deloitte מרכזת את כלל הפעילות הנעשית בתחום התעשייה 4.0 בישראל, טכנולוגיות וחברות ומציגה במקום אחד את התהוות התחום בישראל לאורך השנה החולפת. בוועידה ישתתפו גם חברות ההזנק (סטארט-אפים) שיציגו את פיתוחיהם מעולמות של חיזוי תחזוקת מכונות, אבטחת דיגיטלית לקווי ייצור, סנסורי לייזר, ניטור מרחוק, אוטומציה, פתרונות טכנולוגיים "למפעל העתיד" ותחומים נוספים המגבירים את יעילות הייצור של המפעלים. בין אירועי השיא במהלך הוועידה ייערכו הרצאות, סדנאות, פורומים ופאנלים

 

מקצועיים שיובלו על ידי בכירי התעשייה, מפגשי עבודה, האקתון, סיור בתעשייה ועוד. בנוסף לאלו ייערכו שני אירועי צד ממוקדים בהמשך השבוע של תעשיית ה-4.0 בתחום הבנייה, האנרגיה והספנות.

פרסום

במהלך הועידה צפויות חברות בינלאומיות מרכזיות לחשוף את הפעילויות החדשות שהן צפויות לקיים בישראל, כמו גם תודענה על שיתופי פעולה חדשים עם חברות וסטארט-אפים ישראליים. בין החברות אשר צפויות להודיע על פעילות חדשה בישראל ניתן למצוא את ABB, ענקית הטכנולוגיה התעשייתית משוויץ, הפועלת ביותר מ-100 מדינות ולה כ-150 אלף עובדים, ו-  Schneider Electric, התאגיד הצרפתי למוצרים בתחום ייצור, הולכה ובקרת מערכות אספקת חשמל, בעל מחזור שנתי של מעל ל-25 מיליארד דולר. מנכ"ל חטיבת החדשנות בחברת שניידר אלקטריק, עמנואל לגריג, אמר כי "בישראל יש את הריכוז הגבוה ביותר של ידע וטכנולוגיות בתחום תעשיית ה-4.0 בעולם. כחברה שמעוניינת להמשיך ולהוביל את תחום, Schneider Electric מחפשת בישראל ליצור שותפויות לצמיחה אורכת טווח".

יריב לוטן, מנהל פיתוח הסקטורים של SNC: "ההיענות מצד בכירים בתעשייה העולמית וכמות חברות ההזנק שישתתפו בוועידה הם ראייה לכך שהמוניטין של ישראל כמעצמת חדשנות בתחומי הסייבר, האוטומציה והבריאות הדיגיטלית צפוי לחול בקרוב גם על תחום תעשיית ה-4.0. חברות ההזנק הישראליות בתחום פעילות מאוד במערכת האקולוגית של תעשיית ה-4.0 בישראל ואלה צפויות לייצר  את עתיד החדשנות במפעלי העתיד".

"SNC" (Start-Up Nation Central) הינו ארגון ללא מטרות רווח הבונה גשרים לחדשנות ישראלית. הארגון מחבר בין בכירים במגזרים העסקיים והציבוריים ברחבי העולם לחדשנות הישראלית במטרה לפתח מגזרים טכנולוגיים בעלי פוטנציאל צמיחה גבוה. הארגון מסייע לאוכלוסיות הסובלות מתת ייצוג להיכנס לתעשיית הטכנולוגיה תוך צבירת ידע והפקת תובנות על תחום החדשנות בישראל.

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים