אקיטה חתמה על הסכם הפצה עם אואזיס

אואזיס (נרכשה ע"י טלרד ב-2012) , בין האינטגרטורים של מערכות סייבר המובילים בארץ , חתמו עם הסטארטאפ AKITA  על הסכם הפצה  בישראל של מערכת אבטחת הרשת ביתית של החברה. מבין לקוחותיה של אואזיס  אפשר למצוא חברות כמו פיוניר, ויקס  , לייבפרסון , אלביט, סלקום, , 018, ועוד.

לאחרונה בעקבות התפרצות נגיף קורונה  עלה צורך אסטרטגי בארגונים רבים   לאבטח את הרשת הביתית של העובדים לאור המעבר לעבודה מהבית. צורך זה מכיל בתוכו מלכוד 22 מאחר שארגון אמור לאבטח את הרשת ארגונית תוך שמירה על פרטיות העובד. המלכוד מתבטא בכך שכשעובד עובד בתוך מתחם פיזי של ארגון ,כל פעילותו ברשת מנוטרת ע"י  מערכות אבטחת מידע של ארגון – דבר שאסור שיקרה כאשר עובדים מהבית כי לא כל תעבורת רשת קשורה לארגון , כמו למשל תעבורת רשת מטלפון נייד של ילד.  שכן במצב זה תפגע פרטיותו של עובד. החלופה היא שרשת הביתית של העובד לא תאובטח  – ובכך יחשוף את הרשת ארגונית לפריצה .

כדי למנוע מצב שהרשת  הביתית של העובד  תישאר לא מאובטחת , הפתרון שמוצע היום ע"י שחקנים קיימים בשוק הסייבר הוא החלפת ראוטר WIFI  הביתי בראוטר WIFI   של הארגון שפוגע בפרטיות העובד כי הוא מעביר את כל התעבורת הרשת הביתית לתוך רשת ארגונית על מנת לאפשר למערכות אבטחת מידע הקיימות בארגון  לאתר פריצות .בנוסף , הפתרון עולה לארגון מעל 700 דולר (!) בשנה וחצי יום התקנה של איש IT בארגון (נתון מאוד משמועתי כאשר מדובר על אלפי עובדים מהבית).

לעומת זאת, הפתרון של אקיטה , חברת סייבר הישראלית  שיודעת לאבטח רשת ביתית של עובדי ארגון שעובדים מביתם– מבלי לאסוף מידע אישי של העובד על מנת לא לפגוע בפרטיותו ובעלת מספר פטנטים בנישה זו, עולה בין 10 ל-20 דולר בחודש. בכך, הפתרון של אקיטה מאפשר גם אבטחת הרשת של הארגון בזמן שעובדים פועלים מבתיהם – וגם שמירה על פרטיות העובד, פתרון שהפך להכרחי מאז הקורונה שכן מיליוני עובדים בעולם של אלפי ארגונים עברו לעבוד מהבית.

פרסום

החל מרגע ההתקנה סורקת AKITA את הרשת ביתית ומיד מודיעה ל-CISO של ארגון על בעיות שנמצאו. בהמשך ,AKITA  תאתר בזמן אמת ניסיונות פריצה לרשת ביתית של העובד באמצעות אלגוריתמים של בינה מלאכותית(AI) ומודיעין סייבר (TI) יחודיים שנבנו בחברה תוך עבודה עם לקוחות קיימים . יש להבין שכיום פתרון כמו של אקיטה הפך לדרמטי לאור הנוכחות הביתית שכן פריצה לבית של העובד יכול להתחיל למשל מפריצה  לראוטר משם למכונת אספרסו/ מערכת חשמל חכמה ומשם ללפטופ של הארגון ומשם לרשת ארגונית.

פרסום

לאקיטה מספר מוקדי פעילות נוספים: בהודו , הולנד ובסיליקון ואלי .בחברה השקיעו בעיקר אלתאיר (AltaIR Capital) ואיגור רבינוביץ שהקים את החברה. לחברה 4000 לקוחות ב 39 מדינות. על מנת לתמוך בהרחבת פעילות בשוק ארגוני (B2B ) בעקבות הקורונה יצאו ב AKITA

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

נפתח מפעל בטרי Batte-Re למחזור סוללות ליתיום-יון בדימונה

15 ביולי 2024

הטקסונומיה הישראלית לסיווג פעילויות כלכליות בנות-קיימה, לפי תרומתן למטרות ה...

11 ביולי 2024

מצלמת המעקב במרחב הציבורי - עד לאן הן מצליחות לחדור לנו לפרטיות

18 ביולי 2024

דאסו סיסטמס בסלון האוירי בפארנבורו 2024: התאומים הוירטואליים, חוויות יצירתי...

18 ביולי 2024

ראשי המגזר עסקי מתאחדים ויפעלו מעתה יחד

18 ביולי 2024

פיקוד העורף והמגזר העסקי פועלים בשיתוף פעולה למען מוכנות לחירום

15 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים