אסטרטגיה בתהליך פיתוח מוצרים מחומרים פלסטיים

נכתב על ידי: דרור רוזנר,

מחזור החיים של מוצרים טכנולוגיים הכוללים בתוכם חלקים פלסטיים, כמו לדוגמא טלפונים סלולאריים, מתקצר בעקבות שינויים טכנולוגיים ושינויים אופנתיים. אולם לשינוי בטעמי הצרכנים השפעה רבה על מוצרים לא טכנולוגיים, כמו ריהוט גן וגם להם אורך חיים מוגבל.
השינויים הטכנולוגיים התכופים בשילוב עם השינויים בטעם הצרכנים, מחייב ארגונים לעסוק כל הזמן בפיתוח מוצרים חדשים, תוך כדי ייעול וקיצור זמני הפיתוח. ישנם ארגונים אשר פונים למיקור חוץ לביצוע עבודת הפיתוח, במיוחד כאשר מושא הפיתוח אינו חלק מיכולת הליבה של הארגון. פניה לגורם חיצוני מצריכה תיאום בין כל הגורמים המעורבים בתהליך הפיתוח של המוצר, משלב הרעיון ועד לייצור.
כמו משחק כדורסל מוצלח, הצלחה בתכנון וייצור של מוצר פלסטי תלויה במאמץ קבוצתי ואסטרטגיה מפותחת היטב. כאשר מפתחים מוצר פלסטי או כזה הכולל חלקים פלסטיים, ישנם גורמים רבים משפיעים על התיכון והייצור. על האנשים המעורבים בפיתוח המוצר להיות מגוונים: יועצים (מומחים בתחום), מעצבי המוצר, מנהל הפרויקט, מהנדסי הפיתוח, ספקי חומרי הגלם, יצרני התבניות, כלי הייצור ויצרן המוצר (מפעל הייצור וההרכבה).

להורדת המאמר באורך מלא לחץ על הקישור הבא:

פרסום

קובץ מצורף להורדה…

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

סוגי הטכנולוגיות בתעשיית הפלסטיק
רפורמת הפלסטק
סוגי גומי לתעשיה
ייצור פלסטיק באמצעות אצות ים .
תעשיית הצמיגים צורכת כ-70 אחוז מהגומי הטבעי שמיוצר בעולם- הגלגול הירוק של ה...
אמנה סביבתית בין-לאומית למניעת זיהום פלסטיק
סוגי הטכנולוגיות בתעשיית הפלסטיק
רפורמת הפלסטק
סוגי גומי לתעשיה
ייצור פלסטיק באמצעות אצות ים .
תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים