אינפימר חתמה על מזכר הבנות עם יצרן מוצרי פלסטיק שישקיע כ-7.5 מיליון אירו בקו ייצור ברוסיה בעל כושר ייצור של כ- 14,000 טון אינפימר בשנה

אינפימר פורצת לשוק הבינלאומי:

 חתמה על מזכר הבנות עם יצרן מוצרי פלסטיק

שישקיע כ-7.5 מיליון אירו בקו ייצור ברוסיה

בעל כושר ייצור של כ- 14,000 טון אינפימר בשנה

פרסום

יובל תמיר מנכ"ל אינפימר: "אנו מאד שמחים על פריצתה של איניפמר לזירה הבינלאומית ועל הרחבת המודל העסקי של החברה, על ידי הקמת זכייניות בעולם. זוהי אבן דרך משמעותית ביותר בהתרחבות פעילותה של החברה למדינות נוספות וגדולות. החזון שלנו הולך ומתממש ואנו מלאי אמונה ביכולת להציע חומר גלם איכותי, במחיר מאד תחרותי והמשפר את איכות החיים בעולם. אנו מלאי מרץ וציפייה להמשיך בצמיחתה של חברת אינפימר".

חברת אינפימר, העוסקת בייצור חומרי גלם חדשים לתעשיית הפלסטיק, על בסיס טכנולוגיה ייחודית שפותחה על ידה מדווחת כי אינפיימר טכנולוגיות, חברה בת בבעלות מלאה של החברה חתמה על מזכר הבנות לא מחייב עם יצרן העוסק בייצור, פיתוח, שיווק ומכירה של מוצרי פלסטיק להקמת קו ייצור ברוסיה בעל יכולת ייצור של כ-14,000 טון אינפימר לשנה.

על פי מזכר ההבנות, תוקם חברה משותפת, אשר תוחזק במועד הקמתה 20% ע"י אינפימר טכנולוגיות ו- 80% על ידי היצרן שישקיע את מלוא הסכום הנדרש להקמת קו הייצור וזאת עד לסך מקסימלי של 7.5 מיליון יורו (בעצמו או על ידי צירוף משקיעים נוספים ובכל מקרה ללא שינוי בשיעור האחזקה של אינפימר טכנולוגיות בחברה המשותפת).

החברה המשותפת תרכוש מאינפימר טכנולוגיות את הציוד המתאים לשם הקמת קו ייצור אינפימר שיוקם תוך 12 חודשים ממועד החתימה על הסכמים מחייבים. כמו כן  החברה המשותפת תשלם לאינפימר טכנולוגיות 10% מסך ההכנסות כפי שיוגדרו בהסכמים המחייבים (אך בכל מקרה סך שלא יפחת מ- 60 דולר לטון).

פרסום

 השלמת העסקה כפופה לחתימה על הסכמים מחייבים אשר יכללו בין היתר את כלל התנאים המסחריים, הסכם זיכיון והסכם לרכישת והקמת קו ייצור. אינפימר טכנולוגיות התחייבה שלא לפנות לגורם אחר ברוסיה לתקופה של עד 180 יום ממועד החתימה על מזכר ההבנות.

אודות אינפימר

חברת אינפימר הנשלטת על ידי יובל וטל תמיר, עוסקת בתחום ייצור ופיתוח חומרי גלם חדשים (המוגנים בפטנט) לתעשיית הפלסטיק מפסולת ביתית אורגנית. החברה פיתחה טכנולוגיה ייחודית לייצור האינפימר והקימה מפעל בקבוץ ברקאי המייצר אינפימר לתעשיית הפלסטיק.  היתרונות של חומר האינפימר הינם: זמינות חומר הגלם, עלויות ייצור נמוכות ותלות נמוכה במחיר הנפט.

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים