אוניברסיטת רוטלינגן בחרה בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

סטודנטים ב"Learning Factory" של האוניברסיטה הגרמנית יחוו את המהפך הדיגיטלי של תהליכי תעשייה ולוגיסטיקה

דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE, הכריזה כי אוניברסיטת רוטלינגן בגרמניה
(Reutlingen University) בחרה בפלטפורמת 3DEXPERIENCE בענן כדי להטמיע תהליכי לימוד, למידה ומחקר, שיסייעו לסטודנטים לשלוט במגמות "תעשייה 4.0" (Industry 4.0) – עידן חדש של ייצור תעשייתי חכם, בו האינטרנט של דברים, רובוטיקה, ביג דאטה, אבטחת סייבר ותפיסות דיגיטליות נוספות, משנים את המפעל המוכר; ולהיערך טוב יותר לקריירות העתיד שלהם.

אוניברסיטת רוטלינגן מפעילה את פלטפורמת 3DEXPERIENCE בענן עבור "Logistics Learning Factory"- סביבת לימוד ומחקר ריאליסטית בתוך הקמפוס, המיועדת לתהליכי ייצור תעשייתי ולוגיסטיקה. כאן לומדים הסטודנטים להנדסה ועסקים של האוניברסיטה, אודות ההתלכדות בין עולם הדיגיטל ומפעל חכם אמיתי. תחילה הם יכולים להשתמש בפלטפורמה כדי לפתח באופן ווירטואלי מוצר חכם או תכונות של מוצר, ולבנות באופן וירטואלי תצורה של קו מוצר. בהמשך הם יכולים להתנסות בייצור מתווסף (הדפסת 3D) של חלקי מוצר, והייצור וההרכבה שלו בסביבת העולם האמיתי של ה- Logistics Learning Factory.

אוניברסיטת רוטלינגן מציעה ל- 6,000 סטודנטים תוכניות אקדמיות בינלאומיות, עם קשרים הדוקים לתעשייה ומסחר, והיא מדורגת בצמרת הדירוגים האקדמיים מזה שנים רבות. האוניברסיטה רצתה להוסיף חוויות למידה יישומיות ל- Logistics Learning Factory שלה בהקשר של "תעשייה 4.0".

עם פלטפורמת 3DEXPERIENCE בענן, סטודנטים יכולים להתנסות באופן אישי באפליקציות עיצוב מוצר, ייצור דיגיטלי, סימולציה ריאליסטית וחדשנות שיתופית, המשמשות חברות תעשייהכדי לחוות באופן וירטואלי תהליכי תכנון מוצר, הנדסה וייצור. הפלטפורמה מציעה קלות הטמעה, תחזוקה, וגישה מאובטחת לנתונים בכל זמן ובכל מקום. פרופסורים, מרצים וסטודנטים יכולים לחסוך זמן ולהקל על עומסי עבודה, ומורים יכולים לנטר פרויקטים מרחוק, לבחון בשלות של רעיונות ולהעניק ציונים.

פרסום

"רצינו ליישם גישה הוליסטית יותר להרצאות בנושאי הנדסה תעשייתית מתקדמת, ולפרויקטים של סטודנטים בנושאי הנדסה דיגיטלית, ייצור חכם ולוגיסטיקה, וכן לשפר שיתוף פעולה בין סטודנטים", אמרה פרופ' וורה הומל מאוניברסיטת רוטלינגן. "פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס מאפשרת לנו לסייע לסטודנטים לבנות ידע ומומחיות בתהליכי תעשייהחדשים אותם יחפשו מעסיקי העתיד".

פרסום

"בדיוק כפי שפלטפורמת 3DEXPERIENCE בענן סייעה לתעשייה לשנות את הדרך בה מוצרים מתוכננים ומפותחים, היא יכולה גם לענות לצרכים של אוניברסיטאות לשנות את חווית הלימוד, הלמידה ופיתוח התרונות", אמר פיליפ פורסטייה, סמנכ"ל בכיר לנושאים גלובליים וקהילות בדאסו סיסטמס. "מרכז הלימוד הלוגיסטי באוניברסיטת רוטלינגן מהווה את סביבת הלימוד והמחקר הראשונה של אוניברסיטה בגרמניה, שאימצה את פלטפורמת 3DEXPERIENCE בענן כדי לתאם בין כישורי המהנדסים העתידיים עם המגמות החדשות ביותר בתעשייה".

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

400 מיליון שקל יושקעו בקידום ובפיתוח תעשיית המיחזור בישראל

1 במאי 2024

העדפה של 15% במכרזי משרד הביטחון למפעלים שנאלצו לעבור לפעול מחוץ לאזורי קו ...

24 באפריל 2024

3 מיליון שקלים בפיתוח והפעלת מיזמי סיוע לעסקים קטנים שבבעלות אנשי ונשות מיל...

15 במאי 2024

שון פז, רד האט: "הקוד הפתוח ישנה את תעשיית ה-AI כפי ששינה את תעשיית התוכנה"

9 במאי 2024

ניהול פרויקטים אדריכליים מורכבים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

8 במאי 2024

יגובש מודל למימון המחקר הרפואי בישראל

2 במאי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים